KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
AssAssinO




Broj postova : 2
Join date : 2012-04-25

Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Empty
PostSubject: Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a)   Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Icon_minitimeWed Apr 25, 2012 1:18 am

E pa ovako da pocnem uvek kad udjem na srv ali uvek budem 15 do 20 rundi i popijem ban. Medju tim adminima (najvise puta me banovali) Ljuba Kojara i Danas orao.
Danasnja situacija koliko sam primetio nikad ali NIKAD admin nije uzeo ss igracu pre bana i pre dok sam igrao.
Danas oko 2 igramo mi fy_snow (standardna) i lepo orao meni da ban a tu je bio i admin kum mega head i kaze on njemu sto si ga banovao o on ce dok ne okaci demo i ss na forum nema nista pozz i ode sa servera problem je u tome sto :
1. server [NE SNIMA DEMO AUTOMATSKI!!!] pa zar sam ja duzan svaki put kad na srv udjem da kucam record kumblablabal
2. BANSHOT nisam dobio i on od mene trazi da okacim a kako kad banshata nema..

Sve u svemu kum je BIO dobar srv bilo igraca bilo citera ali je bilo i DOBRIH admina koji ne banuju bez ikakvog razmisljanja!!! Vas AssAssinO.
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Empty
PostSubject: Re: Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a)   Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Icon_minitimeWed Apr 25, 2012 2:10 am

Ti bese onaj sto samo psujes pa sta se cudis onda zbog bana?
Back to top Go down
AssAssinO




Broj postova : 2
Join date : 2012-04-25

Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Empty
PostSubject: Re: Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a)   Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Icon_minitimeWed Apr 25, 2012 2:16 am

Adminu ni jednu jedinu rec nisam rekao a ban je bio zbog navodnog "WH-a" a i oustalom ja ni ne igram na pablicima ovo sam postavio zbog toga sto kum ako se ovako nastavi nikad nece biti onaj stari... Ubacite da automatski snima demo...
Back to top Go down
Sponsored content





Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Empty
PostSubject: Re: Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a)   Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zamerke rada svim adminima (banovanje bez ss-a i demo-a)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ZAMERKE RADA ADMINA
» Banovanje sa foruma
» Zalba Na Admina BELA RADA !!!!!!!
» Ban/demo..Master..
» DEMO MECEVA !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: