KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 <<< nove mape???

Go down 
5 posters
AuthorMessage
<*Noo Stress**




Broj postova : 2
Join date : 2009-06-23

<<< nove mape??? Empty
PostSubject: <<< nove mape???   <<< nove mape??? Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 3:42 am

Ljudi server je extra...ali molim vas ubacite nek nove mape!dao sam head adminu par predloga.stalno igramo iste i pticice znaju koja je sledeca mapa!a i mislim da bi se ljudi vise zainteresovali Very Happy
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

<<< nove mape??? Empty
PostSubject: Re: <<< nove mape???   <<< nove mape??? Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 8:34 am

Sta ja kao ne pustam mape koi nikada nismo igrali pirat
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

<<< nove mape??? Empty
PostSubject: Re: <<< nove mape???   <<< nove mape??? Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 11:32 am

prvo: igraju se popularne i igracima poznate mape ,drugo:neverujem da je ikome zanjimiljivo da igra neku mapu po prvi put u zivotu,trece:pogresio si sekciju Laughing !
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

<<< nove mape??? Empty
PostSubject: Re: <<< nove mape???   <<< nove mape??? Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:41 pm

potrudicemo se da se ubace neka mape koje se retko igraju a koje svi znamo...tako da ce svima biti ok...
Back to top Go down
<*Noo Stress**




Broj postova : 2
Join date : 2009-06-23

<<< nove mape??? Empty
PostSubject: Re: <<< nove mape???   <<< nove mape??? Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 10:16 pm

prvo jovane ne secam se da sam te video skoro na serveru,drugo tebi nisam postavio pitanje jer si skroz nebitan vec kumovima...a trece postoji jos poznatih mapa koje mogu da se ubace!
Back to top Go down
shtare

shtare


Broj postova : 21
Join date : 2009-05-30
Age : 33
Lokacija : Obrenovac

<<< nove mape??? Empty
PostSubject: Re: <<< nove mape???   <<< nove mape??? Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 2:17 pm

nije problem da mi damo neku mapu koja do sada nije igrana ali ja nisam lud da pustim mapu a ta 15-ici igraca skida mapu po 5 min...zato je to tako...
Back to top Go down
Sponsored content





<<< nove mape??? Empty
PostSubject: Re: <<< nove mape???   <<< nove mape??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
<<< nove mape???
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NOVE MAPE NA SERVERU
» Mape........
» Izbacite mape cs_italy i de_dust pls
» Zalba na ove nove admine!!!!!!!
» Nove Banere sa Gametracker.rs

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: