KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Opet sam banovan

Go down 
3 posters
AuthorMessage
CAPO

CAPO


Broj postova : 8
Join date : 2009-08-21

Opet sam banovan Empty
PostSubject: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitimeTue Mar 18, 2014 8:05 am

...izgleda da ipak moram da ostavim demo...
Samo sto sam usao dobio sam ban! Od admina na serveru su bili KuM-GinaKurvaFina i KuM-[S]tyler.

DEMO:
http://www65.zippyshare.com/v/80908859/file.html

Pitanje je da li ova 2 uopste ulaze na forum, pa neka im neko prenese da ne banuju bez razloga... pozdrav

Nick: CAPO
Steam ID: STEAM_0:0:429220539
IP: 87.250.56.211
Back to top Go down
CAPO

CAPO


Broj postova : 8
Join date : 2009-08-21

Opet sam banovan Empty
PostSubject: Re: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitimeTue Mar 18, 2014 8:07 am

...izgleda da ipak moram da ostavim demo...
Samo sto sam usao dobio sam ban! Od admina na serveru su bili KuM-GinaKurvaFina i KuM-[S]tyler.

DEMO:
zippyshare.com /v/80908859/file.html

Pitanje je da li ova 2 uopste ulaze na forum, pa neka im neko prenese da ne banuju bez razloga... pozdrav

Nick: CAPO
Steam ID: STEAM_0:0:429220539
IP: 87.250.56.211
Back to top Go down
NEsrecko




Broj postova : 13
Join date : 2014-03-26
Lokacija : Stubline

Opet sam banovan Empty
PostSubject: Re: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitimeWed Mar 26, 2014 1:54 pm

postavi demo, Ali ne ovaj nego onaj kad si banovan pre 10 tak dana ... Ja sam te gledao pola sata zajedno sa bluezikom, nisam hteo da te banujem odmah dok se nisam uverio da si tada imao wh.... Drugi put si banovan zato sto sam usao na forum i video da nisi postavio demo vec si dobio unban zbog poznanstva sa zotjom...
Back to top Go down
NEsrecko




Broj postova : 13
Join date : 2014-03-26
Lokacija : Stubline

Opet sam banovan Empty
PostSubject: Re: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitimeWed Mar 26, 2014 2:06 pm

i molim te na sendspace postavi. Sto se mene tice ti si hakovao sigurno...
Back to top Go down
CAPO

CAPO


Broj postova : 8
Join date : 2009-08-21

Opet sam banovan Empty
PostSubject: Re: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitimeWed Mar 26, 2014 11:37 pm

Nemam nameru da se pravdam ili raspravljam...znam ove ljude sa servera od pre nego sto si ti cuo za CS i igrao sa njima i pre 5-6 godina ko me poznaje zna da li koristim nesto ili ne...
Sto se tice demoa od pre 10-15 dana, sto se nisi javio kada sam prvi put pisao na forumu...da se se javio bio bi postavljen demo iako je rarovan zauzimao oko 150mb, a ovako posle toliko vremena demo je presnimljen 17 puta i obrisan jer se u CS uvek cuva pod istim imenom "autorecording_demo" ili kako vec...

PS. Banovao si me i teci put pre par dana i to samo sto sam usao, u roku od 10 sekundi i video si da nisam vise nista pisao na forumu niti postavljao taj mali demo, jer ako nema nikog od starijih admina da ti skrene paznju da me ne banujes bez razloga, onda necu ni ulaziti na server ko da je bitno. Pozdrav
Back to top Go down
NEsrecko




Broj postova : 13
Join date : 2014-03-26
Lokacija : Stubline

Opet sam banovan Empty
PostSubject: Re: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitimeThu Mar 27, 2014 12:32 pm

Nisam te samo ja gledao mnogo iskusni igraci su te gledali zajedno sa mnom, nemoj te fore stariji admin, haker si.
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Opet sam banovan Empty
PostSubject: Re: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitimeThu Mar 27, 2014 12:47 pm

bice pozvan u i lan pa neka pokaze sta zna i to je to dosta nagadjanja vise,ovo ce se resiti sa lan om,dotle ostaje ban... tema zakljucana do sledeceg lana....
Back to top Go down
Sponsored content





Opet sam banovan Empty
PostSubject: Re: Opet sam banovan   Opet sam banovan Icon_minitime

Back to top Go down
 
Opet sam banovan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» bmf (danas sam opet banovan)
» nik: JoCa .. banovan po 2 x ... Evo 2 demoa
» Zasto sam Banovan???
» opet me ban
» HOCU DOKAZ ZBOG CEGA SAM BANOVAN!!!ADMINI NAP STE VELIKU GRESKU

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: