KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 NOVE MAPE NA SERVERU

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

NOVE MAPE NA SERVERU Empty
PostSubject: NOVE MAPE NA SERVERU   NOVE MAPE NA SERVERU Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:39 am

E'o ovako kada sam ja na serveru igrace se nove mape ! Ne uvek ali vecinom ! A ne samo monotone ddd2,nuke,train,inf ... Bice dodate mape de_aztec828,de_chateau,de_dust_remake,cs_deagel5,de_aztec_remake,de_clan1_mill i tako dalje ! I dzabe me nemojte smarati na admin say kada stavim neku od tih mapa da promenim jer necu to uraditi ! Vec 2 dana sam stavljao neke od tih mapa da bi me ljudi smarali na admin say da promenim i kada nisam hteo posle 10-15 min su slali svi - " uu da vidis nije losa mapa,dobra je kad se nauci" .

Tako da sta da vam kazem, nauchicete josh par mapa novih Wink
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

NOVE MAPE NA SERVERU Empty
PostSubject: Re: NOVE MAPE NA SERVERU   NOVE MAPE NA SERVERU Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 10:31 am

Snow[B]oarder wrote:
E'o ovako kada sam ja na serveru igrace se nove mape ! Ne uvek ali vecinom ! A ne samo monotone ddd2,nuke,train,inf ... Bice dodate mape de_aztec828,de_chateau,de_dust_remake,cs_deagel5,de_aztec_remake,de_clan1_mill i tako dalje ! I dzabe me nemojte smarati na admin say kada stavim neku od tih mapa da promenim jer necu to uraditi ! Vec 2 dana sam stavljao neke od tih mapa da bi me ljudi smarali na admin say da promenim i kada nisam hteo posle 10-15 min su slali svi - " uu da vidis nije losa mapa,dobra je kad se nauci" .

Tako da sta da vam kazem, nauchicete josh par mapa novih Wink

Evo i ja se pridruzujem i bice jos + nekih mapa ... Smile
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
BITCH <4 *enjoy*




Broj postova : 29
Join date : 2009-08-13

NOVE MAPE NA SERVERU Empty
PostSubject: Re: NOVE MAPE NA SERVERU   NOVE MAPE NA SERVERU Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 11:08 am

I ja se slazem naravno ,npr. dust_castle , piranesi, vertigo, kalemegdan, nuke_rarea itd Smile Very Happy Smile new maps ruleS xD Smile
Back to top Go down
Lunjica

Lunjica


Broj postova : 29
Join date : 2009-08-21
Age : 29
Lokacija : Beograd

NOVE MAPE NA SERVERU Empty
PostSubject: Re: NOVE MAPE NA SERVERU   NOVE MAPE NA SERVERU Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 7:27 am

Nja Nja Smile i ja sam pocela da stavljam nove mape, tj.nove za KuM server Smile ... Btw, mnogo se zaleee... :S i smaraju, ali dobro... Smile Kad vide da uzalud kucaju, prestanu, cute i igraju Smile tako da... Na KuM-u se igraju NOVIJE mape Smile))
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

NOVE MAPE NA SERVERU Empty
PostSubject: Re: NOVE MAPE NA SERVERU   NOVE MAPE NA SERVERU Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 7:28 am

pa dobro,ionako je jovanicaa cesto na serveru tako da se uvek igraju nove i dobre mape a ne samo dd2,inf,nuke Smile
Back to top Go down
Sponsored content





NOVE MAPE NA SERVERU Empty
PostSubject: Re: NOVE MAPE NA SERVERU   NOVE MAPE NA SERVERU Icon_minitime

Back to top Go down
 
NOVE MAPE NA SERVERU
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» <<< nove mape???
» Mape........
» DAj Mnogo citera na serveru :@
» Nove Banere sa Gametracker.rs
» Zasve nove admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: