KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?

Go down 
+2
Annie.FTW
Anarchy
6 posters
AuthorMessage
Anarchy




Broj postova : 17
Join date : 2009-08-29

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 3:41 am

Poz svima Nik mi je Anarchy-kravica Vecina me zna ovde nikad nisam koristio cit niti bilo sta drugo imao sam skor 20:2 i onda dolazi zohan i udara mi dyn?zbog cega ostavi demo ako si tolko dobar admin?CCc bio sam admin skoro 3 godine na mnogo razlicitih server i znam kako to ide samo ti zelim da konacno shvatis da postoje citeri solidni igraci i dobri Bio sam 1 na top 15 pod Anarchy i sad sam promenio nik u kravica i zbog cega bann i dalje sam 1 na ranku pod kravica nikom ali to nije ni bitno. Znaju katjica milenica i ostali kako ja igram znaci sine ostavi demo ako se neki cit widi ja se wise ne wracam na server.Imam 1000000 Cwa u lanu iza sebe i dodjes i lupis mi bananu iz cista mira?Nego nema weze ko radi taj i gresi ako moze unban ako ne poz ....Samo ti zelim da naucis da pravis razliku izmedju citera i dobrih igraca
to je ono osnovno a ne samo da koristis komandu amx_bann.Poz
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 3:57 am

Ne napdaj mi zohana drugara -.- Bijem za njega -.-


on uvek bleji u specu sa x-spec ukljucen .. jebiga i greske se deshawaju zato ne napdaj odma Razz

poz kravice botitju Razz
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:04 am

Kako Anny to mirno resava Very Happy bounce Laughing
Back to top Go down
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:04 am

Hvala AnnY! Naravno konsultovao sam se sa kolegom KuM-Burbery obojica smo videli da imas WH! I molim te nemoj da se zalis u q.....! Pa brate i debil bi video da gledas kroz zid i naravno pucas! Sta da ti radim igraj majstore bez tog sranja koji ce ti!!!!!! Pozdrav!!
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:07 am

Anny mirno reshawa sa tucom Razz


Nema na chemu stevane uwek Smile
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Anarchy




Broj postova : 17
Join date : 2009-08-29

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:30 am

Hahahahaha koj si ti car keve mi Igrao se Aztec CT busi kroz vrata isto radi i TS ja sam bio TS sta ne razumem WH stavi demo ajde stavi???Pre Tebe su me gledala 1000000 admina pa sta mislis da sam glup da cu palim WH sta ne razumem. Bio sam admin na nekoliko server i ti dodjes da mi pricas nesto o x-specu o Whu i ostalim stvarima kao 1 dal mislis da bi neko normalan palio WH kad su tu 4 admina?Nego to je ono lepo mi rece 1 lik kaze cim si bolji odma dobijas bann.. Neam nista protiv tebe brate keve mi al ne zasluzujes admina..Kazem ko radi taj i gresi i Pitaj Burba dal Anarchy ima WH ili bilo kog drugog igraca na serveru....Ne zelim da se raspravljam ti si admin mozda se i sretnemo na nekom turniru pa ponesi X-spec od kuce da me gledas ae poz.Svi znaju koliko sam citera prijavio na Admin Say i koliko su bili banovani i svaki put sam bio u pravu...Nego ne ljutim se na tebe sad mora idem do druga da uzimam CS da reinstaliram a povredio sam zglob na trening.
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:37 am

Sad meni je zhao ! smeni cfg Sad nemoras Cs reiinstal Sad

nema da te tuchem sad Sad Razz
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Anarchy




Broj postova : 17
Join date : 2009-08-29

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:49 am

Ma ok je annie nego ti bar znas da nikad nisam citovao nisam ja dete od 10 godine pa cu palim WH nego ok nema veze.Ako treba ostavicu demo od CW turnira i to posto drugacije ne ide ili kad udjem udjite vas 6 u spec i gledajte ako imam WH bann me odma i to je to.<3 sve
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 4:51 am

wolimo i mi tebe Razz
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 29
Lokacija : Apatin

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:30 am

One primedba Very Happy


To sto si rekao koji bi lud palio wh pored 4 admina ja znam poooono igracha sa kuma koji igraju sa wh od kako su poceli pored 50 admina Very Happy
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:36 am

Sorry ZohaN-e ali oces da kazes da sam ja dbl??? :S Gledala sam ga par puta i po meni nema nista ...Volela bii i ja da vidim demo? ako postoji? :/
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:50 am

Od demo-a nema nista ocigledno :/ A do tad ide unban ....



Anarchy posalji mi IP Smile



LoOcK
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Empty
PostSubject: Re: Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?   Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ajde Zohane kralju reci zassto si me bann?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ajde Ljubo javi se Hitno :)
» Bann........
» Infamos me bann
» Bann lista...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: