KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ova kurva je stvarno kurva

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Kican




Broj postova : 33
Join date : 2014-01-21

Ova kurva je stvarno kurva Empty
PostSubject: Ova kurva je stvarno kurva   Ova kurva je stvarno kurva Icon_minitimeMon Sep 01, 2014 11:46 am

Dal je ovo vise humano, sad me gina kurva banovao, ali mislim da ovo i nije bilo zbog wh-a, nego cisto izdrkavanje. Dajte bre ljudi koji vam je djavo vise, oterali ste pola ljudi sa servera, retko ulaze, sad pretezno neka deca igraju. Ako vam je cilj da se zajebavate i banujete kako se kome cefne recite, da ne ulazim vise na server i da se ne nerviram zbog debila, ili nesto da se preduzima. Pozz
STEAM_0:0:633234174
zippyshare.com/v/7439173/file.html
Back to top Go down
OPTIMUS PRIME




Broj postova : 5
Join date : 2014-07-24

Ova kurva je stvarno kurva Empty
PostSubject: Re: Ova kurva je stvarno kurva   Ova kurva je stvarno kurva Icon_minitimeTue Sep 02, 2014 9:22 am

Legendary warriors, the powers that created us now want us all extinguished. We must join forces, or else we'll all be their slaves. So today you stand with us... or you stand against me.

Optimus Prime Smile

Kican, opusteno brate, mislim da admini trenutno nisu toliko losi, ali pojedini imaju dosta prostora za napredovanje... Moras da ih, da nas razumes, nema dovoljno igraca na serveru, dosta botova igra, koji ne znaju ni osnovna pravila public-a, svi vrse pritisak na admine, te ovaj ima cit, te onaj, slay ovog,onog itd. i zbog toga dolazi do greske...
Elem, pisem ovo pismo polako, jer znam da polako citate Smile i da bih dao adminima podrsku da vise gaguju, da manje obracaju paznju na smarace i da se cesce konsultuju sa drugim adminima, pre nego banuju nekoga, tako sam i ja bio banovan, a cak i ne znam kako se ukljucuje cit... I da budu kao moj Optimus Prime,, gospoda, lideri Smile
Pozdrav za sve admine i igrace naseg servera! Smile

Autobots roll out!
Back to top Go down
Kican




Broj postova : 33
Join date : 2014-01-21

Ova kurva je stvarno kurva Empty
PostSubject: Re: Ova kurva je stvarno kurva   Ova kurva je stvarno kurva Icon_minitimeTue Sep 02, 2014 10:10 am

Razumem ja tebe, ali ta prica sto pominjes se vrtela i pre nekoliko meseci, pa opet isto. Ne znam od kada ti igras na serveru i koliko puta su te banovali, ali ja igram jedno 7-8 meseci, i banovali su me sto puta, i uvek sam ostavljao demo, i opet ista prica, pojedini admini vise i ne proveraju nego cim me vide banuju me, ajde ovi novi admini kechup chaki chiki kako vec, neki su i dosta mladji pa misle da nema boljih od njih, ali neko poput gine kurve i slicno(mislim da su ipak stariji od gore pomenutih), njih stvarno ne razumem, juce kad sam okacio demo na fb sto me gina banovao, taj ban stvarno nije imao nikakvog smisla, niti sumnjivog ubistva, niti me je proveravao, jednostavno lupio ban, takvih banova sam dosta dobio, zato mi je malo preko glave svega.
Back to top Go down
Sponsored content





Ova kurva je stvarno kurva Empty
PostSubject: Re: Ova kurva je stvarno kurva   Ova kurva je stvarno kurva Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ova kurva je stvarno kurva
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ovo je stvarno glup ban !
» STVARNO SMARAM

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: