KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Skidanje bana

Go down 
5 posters
AuthorMessage
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 10:01 am

Ja sam {TTK} ban su me na KGB CS i na obicnu CS nz zasto ako moze da me unban neko.Pisete dacu vam steam.
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 10:30 am

omg pa ostavi steam id i ip...
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 12:13 pm

AIDS wrote:
omg pa ostavi steam id i ip...
Evo ti steam STEAM_0:0:1748717895
IP mi se menja na svaki disconnect i connect na moj net.
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 12:27 pm

ae bre siptarcino odvratna ,reko si 5 puta da brises server iz favourita i da neces vise igrati na kumu ... PACENIKU JEDAN !!!
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeThu Dec 03, 2009 12:39 am

AIDS wrote:
omg pa ostavi steam id i ip...
A koji je razlog bana? Nemoze samo tako ja sam dobio ban ocu unban ti daj stim i unbanujes ga. Mozda je citovao ili ko zna sta je radio nije dzabe dobio ban sigurno.
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeThu Dec 03, 2009 1:21 am

C-Noteeeee wrote:
ae bre siptarcino odvratna ,reko si 5 puta da brises server iz favourita i da neces vise igrati na kumu ... PACENIKU JEDAN !!!
Ko je reko da sam siptar?
Dosao si tu pre 2 meseca da igrash i odma delish pravde ko je siptar ko je makedonac ko je srbin koga treba da banuje koga da unbanuje!Ja tu igram 1-2 godine i svi me znaju tako da cuti i igraj ako nejcesh slobodno napusti server nisi ni potraban Exclamation


Last edited by *{*TTK*}* on Thu Dec 03, 2009 1:24 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeThu Dec 03, 2009 1:22 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
AIDS wrote:
omg pa ostavi steam id i ip...
A koji je razlog bana? Nemoze samo tako ja sam dobio ban ocu unban ti daj stim i unbanujes ga. Mozda je citovao ili ko zna sta je radio nije dzabe dobio ban sigurno.
Ma neznam ni ja koji je raznlog
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 4:17 am

*{*TTK*}* wrote:
C-Noteeeee wrote:
ae bre siptarcino odvratna ,reko si 5 puta da brises server iz favourita i da neces vise igrati na kumu ... PACENIKU JEDAN !!!
Ko je reko da sam siptar?
Dosao si tu pre 2 meseca da igrash i odma delish pravde ko je siptar ko je makedonac ko je srbin koga treba da banuje koga da unbanuje!Ja tu igram 1-2 godine i svi me znaju tako da cuti i igraj ako nejcesh slobodno napusti server nisi ni potraban Exclamation

decko sta mislim za tebe reko sam ti, za ono sto si reko za kosovo cu ti specijalno j***** kevu .... a za to da ja igram 2 meseca a da ti igras 2 godine i da te svi znaju haha za to mogu samo da se smilujem tvom jakom obliku retardacije!!!!
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 8:54 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
AIDS wrote:
omg pa ostavi steam id i ip...
A koji je razlog bana? Nemoze samo tako ja sam dobio ban ocu unban ti daj stim i unbanujes ga. Mozda je citovao ili ko zna sta je radio nije dzabe dobio ban sigurno.
i mene su banovali par puta sa drugim nickom...i koji je bio razlog bana?
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 9:49 am

A odakle ti znas da on nije citovao? Neverujes svojim kolegama
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 10:45 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
A odakle ti znas da on nije citovao? Neverujes svojim kolegama
LOL ako treba postavicu ss a za ban nije mi jos skinut.
Ubio sam jednog preko zida i su me ban.
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 11:15 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
A odakle ti znas da on nije citovao? Neverujes svojim kolegama
pa nekima bas i ne, ako te toliko zanima Smile
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 12:40 pm

Ma brate nezanima me vase medjusobno nepostovanje samo komentarisem. Ali zamisli ti da banujes nekoga taj dodje na forum kaze mene su banovolai ocu unban dodjem neki drugi admon daj ip i unbanuje ga cemu to vodi.
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 10:09 pm

>>Kunta_Kinte<< wrote:
Ma brate nezanima me vase medjusobno nepostovanje samo komentarisem. Ali zamisli ti da banujes nekoga taj dodje na forum kaze mene su banovolai ocu unban dodjem neki drugi admon daj ip i unbanuje ga cemu to vodi.
Jeli a sta ako neko probije nekog admina PW a drugi neznaju i svaki dan sto se ukljucu igraci on gi ban i nema igraca na serveru zar tad ne treba ti igraci da se unban il treba da se veruje kolegama???
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 11:21 pm

Pa u tvom slucaju nije ukraden PW. Neko nick nezavisno kosovo i ubijanje ljudi kroz zid.
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 5:15 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
Pa u tvom slucaju nije ukraden PW. Neko nick nezavisno kosovo i ubijanje ljudi kroz zid.
HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ponavljam HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH zar nesme da se ubijaju ljudi kroz zid a za to nezavisno kosovo ko ti to reko daj dokaz!
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 5:39 am

http://kumovi.roflforum.net/zalbe-na-rad-admina-i-servera-f15/pazljivo-citajte-za-dobro-servera-t673.htm
evo ti dokaz.
Ti si decko izgleda mnogo GLUP kad neznas ni sta si pisao po forumu lol!
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 12:17 pm

>>Kunta_Kinte<< wrote:
http://kumovi.roflforum.net/zalbe-na-rad-admina-i-servera-f15/pazljivo-citajte-za-dobro-servera-t673.htm
evo ti dokaz.
Ti si decko izgleda mnogo GLUP kad neznas ni sta si pisao po forumu lol!
LOL pa tad su me unban pa opet me BAN suti kad neznas
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 12:49 pm

*{*TTK*}* wrote:
>>Kunta_Kinte<< wrote:
http://kumovi.roflforum.net/zalbe-na-rad-admina-i-servera-f15/pazljivo-citajte-za-dobro-servera-t673.htm
evo ti dokaz.
Ti si decko izgleda mnogo GLUP kad neznas ni sta si pisao po forumu lol!
LOL pa tad su me unban pa opet me BAN suti kad neznas

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DAJTE MU MOZAK MOLIM VAS !!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 1:01 am

*{*TTK*}* wrote:
>>Kunta_Kinte<< wrote:
http://kumovi.roflforum.net/zalbe-na-rad-admina-i-servera-f15/pazljivo-citajte-za-dobro-servera-t673.htm
evo ti dokaz.
Ti si decko izgleda mnogo GLUP kad neznas ni sta si pisao po forumu lol!
LOL pa tad su me unban pa opet me BAN suti kad neznas
Mora da si neka postenjacina cim te banuju svaki dan lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeSun Dec 06, 2009 3:32 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
*{*TTK*}* wrote:
>>Kunta_Kinte<< wrote:
http://kumovi.roflforum.net/zalbe-na-rad-admina-i-servera-f15/pazljivo-citajte-za-dobro-servera-t673.htm
evo ti dokaz.
Ti si decko izgleda mnogo GLUP kad neznas ni sta si pisao po forumu lol!
LOL pa tad su me unban pa opet me BAN suti kad neznas
Mora da si neka postenjacina cim te banuju svaki dan lol! lol! lol! lol!
Nisam postenjacina nego sam PRO za razlike od tebe!I ae molim te ne mesaj se na svaki POST koji i post da otvorim vidim tvoj komentar a nisi niko i nista i zato molim te nemoj da se mesas u tugjoj svagji.
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 5:31 am

Ma ti si pro do moga lol!
Back to top Go down
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 32
Lokacija : SVUDA

Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 6:09 am

Ti si pro ti si mentol kome je iQ u minusu ! IdI na siptarski server pa igraj sada
Back to top Go down
http://www.delije
Sponsored content





Skidanje bana Empty
PostSubject: Re: Skidanje bana   Skidanje bana Icon_minitime

Back to top Go down
 
Skidanje bana
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kaznjavanje i skidanje admina...
» Skidanje admina Anni
» Problem oko bana.. prvenstveno za Ljubu, ali i za sve admine! (Skorp)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: