KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Izlazim i ja iz KuMa...

Go down 
AuthorMessage
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Izlazim i ja iz KuMa... Empty
PostSubject: Izlazim i ja iz KuMa...   Izlazim i ja iz KuMa... Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 5:47 am

Evo i ja da se javim vamo,i da kazem da vise nisam KuM.Zao mi je sto je ovako ispalo,jer sam bio srecan kad sam usao,i imao sam velike planove da sredim server i klan,da se naprave timovi u kumu,da se oteraju citeri sa serva,ali ipak nista od toga,sve se promenilo preko noci,juce pun volje radim sve kako bih poboljsao KuM,a danas bez ikakve volje vise ni nemam zelju da budem jedan od KuMova.Primetio sam da otkad sam usao u KuM neki su mi okrenuli ledja,mnogi su poceli da seru po meni.Ako Ljuba zeli(mada tesko da zeli) ja bih hteo da ostanem admin na Pubu i da obavljajm posao kao i pre,jos uvek mi je u cilju da server bude dobar jer nameravam kao i uvek igrati dosta na njemu,iako necu biti KuM.Stvarno vam zelim ugodan/nu sekundu-minutu-sat-dan-nedelju-mesec-godinu-deceniju-vek-milenijum i videcemo se na servu,nek Ljuba odluci da li cu ostati admin ili ne,svaku cu odluku ispostovati.Ima jos mnostvo razloga izlaska iz KuMa,ali mi se neda da ih navodim,ako nekako bas zanimaju nek se javi na msn.Aj ziveli,navratite u Apatin na pivo & idemo da rokamo na kum pubu Smile
Back to top Go down
 
Izlazim i ja iz KuMa...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Obavestenje za Admine KUMA!!!
» Zenski tim KuMa
» KuMa-Maca!
» Osniaci KuMa
» Konkurs za 1. team KuMa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: