KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ljubo mislio sam da smo resili problem

Go down 
+8
FOXYYYYYYYYYY
C-Noteeeee
KuM-Ir0nMaNNNN^
Kuzmanovic
ZohaN
kojara
Lellche
LsD I beS
12 posters
AuthorMessage
LsD I beS




Broj postova : 25
Join date : 2009-07-31

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 11:42 pm

Kickovan sam od strane Kojare na infernu sinoc, imao sam score 25-4, ubio sam dvojicu svojih bombom gde me jedan od njih kaznio da svetlim, dobio sam kick a obrazlozenje je bilo da mu se to nesvidja!
Mislim krajnje bezveze ponasanje!!!
Malo mi je falilo da polodim i svasta mu kazem ali posto je lik "ozbiljan" tj u godinama suzdrzao sam se!

Stvarno nebi vise da kenjam ali bilo mi je bas do jaja neprijatno da se raspravljam sa njim!!! tj. na tome se sve i zavrsilo!

Popricaj sa likom ili ja da pricam!


Hvala unapred!
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 9:57 pm

I ja bi te kick da svoje tako ubijas..pazi malo di bacas bombe jbt..kick i nije tolko velika kazna..tako da se nemoj bunit i nemoj slucajno da ti padne na pamet da se svadjas ili vrjedas nekog od kumova..ako ja to cujem..bez obzira na sve imaces stalni ban..uzivaj =)
Back to top Go down
kojara




Broj postova : 4
Join date : 2009-08-07

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 12:24 am

Sta oces jesam ti se odma izvnuo i na tome se i zavrsilo.A ako oces da pricas sa mnom znas gde sam pa izvoli dodji i stvarno ste mi se smucili sa tim vasim pretnjama.
Back to top Go down
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 12:51 am

Pa sta ako te je kikovo! Ko ludaci bacate bombe i ne gledate to znaci samo da si BOT! ahahahaha!!! Ja sam danas spartanca kikovao zato sto me je ubio i uzeo moje oruzje mangup!!! Sta se zalis kao da te je banovao! Cuti,smrdi i igraj!
Back to top Go down
Kuzmanovic

Kuzmanovic


Broj postova : 686
Join date : 2009-05-28
Age : 25
Lokacija : Obrenovac

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:12 am

Cuti,smrdi i igraj hahahahahhahah
Pa sta ako te je kik swako od admina bi to uradio !!!
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:22 am

hahahhaha Very Happy Very Happy
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:37 am

cuti,smrdi i igraj.hahahaha

zohane stvarno si lik Smile) (u pozitivnom smislu)
Back to top Go down
Kuzmanovic

Kuzmanovic


Broj postova : 686
Join date : 2009-05-28
Age : 25
Lokacija : Obrenovac

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:53 pm

stwarno je car al stwarno Very Happy
Back to top Go down
LsD I beS




Broj postova : 25
Join date : 2009-07-31

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Nadam se da vam treba neko normalno objasnjenje   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 8:12 am

Pre svega nisam, klinac u celoj toj prici igram jbn cs vec godinama od 1.4 verzije, imam porodicu ozbiljan sam covek!!! Sto i nije bas za pohvalu al ajde!

A sto se tice problema koji imam imam ga samo sa kojarom ni sa jednim drugim adminom na kumu!!! Za sam te kojara i pitao da razgovaramo licno, malo si preterao sa reakcijom tj da ti nesto pretim, ocigledno da treba da se vidimo i resimo neke stvari!!!

Sa ljubom sam se upoznao totalno normalan lik ne kapiram zasto bi sa tobom imao probleme nista vise!!!

I sto se tice tih prozivki neozbiljnih admina ne obracam paznju ^ ^ pisite sta hocete pazi kad me neinteresuje vase misljenje.
zop svima gl&hf

P.S. da si mi se izvinuo ne bi uopste pokretao ovo pitanje!!!!
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 9:30 am

Razumijem i ja da si stariji covjek i sve..ali ja ti kazem nediraj kojaru..nediraj kumove..sta god napravili..ti si gost na ovom serveru kao i vecina..tako se i ponasaj!!..ban cu te za stalno jbt!!!
Back to top Go down
LsD I beS




Broj postova : 25
Join date : 2009-07-31

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: ZA LELLU   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:36 am

Ne kapiram na osnovu cega si ti skapirala da ja nekog "diram", stvarno ne kapiram sta ti gloomis ovde covek ima prste ume sam da odgovori na postavljeno pitanje nista drugo!!!

zasto bi ja imao bilo sta da pricam sa tobom!!
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:38 am

Ajoj..nesmijem se sad svadjat sa starijima..nisam ja ko neki..sry necu se mjesat Very Happy..ali ban ces ipak dobit =)
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 5:15 am

Lella wrote:
...ali ban ces ipak dobit =)

Ne razumem,nije moje da se mesam ovde,ali @Lella ovo je ragovor izmedju LsD I ekey i kojara , kojara ako hoce ban ce ga uvek,mislim da ekey tebi nista nije skrivio da bi ga ti banovala...A koliko znam ekey igra na KuM jedno godinu i par meseci vise od tebe.....

Izvinite jos jednom na ovom postu,morao sam .......
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 5:17 am

Izvini ti meni moliim te..ali posto sam ja u kumu kao i kojara..kao sto su mene vrjedali..pa su ih ostali kumovi ban..ja na to imam pravo..kontas...ja samo ljepo kazem da nitko nevrjeda kumove niti im prjeti..jer jbt ovo je samo igrica Wink
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 5:21 am

Lella wrote:
Izvini ti meni moliim te..ali posto sam ja u kumu kao i kojara..kao sto su mene vrjedali..pa su ih ostali kumovi ban..ja na to imam pravo..kontas...ja samo ljepo kazem da nitko nevrjeda kumove niti im prjeti..jer jbt ovo je samo igrica Wink
p: ¡ıs ɐɹdnʌ n ɐ1oʞıu
ɐdı1 nosɐʇs ǝɐ
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 5:23 am

Realno receno..


ekey igra pred mene -.- a ja igram wec godinu dana na kumu .. da to je tachno
treba da razgovara sa Kojarom .. on ce da uradi zato je i owaj post
ali da vregja kumowe to nije u redu.. jes da ja nisam nishta widela i netju da se mesham wishe samo da ne napdate coweka ..i da ne spamujete wishe sa owom temu..



poz.gl hf Wink
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 10:37 am

FOXYYYYYYYYYY wrote:
Lella wrote:
Izvini ti meni moliim te..ali posto sam ja u kumu kao i kojara..kao sto su mene vrjedali..pa su ih ostali kumovi ban..ja na to imam pravo..kontas...ja samo ljepo kazem da nitko nevrjeda kumove niti im prjeti..jer jbt ovo je samo igrica Wink
p: ¡ıs ɐɹdnʌ n ɐ1oʞıu
ɐdı1 nosɐʇs ǝɐ



Znam da sam u pravu ... Anni ti igras godinu dana ? Hahahaha .... Ne zasmejavaj me ...

Broj postova: 745
Join date: 27.05.2009
Age: 16
Lokacija: ** Kumanowo **

Recimo da si od tada admin...A igrala si 2 meseca kad si dobila admina,tako da bukvalno igrash pola godine...Hvala!
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 1:41 am

ha ha ha looool odkad bre ti igras na Kumu Wink.. hahaha ne zasmejawaj ti mene hahahah Smile postoi Ftp ljuba mozhe da objawi podatke pa mali da se zacudis .. Smile


poz Very Happy i ne prawi budalu od sebe molim te
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
G-Shock




Broj postova : 77
Join date : 2009-09-08
Age : 39
Lokacija : Zanzibar

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 5:02 am

Pisete gluposti..... tema treba da se lokuje ..... pozdraw od mene ... Ekey samo po glawi stanownika : )
Back to top Go down
http://www.dji-dji.forumotion.com
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 5:42 am

Iwanica PRO Razz
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 10:46 am

Ja ne znam cemu ova tema ??? Spam ? ovde je trebao Ljuba da se javi ....


Lock
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





Ljubo mislio sam da smo resili problem Empty
PostSubject: Re: Ljubo mislio sam da smo resili problem   Ljubo mislio sam da smo resili problem Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubo mislio sam da smo resili problem
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» opet ban a ja mislio da ste se navikli na mene :D
» LJUBO!!!!!
» Alo admini alo ljubo!!!!!!!!!
» Ljubo Bre - Vrati Se
» Unban ako nije problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: