KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Skorp




Broj postova : 3
Join date : 2011-03-09

Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Empty
PostSubject: Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)   Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Icon_minitimeMon Aug 29, 2011 9:48 am

Nisam toliko cest igrac na kumu jer imam i drugih obaveza i cesto pravim pauze, al` sa tim pauzama sigurno ima vise od godinu dana od kako igram na kumu, trebalo bi da me se Ljuba seca. Udjem posle 100 godina da igram, imam skor 9 ubistava i 4 smrti i dobijem ban. Razlog za ban je navodno WH. U zivotu nisam koristio citove, igram CS od 3 razreda osnovne (sad imam 20 godina) i vec par godina igram WOW, u CS udjem ponekad da se malo opustim. Nema poentu sad da govorim kao nisam koristio citove bla bla, kao da ce mi iko i verovati, nije to poenta mog posta.
Ban sam dobio na 1000 min, al` i da je na 5 min, nije bitno. Voleo bih kada bi Ljuba ovo procitao i da malo razmisli ko su mi admini na serveru. Ja nikada nisam bio admin ali upoznat sam da postoji opcija da moze da se proveri da li neko cituje, bilo bi lepo kada bi to admini radili, a ne samo nasumice banovali jer su botovi i ne znaju da igraju, i cim neko ima malo bolji skor od njih, oni odmah ban.
Volim KuM zato sto kad sam poceo da igram bilo je dosta ljudi iz Obrenovca, odakle sam i ja, al` zalosno mi je sto je server u poslednje vreme pola dana skoro prazan i sto svako moze da dobije admina i da to iskoriscava.

Pozdrav od Skorp-a Smile
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Empty
PostSubject: Re: Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)   Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Icon_minitimeMon Aug 29, 2011 9:05 pm

Videcemo sta je to bilo i resicemo u svakom slucaju poskidace se par admina zbog zezanja...
Back to top Go down
Skorp




Broj postova : 3
Join date : 2011-03-09

Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Empty
PostSubject: Re: Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)   Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 3:52 am

Nadam se! Hvala!
Back to top Go down
Skorp




Broj postova : 3
Join date : 2011-03-09

Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Empty
PostSubject: Re: Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)   Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 4:23 am

Kikovan sam i banovan opet, razlog: igram bolje ocigledno od nekih kumova. Mislim da stvarno nema smisla, ae da stvarno imam neki cit (a to znaci da udju u spec i provere, ili kako vec.. a ne nasumicno onako: ja mislim da ima chit i banovacu ga), pa da me boli uvo, banuju me na jednom servera, odem na drugi i tako dalje, al` posto nemam cit i stalo mi je da igram na kumu, i onda ovako piskaram ovo k`o debil. Ubio sam par puta za redom nekog od kumova i njima naravno to ne odgovora i odmah udare po banu...stvarno jadno...Kumovi koji su bili tada na serveru su: Kum masato, KuM-sOkoo[L].
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Empty
PostSubject: Re: Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)   Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 7:04 am

Ti si stari igrac nemas cit odbanovan....
Back to top Go down
Sponsored content





Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Empty
PostSubject: Re: Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)   Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» za Ljubu..xD
» Unban ako nije problem
» Ljubo mislio sam da smo resili problem
» Skidanje bana
» ZA SVE ADMINE ..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: