KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 bmf (danas sam opet banovan)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
bmf




Broj postova : 4
Join date : 2009-09-25
Lokacija : nbg

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 1:55 am

Ako ne zelite da igram na vasem Serveru lepo mi recite nemojte ma banovati bez razloga.Igram Na beogrid serveru,ovde sam poceo pre 2 meseca i odma su me banovali,ajde precutao sam,poceo sam opet pre jedno 10-ak dana i danas u 14:45 na d2 posle skora od 24:2 plas,ban bez raloga.Pitajte Pixel-a tj, shadoona ili kamicka kao i leemoona i jos neke iz obrena da li citujem..Mene bole brige ja pikam na kgb-u ali nije u redu tako,bez opomene i bez i jedne reci.Pozdrav
Back to top Go down
bmf




Broj postova : 4
Join date : 2009-09-25
Lokacija : nbg

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 6:04 am

nEVERICA,DANAS oPET BAN.. I TO OPET BEZ I JEDNE RECHI ..sMARATE aDMINI nIKAD nECETE nAUCHITI kAD sTE TAKO iSKOMPLEXIRANI >! sVIM osTALIM nORMALNIM JUDIMA POZDRAVI PUNO lJUBAVI. Smile)
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 7:15 am

poz bnf =)

nemoj da vregjas admine -.- :*
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
bmf




Broj postova : 4
Join date : 2009-09-25
Lokacija : nbg

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 7:26 am

pA Ne VREDJAM :---))

aLI IMA nAS rAZNIH Wink

HVALA NA pODRSHCI :!

:------------------------------))
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 7:34 am

Nishta Nista


ali nije lepo da tako proziwas jbt Smile)


ae nawedi ko te banowao i po mogucnost ss :/ poz albino
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
bmf




Broj postova : 4
Join date : 2009-09-25
Lokacija : nbg

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 7:37 am

pA shta to prozivam..kad te neko ban bez razloga 2-3 puta i nesme ni da sjavi i da objasni , to znachi samo da je pun komplexa i da nema real life nego samo cs Smile)

a Meni je bilo ok na Serveru.

necu vise da se pojavljujem na ovom sajtu a taj koi se tako ponasha neka se zamisli malo :--))
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 7:44 am

brate swakakwi ima ja nisam igrala 2 nedelje na serveru vratila sam se juce tako da neznam sta je bilo ni kako je bilo .. ti produzi da igras na serveru nije bitno nije owo lichno ^^ ali ima takwih admini NISU SWI kao ja Razz hahah narawno da se shalim pozich Smile i uziwaj !
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 9:47 am

Ja neverujem da se iste price ponavljaju .....

realno nisam sve ni procitala ali nema potrebe za ovim ...



posalji ip na PM ...

tema lock !!!
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





bmf (danas sam opet banovan) Empty
PostSubject: Re: bmf (danas sam opet banovan)   bmf (danas sam opet banovan) Icon_minitime

Back to top Go down
 
bmf (danas sam opet banovan)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Opet sam banovan
» OPET BANOVAN ! aa grrrr
» nik: JoCa .. banovan po 2 x ... Evo 2 demoa
» Zasto sam Banovan???
» HOCU DOKAZ ZBOG CEGA SAM BANOVAN!!!ADMINI NAP STE VELIKU GRESKU

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: