KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nemogu da svatim owe dbLe...

Go down 
+11
ZohaN
PAINKILLER OVERDOSE
The black man
Annie.FTW
novkoSCHH
Snow[B]oarder
C-Noteeeee
Nervozni Postar
NABILDOVANI MRAV
- sFn -
Dacho
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:21 am

Ko me ostala 2 puta banovao ja cu da stavim koji ja hocu nick ne pise u pravilima da je ne mogu da stavim nick grcka.Vi ako mozete makedonija sto ja ne bi mogao grcka da stavim n ick sad ce da ispadne da ostala 2 puta me je banovo server
Back to top Go down
http://www.delije
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:23 am

Vidim da je i novko poznati kradljivac PW-ova usao u klan. Sve lepse od lepsega.
Evo napravio sam vam novi logo za vas server ionako ce se to uskoro desiti.
Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Mmcakumanovocopy
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:23 am

neznam ko te banovao nije se javio .. za ostaala 2 .. Wink
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:26 am

Raspitaj se any ko me je ban ili mozes to da proveris.....POSTARE HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA Basketball cheers
Back to top Go down
http://www.delije
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:26 am

raspitacu se a nemam pristup ftp-a :/
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
The black man




Broj postova : 10
Join date : 2009-06-09

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:34 am

e ocajni ste svi sa tim nacionalizmom i svim sranjima...tebe dacho treba da bude sramota sto pominjes albaniju na srpskom serveru... a sto se tice ovih makedonaca sto nece da banuju nekog zato sto je iz kumanova, njima odmah treba skinuti admina..jel je to bezobrazno...citer je citer, nebitno odakle je. A ti nikolicu (c-note) iskuliraj sa prozivanjem..ne glumi ludilo ni ti..jel i ti prozivas njih bez razloga..jebote ovo je igra..zasto se ne igrate lepo? nego se prozivate ko deca neka..a realno mi srbi smo krivi sto KuM postaje KuManovo public...ne dozvolite da vas makedoncici oteraju sa serva...dzabe se spustate nisko.. PEACE i pozz od black man-a!
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:37 am

...... kako ljudi zabravljaju neshto.. c'c'c'cc'
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
The black man




Broj postova : 10
Join date : 2009-06-09

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:40 am

na sta ciljas anny?
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:42 am

na nista Wink
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
The black man




Broj postova : 10
Join date : 2009-06-09

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:49 am

pa ko zaboravlja sta?
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 4:00 am

black men... slazem se...
ali kako da se mi SRBI borimo protiv gamadi...
Kada Ima, 5-6 admina Mkd... ?!
objasni mi?!
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE




Broj postova : 46
Join date : 2009-05-27

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 4:58 am

meni je ljuba ostavio da pazim na server i ja cu reshiti problem
Back to top Go down
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 5:23 am

The Black man je u pravu! Imam molbu da se smanji broj admina i da svi admini ama bas svi koriste x-spectate jer to je pravi alat za admine a ne ja banujem igraca a ANny dodje i kaze ne on nije citer i ona ga unban! nije bitno ko ce ostati bez admina mogu i ja nije mi bitno vise jer je server pukao! to je sve od mene!
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 5:47 am

Evo da dodam nesto svi znate onog igraca Chedoy,e i on je napravio prijavu za klan i na to je dodao Ace NEMA CIT JA SAM GA UCIO DA IGRA CS e a ja imam tog citera na msn i ja mu reko podrzacute da udjes u klan ako mi priznas dal citujes a on mi sve lepo priznao kao cirujem samo kad me neko iznervira i kaze mi a od kad je p48 nije palio cit a ja mu na to samo reko PRIZNAJ i o5 je sve priznao da ciruje na svim protocolima!!! itd.. pitajte i KuM-Burbery sve i on zna o tome. tako da nezna se ko vise laze,em sto cituju em i lazu nmg da svatim to :@ jel ste dosli da igrate cs na KuM-u ili da se nadmecete ko je bolji citer i ko bolje laze !!!!! :@@

jednom prilikom je reko sFn cast izuzetcima to kazem i ja !! toliko od mene poz Smile
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:11 am

zohan je u pravu...niko od admina ne koristi x-spec, i svi banuju bez veze...ni neznajuci da li je igrac citer ili ne...
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:12 am

ali x-spec neradi na novom protocolu :S
Back to top Go down
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:16 am

Radi ali i skini full verziju! i
Back to top Go down
novkoSCHH




Broj postova : 38
Join date : 2009-10-18

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 6:21 am

Kazhete da ne radi x-spec .. pa ondak to treba da se trazhi na kgb forum da urade oni jedan x-spec shto kje da radi na ovaj novi protocal . A za Chedoy ja vekj odamna znam josh kad sam bio admin na ultra ... banirao sam ga svaki put ali imao je neki drugovi shto su admini i trzali mu ban :S samo na Extremity nije mogao da trgne ban zato shto nije poznavao nijednog od admini ... A ja kao sada shto sam admin odma bi ga banirao zato shto lik ima dali 15 godina .. i nikada nije dosho da igra u igraonici .. ili pa na neki lan turnir kod nas . Tako da ko ga prvi nacheka na serverom nek ga banuje .. Pozz . hvala cheers
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 10:11 am

dzabe i x spec kada ne zna admin da oceni ko je citer ko nije ! imas profi citere koji ce koristiti cit da ne mozes da izvalis cit i skill ! znam iz iskustva jer sam pravio 7 online liga i bio glavni organizator i sudija tako da sam se mnogo puta uverio i imao mnogo iskustva !
Back to top Go down
Anarchy




Broj postova : 17
Join date : 2009-08-29

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 2:44 pm

evo jedan savet ja sam admin na neke od vodecih servera ne smem da imenujem ali savet za hvatanje citera...ugradite plugin lucia...sa nevidljivim espom...bicete mi zahvlani uz to je hvatanje citera maciji kasalj...a i koristi se mnogo lako...i admini ne dajte svima.
Back to top Go down
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 2:17 am

Na KuM-u ima mnogo admina koji ne znaju ni malo da razlikuju skillere od citera,coveka koji igra na zvuk ili wh.....
Tako znam da su mnogi momci dobijali dinamicki jer su npr.busili zid kad cuju lika da je tu,ili npr.primer ban su Snow-a kad je imao 6 kill 6 hs....
Jer to nemoguce...neko ima dobar neko los skill.....
Pozz od Otorina Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nemogu da svatim owe dbLe...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: