KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ovo je stvarno glup ban !

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeMon Feb 10, 2014 6:01 am

Dobio sam ban i napisano mi je da ne treba da dam demo i da ne dolazim vise na server. Ako je head admin zeljan da igrac kao ja igra na njegovom serveru neka mi se javi da mu dam demo da se vidi kako sam igrao. Ima puno situacija gde sam ubijao kroz zid i tako te sumljive stvari ali postoji zato snimak da se vidi da tu postoje zidovi da nema WH ni AIM . Ako zelite snimak dacu vam ako vam nije jasno kako znam gde da pucamo obajsnicu vam i to ali poenta je da ja nemam nikakav cit a to kako ovako igram je druga stvar. Ljubo ako zelis da vidis snimak i ako zelis da igram na tvom server pusti poruku i to je to. Izvinjavam se igracima i adminima sto su popizdeli na mene ali ja volim da igram CS a ne da pucam bzv i slusam muziku ...
Back to top Go down
Kican




Broj postova : 33
Join date : 2014-01-21

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeMon Feb 10, 2014 1:54 pm

Stvarno je glupo sto banujete coveka vise, kad nema nista. I bezveze je da takvi igraci budu odstranjeni sa servera zato sto se nekome digao k... i ne moze da podnese da ga ubijaju.
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeTue Feb 11, 2014 8:30 am

ti i dalje tvrdis da si igracina, a jos ni za prvi ban nisi ostavio demo .. daj da pogledamo mi glupi da naucimo nesto
Back to top Go down
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeTue Feb 11, 2014 9:40 am

zotjo ne znam sta ti nije jasno ako ti izbacim sistemsku poruku koju automatski dobijam koja traje 7 dana od dana registracije koja mi ne daje da ostavljam bilo koji link... Uvek cu da tvrdim da sam igracina zato sto ne koristim cit a ti posto si tako ubedjen da sam citer ajde daj skyp fb mobilni telefon daj neki kontakt tebi licno provom da ustupim demo pa mozda nesto i naucis iz njega jel moze ?
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeTue Feb 11, 2014 12:05 pm

mogo si da posaljes neko adminu na pm on bi okacio,a ne saljes mi pm da te odbanujem kao da sam baba vanga pa da znam da nemas nista. ... posalji demo na pm ,ja cu proslediti ostalima
Back to top Go down
makita

makita


Broj postova : 5
Join date : 2014-01-25

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeWed Feb 12, 2014 2:09 am

Ma nema on demo bre vidis da nas farba sve vreme.
Back to top Go down
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeFri Feb 14, 2014 9:20 pm

Back to top Go down
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeFri Feb 14, 2014 9:21 pm

Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeSun Feb 16, 2014 12:00 pm

skinut ban ,pripazi na ponasanje
Back to top Go down
Dr.Plinska_boca




Broj postova : 17
Join date : 2014-02-07

ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitimeSun Feb 16, 2014 11:55 pm

hvala...
Back to top Go down
Sponsored content





ovo je stvarno glup ban ! Empty
PostSubject: Re: ovo je stvarno glup ban !   ovo je stvarno glup ban ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
ovo je stvarno glup ban !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Banovao me bajko jer je glup!!!
» STVARNO SMARAM
» Ova kurva je stvarno kurva

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: