KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nemogu da svatim owe dbLe...

Go down 
+11
ZohaN
PAINKILLER OVERDOSE
The black man
Annie.FTW
novkoSCHH
Snow[B]oarder
C-Noteeeee
Nervozni Postar
NABILDOVANI MRAV
- sFn -
Dacho
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:37 am

[img][/img]Nemogu da svatim owe dbLe... Dedust4ever0000

Dva lika danas su imali owu tetowazhu pitam koi e problem ??
p.s Dobili su ban dinamic..

:*
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 11:17 am

zbog zashto su dobili ban?!
otjete bash skroz da nas isterebite sa srv-a?!
i vi pishete...
kosovo je kumanovo...
i te fore...
a i ti si reko da ne koristish vishe amx_ban komandu... ?!
Back to top Go down
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: werwrwe   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 11:45 am

Dnas na dd2 neki kiko ili tako neki je palio cit i maca ga nije banovali i svi su mu 19 puta rekli da gasim i na kraju kad sam mu rekao i ja on je rekao nemoj da ti zapalim celu SRBIJU i nije dobio ban .To moze da potvrdi dosta igraca
Back to top Go down
http://www.delije
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 12:18 pm

A evo kako se admin potpisuje na Srpskom serveru
Nemogu da svatim owe dbLe... Denuke0001
Trazim da se daca banuje od strane Ljube ili Nese posto na Srpskom serveru Provocira Srbe.
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 12:40 pm

ZNACI NEVERUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TERAJ SE U ALBANIJU RUZNA EMO NAKAZO !!!!!!!!!!!!!!!!!! BUDES LI JOS JEDNOM OBRATIO JEBATU TI CELU FAMILIJU PIZDA LI TI MATERINA,STVORE JEDAN ODVRATNI!!!!!!!!!!!!!

TI CES NEKOGA DA BANUJES , PA AKO TI NEDAJU DOZIVOTNI BAN NA SERVERU , NEZNAM !!! OVAJ SERVER IOVAKO PROPADA I PROPADA ..... !!!!!!!!!!!! KURCIS SE SA ADMINOM A USTVARI SI BOLESNI UMNOZASTOLI EMOS OD 18 DINA I JOS SAMO KOPIRAS DRUGE JER SI GLUP KO TRI KURCA ..... !!!!!!!!!!!!!!!! I DA ZNAS VEROVATNO SU TI IZ SAZALJENJA DALI ADMINA JER SE VIDI KOLIKI SI PACENIK ,MRSH ODVRATNA GLUPA EMO DZUKELO !!!!!


UBI,ZAKOLJI DA SIPTAR,EMOS NE POSTOJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 12:51 pm

Sad ce prica da krene da postar baronise to sve a coveka ste oterali sa servera a moze cale da vam bude svima kako vas nije sramota.OVIM PUTEM TRAZIM DA SE MACI SKINE ADMIN ZBOG ONOG STO SAM NAVEO U PRETHODNOM POSTU
Back to top Go down
http://www.delije
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 12:59 pm

OMG NE VERUJEM !


ZBOG OVOG NICKA I JA KRECEM A NEDAJ BOZE JA DA VIDIM NEKOG SA TAKO NEKIM NIKOM NA SERVERU


BREEEEEEEEEEEEEEEEEE

Nemogu da svatim owe dbLe... Deinferno0010o
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 1:00 pm

to nije moglo na drugi nachin ? to admin ?? OMG
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 1:12 pm

Nije mene brate niko oterao sam sam napustio tj trazio sam i od Ljube i od Nese da mi se skine admin na dan kad su Ace i Any dobili head admina. Necu iznositi svoje misljenje o njima samo sam jednostavno sam napustio i iskljucivo ulazim na server da igram kad je neko tu od mojih prijatelja koje licno poznajem. Admina sam dobio jer licno poznajem sve osnivace servara i sa njima se i druzim i tada je bio KuM public server iz Obrenovca odakle smo i mi kada je nas server presao u KuManovo public server ja sam trazio da mi se skine admin jer tu nepripadam i vraticu se iskljucivo kada se server vrati na Kum Public iz Obrenovca do tada nista.
E sada sto se tice KuMe-Dace decko je mega retardiran lik kome je hirurskim putem odstranjeno 70% mozga tj ostala je samo siva masa, a to se i da videti iz njegovih svih postova koje je pisao ovde na forumu, procitajte sve njegove postove koje je pisao na forumu i sve ce vam se samo kasti.
E sada posto imam jos njegovih slika tj dokaza sta radi na serveru i sta sve pise samo sam postavio jednu od njih(mislim da je najvrednija) TRAZIM OD Ljube i Nese(Osnicaca servera) da se Kumi-Daci skine ADMIN, DA MU SE DA DINAMICKI BAN I DA SE POSALJE NA NEKI ALBANSKI SERVER GDE I PRIPADA.
Unapred zahvalan na trazenim zahtevima.
Poz
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 1:23 pm

Nervozni Postar wrote:

E sada sto se tice KuMe-Dace decko je mega retardiran lik kome je hirurskim putem odstranjeno 70% mozga tj ostala je samo siva masa, a to se i da videti iz njegovih svih postova koje je pisao ovde na forumu, procitajte sve njegove postove koje je pisao na forumu i sve ce vam se samo kasti.
E sada posto imam jos njegovih slika tj dokaza sta radi na serveru i sta sve pise samo sam postavio jednu od njih(mislim da je najvrednija) TRAZIM OD Ljube i Nese(Osnicaca servera) da se Kumi-Daci skine ADMIN, DA MU SE DA DINAMICKI BAN I DA SE POSALJE NA NEKI ALBANSKI SERVER GDE I PRIPADA.
Unapred zahvalan na trazenim zahtevima.
Poz

Lepo receno postare .......
to da je decko mnogo retardiran i zaostao u razvoju to stoji.to samo slepac nemoze to da primeti .. samo zasto li je Ljuba bio toliko milostiv pa je takom retardu dao admina.. SAZALJENJE Sad
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 1:24 pm

ovom prilikom trazim i ja da mi se skine admin ! iz razloga koje je i postar naveo da ne ponavljam sada ! i sto sam veliki nacionalista i patriota,nema sta da trazim u takvom drustvu ! hvala poz !
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 1:55 pm

Ma Ne..> To Da Mu JE Odstranjeno 70% mozka hirurshkim putem nije istina...
Poshto KAda jE Bio U Bolnici Pre Nego Tje Dobiti ADmina Odstranjeno mu je josh 20%...

Samo Prochitajte Postove pre dobijanja admina i sada posle dobijanja...
sve tje vam se dokazati kakv je chovek...
tu neshto baronishe kao kako ih zlostavljamo, a sada se lepo videlo kakav je... rtd...

i onda ispadam ja govno shto su pre bili ban mkd... Very Happy

a brate nije ljuba kriv... brate molio i kukao ovde na srv uvlachio se pa neznam ni pertle mu nisu virile 6 meseci da dobije admina... rtd...
Back to top Go down
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: 67   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 2:34 pm

Ja sam rekao svoje kuma maca pusta sve makedonce da ci tuju ovde dokle vise.Postare brate dodji da igras sa mnom na kumu kad hoces uvek sam ja tu ti udji ,ja mislim da si ti trebao da dobijes head admina i badjo.Badjo je dobar lik ne znam zasto on nije dobio head admina .Daco razocarao si me volis albaniju Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
http://www.delije
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:28 pm

OMFGGG prvo Zohan je stawio LOVE MACEDONIA ,onda je IronMan stawio LOVE MKD i SRB i ja i ze zanje sam sam stawio to nisam ni igrao ni jednu rundu pitaj irona pitaj macu pitaj zohan Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:31 pm

- sFn - wrote:
zbog zashto su dobili ban?!
otjete bash skroz da nas isterebite sa srv-a?!
i vi pishete...
kosovo je kumanovo...
i te fore...
a i ti si reko da ne koristish vishe amx_ban komandu... ?!

STEFANE TEBE NIKO NIJE PITAO I ZNAS DE IAM JA OSTAVLJEN POST NE ZHELIM TI DA KOMENTARISHES JER RAZUBES ..Nc Nc Nc
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 10:43 pm

NEBIH MOGAO DA OTKUCAM TO U KONZOLU UOPSTE I DA NE STISNEM ENTER KAMOLI DA ODIGRAM JEDNU PARTIJU !

OD SAD NA KUMU IGRAM SA NIKOM


Snow[B]oarder <3 KOLJI SIPTARE da vidim da me pipne neko !
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 12:40 am

KuM-Dacho - . - wrote:
- sFn - wrote:
zbog zashto su dobili ban?!
otjete bash skroz da nas isterebite sa srv-a?!
i vi pishete...
kosovo je kumanovo...
i te fore...
a i ti si reko da ne koristish vishe amx_ban komandu... ?!

STEFANE TEBE NIKO NIJE PITAO I ZNAS DE IAM JA OSTAVLJEN POST NE ZHELIM TI DA KOMENTARISHES JER RAZUBES ..Nc Nc Nc

zasto li se ti care javljas ?
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 1:33 am

Dacho, Ae Podseti ME Ja Se NE Setjam BAsh Dobro...
JESAM TI BIO VETJ REKAO DA ODJEBESH?!
rtd...
Back to top Go down
novkoSCHH




Broj postova : 38
Join date : 2009-10-18

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: C-Notee !   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 2:50 am

Evo jedna zhalba do C-notee ... Danas smo svi lepo igrali i odjednom dodje C-notee i neshto pricha kao Bezhite makedonce sa serverom , viste pizde bla bla i josh 1000 ruzhnih rechi . A da i reko Da idemo na grchki serveri ? Zashto mava IGRACHI ? ? i posle pocheli onih graviti Jebi makedonche ... Kad izasho C-note odma je usho jedan sa nick M A K E D O N 4 E i imao bad boy i mislim da je to bio C - note Samo kolko da uvredi nas da kazhe da smo Makednci chiteri... Neznam shta je fora ali ... Nije lepo to . PS nemoj da se uvredish C-note za ovo samo pricham shto sam video na serverom .. takodje nishta nisam rekao kucao sam hud_text 0 da ne chitam to shto pishesh dalje ... -.^ A ti snow mozhesh da igrash sa taj nick mislish da mi volimo shiptare ?! Pozz hvala cheers
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 2:56 am

C-note .. ti si me sad gadno razocarao.

Strashno pa sta je sa vama ljudi bre JESMO MAKEDONCI I PONOSNI SMO NA TO ne DIZAMO CENU KAO VAS ... od sada samo pricam makedonski .. jebiga.. a ljuba je dao head admine onima kojim veruje.. strashno i ACE NIJE HEAD ADMIN[/size] nego samo ja stavise nema ni IMUNITET... bash strashno
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:03 am

odma je usho jedan sa nick M A K E D O N 4 E i imao bad boy i mislim da je to bio C - note Samo kolko da uvredi nas da kazhe da smo Makednci chiteri...


Novko Evo Poshto SI Veoma "uputjen", igrash od "juche" a ti vetj mislish...
taj M A K E D O N 4 E igra na srv-u vetj 1 god... sa sve istim chitom...
tako da nemoj mnogo da mislish...
A Taj Ponos Anny To Nemojte Na Nashem Srpskom Srv Da Pokazujete... Bole nas Rac Za Vash Ponos...
Nasha Drzava Nasha Pravila...
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:06 am

Annie.FTW wrote:
C-note .. ti si me sad gadno razocarao.

ACE NIJE HEAD ADMIN[/size] nego samo ja stavise nema ni IMUNITET... bash strashno
Вас двоје сте рођени брат и сестра и играте из исте куће и са истога компа ко ће нама да докаже да он некористи твој ник и да већ није користио и да неће користити. Ако играте са истога компа то му дође на исто. А ако Љуба и Неша верују више некоме кога непознају него људима који му у кућу долзе и са којима се друже онда треба прекинути сваке односе са таквим људима и пријатељима.
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:07 am

Haaaaaaaaaaaaaaaaa ! smeshan -.-'
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:17 am

ZASTO SAM JA ANY 3 PUTA DOBIO DINAMICKIM BAN ZBOG NICKA GRCKA???????????????????????????????????????????????
Back to top Go down
http://www.delije
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:20 am

ja sam te jedanput banovala zato shto server poludio.. istog trena sam ti i skinula ban a za ostali 2 neznam nisam informirana ja sam ti se cak i izvinila ko covek ..
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Sponsored content





Nemogu da svatim owe dbLe... Empty
PostSubject: Re: Nemogu da svatim owe dbLe...   Nemogu da svatim owe dbLe... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nemogu da svatim owe dbLe...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: