KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Empty
PostSubject: Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?!   Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 12:05 pm

Bio je na serveru moj burazer usao da se zeza malo,i izbusi nekog lika kroz kutiju i lik kaze dzingu ovaj i ma wh i ovaj kaze sad cu da ga banujem :S
I burazer mu posalje zasto ban,sta glumite proveri pa banuj,i op eto ga ban permanently :@
Mladji je od mene ali moze da uci i mene i mnogo ljudi kako se igra cs :@
Svi kazeu nema dzingo admina,samo ne znam kako onda ako nije admn PISE BELIM SLOVIMA,Cita sta sam ja na aztecu bio pisao na admin say ?!
Nesho or Beretta reshite ovo ! ! !
Back to top Go down
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Empty
PostSubject: Re: Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?!   Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 11:38 pm

Postare brate neznas o cemu se radi ,razumes... Ja sam banovao 1 coveka i Nesha se bio slozio,i sta sad ,ti nisu u zivotu pogresio ?!
Mene banuje dzingo jer sam izbusio lika kroz kutiju a ja stojim i llik prolazi pored mene i staje iz kutije,jok gledacu u kutiju Very Happy Very Happy Very Happy
Pozdrav Very Happy
Back to top Go down
DzingO




Broj postova : 8
Join date : 2009-11-09

Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Empty
PostSubject: Re: Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?!   Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 12:48 am

Otor!nol@r!ngolog wrote:
Postare brate neznas o cemu se radi ,razumes... Ja sam banovao 1 coveka i Nesha se bio slozio,i sta sad ,ti nisu u zivotu pogresio ?!
Mene banuje dzingo jer sam izbusio lika kroz kutiju a ja stojim i llik prolazi pored mene i staje iz kutije,jok gledacu u kutiju Very Happy Very Happy Very Happy
Pozdrav Very Happy



AXAAXXAXXAXXXXAAX...OVAJ STVARNO MISLI DA JA IMAM ADMINA....AXAXXAXXAXX...MENI JE SKINUT ADMIN PRE JEDNO 2,3 MESECA.......
Back to top Go down
Sponsored content





Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Empty
PostSubject: Re: Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?!   Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dzingo nemas pametnija posla nego mene da banujes ?!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Trenutno nemam pametnija posla :)
» Ovo nije zalba nego nisam mogo da nadjem de da napisem
» Ni mene nece biti par dana na serveru :((((
» PA BRATE STO MENE...????
» BANOVI OD STRANE MENE...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: