KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Konkurs za 1. team KuMa

Go down 
+3
Kamicak
burN^
FOXYYYYYYYYYY
7 posters
AuthorMessage
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 12:00 pm

Evo ovako,ovaj post ce biti dosta dugacak ali nema veze.Pa da krenemo,ja sam odlucio da sastavim prvu ekipu KuMa znaci da se zna ko igra za KuM i ko ga pretsvalja na cwima.Ja cu ovom prilikom navesti igrace koje ja predlazem da bi mogli da probaju da konkurisu.Znaci oni koji otpadnu moci ce da izaberu npr nekog vodju koji moze da sastavi 2 tim kuma.Odma da naglasim da ovo radim uz ljubinu podrsku.Znaci ne zelim sa nikim da posvadjam,pokusacu da sastavim prvi tim na osnovu toga sto cu videti igrace koji konkurisu kako igraju.Ceo klan ima priliku da konkurise,znaci svaki clan klana ce moci da trazi da dobije priliku da igra za KuM.Ja cu navesti ovde igrace koji ce biti mozda u 1timu i svi oni ce igrati 1v1 sa mnom na nasem cw serveru.Znaci ovako ja cu ovde napisati neke koje ja predlazem,a ostali koji misle da takodje mogu da igraju neka se vamo prijave.Ko ne bude uopste video ovu temu a nema ni moj msn pa se ne cujemo na msnu ako se ne sretnemo nigde i ne odigramo 1v1 taj nece ni biti u 1timu jer svako ko upadne u 1tim morace prvo da odigra sa mnom 1v1.Ja mislim da sam dovoljno dobar(kad igram ozbiljno) za 1tim KuMa.Kada budem primetio da se u klanu nalazi barem 5igraca koji igraju bolje od mene ja cu se povuci iz prvog u drugi tim.Znaci ova ekipa koja bude odabrana ce morati da se uigrava,jer uigranost donosi mnogo.Slabije ekipe mogu pobediti jace ako su bolje uigrane.Takodje da naglasim da cu izabrati 5igraca koji ce biti 1tim kuma i 2-4 izmene.Ako bude bas mnogo dvoumljenja mozda stavim i petu izmeni,mada mislim da cu sklopiti 7-9najboljih u klanu.Evo mojih predloga a ostali mogu da se prijave takodje ko god misli da moze da bude u 1timu:
-burn
-burbbery
-smirnoff
-shomi
-shtare
-kamicak
-aceeeiznogoud
-nervozni postar(i dalje mi se cini kao KuM) Smile
-bluezik
-besna glista
-cofee shop
-infamous(painkiller overdose)
Evo nabrojao sam neke za koje mislim da mogu da igraju.Takodje ako klan dobije neke nove clanove,ukoliko ja odlucim da zasluzuju da budu prvi tim onda ce mozda neko ispasti.Mada ce kasnije biti mnogo teze uci u 1tim nego sada.Jer kada se uigramo,ja cu ekipu menjati bas u slucaju da dobijemo nekog u klan mnogo jakog igraca pa da nekog izbacim,inace cu tu uigranu ekipu retko menjati.Jaaako retko.Ajde ljudi navalite,sutra cu pokusati da proispitam vecinu igraca.Mislim da ce biti borbe oko ulaska u prvih pet.Videcemo vec.
Back to top Go down
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 29
Lokacija : Apatin

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 12:54 pm

Sa mnom si vec igrao 1 v 1 igrali smo iz zaj i neozbiljo msm da si pobedio 16:14 Razz Razz e a jel mozes da sacekas 1v1 samnom do petka posto tad vadim ovo iz uveta?
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 1:40 pm

burN^ wrote:
Sa mnom si vec igrao 1 v 1 igrali smo iz zaj i neozbiljo msm da si pobedio 16:14 Razz Razz e a jel mozes da sacekas 1v1 samnom do petka posto tad vadim ovo iz uveta?

Nemoj ti meni ne ozbiljno.Javi se kad ti povade te cepove iz usiju pa da te poderem Smile
Back to top Go down
Kamicak

Kamicak


Broj postova : 9
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Lokacija : Obrenovac

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 2:00 pm

Dragi moji...
Ovo je lepo videti sto me je mladi gospodin WakeUp preduhitrio sa ovom temom. Drago mi je da jos neko razmislja o tome. Ali moram da dam sugestije na to da prvo da mora da se zna ko pripada ekipi kuma (bilo prvom bilo drugom bilo trecem timu sve jedno), drugo bitno je da se svi kumovi znaju medjusobno, trece bitno je da se svi postuju modjusobno, a cetvrtno bitno je da se sastavi ekipa igraca za prvi tim koji ce da igra ozbiljno i uvek da bude spremna. Ja sam tu da pomognem sta i koliko treba. Ovako, moja zamisao je bila da prvi tim sadrzi pet jakih igraca koji ce se uigrati, jer samo uigranost cini tim, a ne duzina igranja i jacina!
Moram skrenuti paznju da (ovo se odnosi malo vise na WakeUp-a) ti jesi zaista ok igrac, ali igranje 1vs 1 ne pokazuje znanje igraca za tim. Tu moze da pokaze veliko znanje, ali znanje u timu moze da se pokaze suprotno. Zato cemo organizovati mixeve 2 ekipe svih KuM-ova, pa cemo tako videti ko kako i sta radi. Ja vec dugo pratim igrace i na FREE 4 all, tako da meni je dovoljno sto sam bvidela ko kako puca, ko se kako krece i sl. Ja ne kazem da sam sad pro, mozda nisam za 1 tim, to ce drugi izglasati, ali znam da proicenim i to. Btw da ne duzim vise i onako je vec poznati da pisem referate po forumu.
Znaci, slazem se da treba da se napravi ekipa KuM. Slazem se da treba da ima prvi , drugi i treci tim i da svaki tim ima svoje zamene. Slazem se da se svi testiraju, ali test tipa 1vs1 ne pokazuje prave rezultate. Ispravite me ako gresim.
WakeUp ja verujem da ti je Ljuba dao odobrenje za ovo ali moram priznati da bi ja bila iskreno srecna da probe ne teku tako vec u mixsevima i CW-jevima. KuM-Shomy zna kakvo sam iznenadjenje priredila KuM-ovima kada su zeleleli ozbiljan CW. Dobili su ga, sa izgubljenim CW-jem rezultatom 16-1, zasto, jer sam pozvala ekipu 4glory. Naravno opste je poznato da su oni no.1 u Srbiji. E tu se sreco moja pokazuje znanje. Mene su neki ljudi taj dan, taj CW odusevili svojom timskom igrom. A sastavili smo se tad... E to je to.
Znaci molim sve kumove da mi se jave na MSN (ninakamicak@hotmail.com) i da organizujemo igranje ekipa pa cak i neko vidjanje svih kumova u KGB-u ili MOJO-u Smile

S'postovanjem, Kamicak
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 11:49 pm

Dobro vam Nina Kaze...
Nishta Ne Znachi 1vs1...
Evo Primera... Ja Sam Dobio eLementa u 1vs1... (pre jedno 3-4 meseca) Smile
A To Neznachi Da Sam Bolji... Niti Sam Bolji...


p.s. Nina i Mirko Brtae Kada Krenu Da Pishu..> nikad Da Stanu... Razz




S' Verom U Boga
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 12:25 am

Kamicak wrote:
Dragi moji...
Ovo je lepo videti sto me je mladi gospodin WakeUp preduhitrio sa ovom temom. Drago mi je da jos neko razmislja o tome. Ali moram da dam sugestije na to da prvo da mora da se zna ko pripada ekipi kuma (bilo prvom bilo drugom bilo trecem timu sve jedno), drugo bitno je da se svi kumovi znaju medjusobno, trece bitno je da se svi postuju modjusobno, a cetvrtno bitno je da se sastavi ekipa igraca za prvi tim koji ce da igra ozbiljno i uvek da bude spremna. Ja sam tu da pomognem sta i koliko treba. Ovako, moja zamisao je bila da prvi tim sadrzi pet jakih igraca koji ce se uigrati, jer samo uigranost cini tim, a ne duzina igranja i jacina!
Moram skrenuti paznju da (ovo se odnosi malo vise na WakeUp-a) ti jesi zaista ok igrac, ali igranje 1vs 1 ne pokazuje znanje igraca za tim. Tu moze da pokaze veliko znanje, ali znanje u timu moze da se pokaze suprotno. Zato cemo organizovati mixeve 2 ekipe svih KuM-ova, pa cemo tako videti ko kako i sta radi. Ja vec dugo pratim igrace i na FREE 4 all, tako da meni je dovoljno sto sam bvidela ko kako puca, ko se kako krece i sl. Ja ne kazem da sam sad pro, mozda nisam za 1 tim, to ce drugi izglasati, ali znam da proicenim i to. Btw da ne duzim vise i onako je vec poznati da pisem referate po forumu.
Znaci, slazem se da treba da se napravi ekipa KuM. Slazem se da treba da ima prvi , drugi i treci tim i da svaki tim ima svoje zamene. Slazem se da se svi testiraju, ali test tipa 1vs1 ne pokazuje prave rezultate. Ispravite me ako gresim.
WakeUp ja verujem da ti je Ljuba dao odobrenje za ovo ali moram priznati da bi ja bila iskreno srecna da probe ne teku tako vec u mixsevima i CW-jevima. KuM-Shomy zna kakvo sam iznenadjenje priredila KuM-ovima kada su zeleleli ozbiljan CW. Dobili su ga, sa izgubljenim CW-jem rezultatom 16-1, zasto, jer sam pozvala ekipu 4glory. Naravno opste je poznato da su oni no.1 u Srbiji. E tu se sreco moja pokazuje znanje. Mene su neki ljudi taj dan, taj CW odusevili svojom timskom igrom. A sastavili smo se tad... E to je to.
Znaci molim sve kumove da mi se jave na MSN (ninakamicak@hotmail.com) i da organizujemo igranje ekipa pa cak i neko vidjanje svih kumova u KGB-u ili MOJO-u Smile

S'postovanjem, Kamicak

Slazem se da treba kroz mixeve da vidimo ko kako igra,ali se nikako ne slazem da 1v1 nista ne znaci.Bas naprotiv mogi klanovi svoje igrace proveravaju u 1v1 igri.Jer se u 1v1 najbolje vidi ko kako puca,ko se kako krece itd...U cwu stalno dolazimo u situacije 1v1 tako da je to dobra provera igraca.Mada su i mixevi dobra provera.Videcemo vec.Smile
Back to top Go down
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 29
Lokacija : Apatin

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 12:41 am

Dobro kaze Nina ali vishe se vidi u cw-u ili mix-u posto tad morash da se pokazesh da igrash timski da slusash onog ko vodi ekipu kroz taj cw-mix.....isto tako msm da se nece gledati ko ima bolji i koliki scor nego ce se gledati po onome ko doprinese timu na tom cw-u / mix-u......tako da vec od danas mogu da pocnu ti cw-ovi mixovi... Razz Razz
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 8:18 am

Evo ovako posle ne uspelog pokusaja da mi kumovi izmedju sebe odigramo mix,ja sam odlucio da sastavim tim okvirno gledajuci igrace kako igraju.Znaci odlucio sam da postava i izmene budu sledece:

line up:
1.KuM-WaKeUp[JuSt4FuN]
2.KuM-burN
3.KuM-Terza.
4.KuM-Burbbery/Smirnoff (oni su braca,koji je na kompu on igra cw)
5.KuM-AcEeEiZnOgOuD

Zamene:
1.KuM-Shomi
2.KuM-inFAMOUS
3.KuM-Besna Glista

Ovako izostavio sam npr Kamicka jer vidoh da oni prave zenski klan sto je bas lepo Smile
Takodje sam izostavio jednog od najstarijih KuMova i verovatno igraca koji zasluzuje da bude prvi tim KuMa-Bluezika jer vec 100puta ja ga zovem na msn on kaze kasnije i nikad ne dodje,uvek tako bude,danas sam mu reko i na forum da dodje i ocigledno nije dosao.Takodje ce vas mozda zbuniti ovo KuM-Terza. ali on je novopeceni KuM ,takodje je primljenu u klan,Ljuba ce to i objaviti danas,sutra ili ovih dana...Znaci ovu postavu ja predlazem,dacu vam 72h da se zalite,znaci ko misli da treba da se promeni ovaj spisak,nek iznese argumente i menjacemo ako je u pravu.Imate 3dana od pisanja ovog mog posta da jos menjamo ovu postavu,posle tih 72h ako nista ne bude,Ljuba objavljuje prvi tim i izmene pa da rokamo Kumovi moji.
Back to top Go down
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 29
Lokacija : Apatin

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 8:30 am

Ok.....ja se nezalim Razz Razz
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 8:54 am

burN^ wrote:
Ok.....ja se nezalim Razz Razz

I bolje ti je,da ne bi dobio po turu.Smile))
Salim se,stvarno ako neko misli da ova postava nije ok,slboodno nek kaze,u interesu svih nas je da sastavimo sto bolju ekipu.A vise glava je pametnije od manje.Tako da svi recite svoje komentare sta mislite o prvom timu.Da li je ok ili treba neka izmena.Smile
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 9:50 am

Kamicak wrote:
Btw da ne duzim vise i onako je vec poznati da pisem referate po forumu.



Ahahhahahhaha...Tocno..Salim se..Smile).. Very Happy
Back to top Go down
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]

KuM-AcEeEiZnOGouD [H]


Broj postova : 309
Join date : 2009-05-27
Lokacija : Kuman0v0

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 11:33 am

KuM-AcEeEiZnOGouD Smile ispravi to Very Happy
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 11:46 am

KuM-AcEeEiZnOGouD wrote:
KuM-AcEeEiZnOGouD Smile ispravi to Very Happy

Ne volim da pise edited Smile)
Back to top Go down
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]

KuM-AcEeEiZnOGouD [H]


Broj postova : 309
Join date : 2009-05-27
Lokacija : Kuman0v0

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 11:47 am

lol

pa kakvo je to g xaax
Back to top Go down
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 12:28 pm

Drago mi je samo sto je tim napravljen iskljucivo od kumova....nebitno da li sam ja u prvom,drugom ili trecem timu niti....bitno je znaci da se nisu dovodili ljudi sa strane...mislim da cemo da prstimo!!!! Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Konkurs za 1. team KuMa Empty
PostSubject: Re: Konkurs za 1. team KuMa   Konkurs za 1. team KuMa Icon_minitime

Back to top Go down
 
Konkurs za 1. team KuMa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 1 Tim KuMa
» Obavestenje za Admine KUMA!!!
» Zenski tim KuMa
» Izlazim i ja iz KuMa...
» KuMa-Maca!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: