KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Ban/demo..Master..

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Master

Broj postova : 9

PostSubject: Ban/demo..Master..   Mon Jun 15, 2009 4:16 am

Pozdrav svima ja sam Master sa kgb-a,igrao sam par puta na ovom servu,i uglavnom nije bilo prob. mada jedan od vashih admina "Burbery" koji ni sam ne zna kako je dobio admina,banuje svakog ko je bolji...Nishta ovde sam dosho samo da trazhim demo,da ga vide drugi admini,i da vidimo gde tu on vidi korishcenje wall-hacka...ako uopshte ima demo...poz
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Broj postova : 936

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Mon Jun 15, 2009 8:45 pm

Neutral
Back to top Go down
View user profile http://tha-diwas-cs-clan.forumotion.com/
Master

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Wed Jun 17, 2009 1:01 am

Dakle shto se ne javish?Nemash demo?Lol?Nishta ovo je chisto da head admin vidi kakve admine ima na servu Smile ...secam se da je addicted girl iz shale rekla da imam wh a on ma ban ga shta opomena i pljus ban Smile ..poz momci
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

Broj postova : 349

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Wed Jun 17, 2009 2:24 am

Dobro i ajde sta sad? Mozda je decko pogresio,a mozda si stvarno imao cit.....ne znam kako si siguran da te je bas on banovao? A ko radi taj i gresi,jel tako?
Samo mi reci da li si nekad bio admin na nekom jakom serveru kao sto je kum i kontrolisao 30 ljudi?
Back to top Go down
View user profile
Master

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Wed Jun 17, 2009 12:48 pm

SM!RN0FF. wrote:
Dobro i ajde sta sad? Mozda je decko pogresio,a mozda si stvarno imao cit.....ne znam kako si siguran da te je bas on banovao? A ko radi taj i gresi,jel tako?
Samo mi reci da li si nekad bio admin na nekom jakom serveru kao sto je kum i kontrolisao 30 ljudi?

Hahahaha,dechko,naravno da se deshavaju greshke,i meni se deshavaju,samo hocu da vidim taj demo..Za tvoju informaciju,trenutno sam admin na 3 servera Wink ..a najveci je bio soe ,i naravno da sam greshio,mada ovo su veoma glupe greshke..
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Thu Jun 18, 2009 5:51 am

Ja ne znam da li si ti imao cit....posto dema verovatno nema,to necemo saznati....
a Barberi je dobar admin....jbg desavaju se greske....
Back to top Go down
View user profile
Master

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Thu Jun 18, 2009 6:18 am

SM!RN0FF. wrote:
Ja ne znam da li si ti imao cit....posto dema verovatno nema,to necemo saznati....
a Barberi je dobar admin....jbg desavaju se greske....

stvarno si smeshan,al ono..
Back to top Go down
View user profile
Nervozni Postar

Broj postova : 128

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Thu Jun 18, 2009 6:49 am

Ja koliko vidim ovde si samo ti smesan. Nisam te ja banovao, a i da jesam nebih snimao demo niti cu ga ikada snimati. Ovde niko nikoga nebanuje bez razloga bar ja nebanujem svi admini igraju sa ukljucenim X-spec i tesko da moze da omasi. Svi admini daju sve od sebe jer su samo admini na ovome serveru nisu kao ti admini na tri servera neznam samo kako samo uspevas da administriras 3 servera i sve da snimas i jos pritom da igras. Svaka ti cast.
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin

Broj postova : 466

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 12:45 am

Sry sto se mesam Very Happy Zanima me kako to ne treba da imas demo? :S Po meni trebas imati demo za svakog za kog nisi 100% siguran ako se taj neko zali kao ovaj decko trebas mu pokazati u suprotnom po meni treba adminu dati sunspenziju bar na 7dana pa ce ubuduce paziti vise Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.smorr.yu
Master

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 2:00 am

jovanicaa wrote:
Sry sto se mesam Very Happy Zanima me kako to ne treba da imas demo? :S Po meni trebas imati demo za svakog za kog nisi 100% siguran ako se taj neko zali kao ovaj decko trebas mu pokazati u suprotnom po meni treba adminu dati sunspenziju bar na 7dana pa ce ubuduce paziti vise Wink

Pa jbote,ti si prva koja me razume,ali dzabe ovo je kum server..da copiram ovo sve na kgb,oni bi se smejali ...
Back to top Go down
View user profile
Ljuba
Admin

Broj postova : 447

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 2:21 am

Ma ides mi vec na zivce,ti i kgb nemate veze,i kada neko od nasih bude banovan bezveze ne cmizdri.pun mi je..... vise citera koji traze demo,ja sam i rekao da se vise ne snima ako ti se nesvidja kod nas ae zz..pa da da si iz kgb ili vec da si negde admin kontakirali bi me preko drugih kanala...al jok covek je admin na 36 servera i proofi pa da,ae bre bezi mi sa foruma....
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 2:35 am

E vala bas...lepo si mu rekao Ljubo,Master bas si bre dosadan neki covek....Ko da ce sad svet da propadne sto si ti banovan... Mad
Back to top Go down
View user profile
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]

Broj postova : 309

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 3:32 am

to ljuba !! xD pro xD
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 3:34 am

SM!RN0FF. wrote:
E vala bas...lepo si mu rekao Ljubo,Master bas si bre dosadan neki covek....Ko da ce sad svet da propadne sto si ti banovan... Mad

nece propasti zbog njega jednog sigurno,ali kad malo razmislite ako tako svima budete radili ko ce dolaziti^^
Back to top Go down
SM!RN0FF.

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 5:16 am

Kum postoji vise od godinu dana i kao sto znas,ako igras tamo,da je server uglavnom pun i to je dokaz da se greske desavaju veoma retko...
Back to top Go down
View user profile
Master

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 6:13 am

Ljuba wrote:
Ma ides mi vec na zivce,ti i kgb nemate veze,i kada neko od nasih bude banovan bezveze ne cmizdri.pun mi je..... vise citera koji traze demo,ja sam i rekao da se vise ne snima ako ti se nesvidja kod nas ae zz..pa da da si iz kgb ili vec da si negde admin kontakirali bi me preko drugih kanala...al jok covek je admin na 36 servera i proofi pa da,ae bre bezi mi sa foruma....

Izvini ja sam samo hteo demo Smile ..ovde cmizdrish ti ne ja,a da je ovo neki ozb serv,ti bi se pojavio odmah,mada nema veze,dobro postupash sa igrachima vidi se..ljub :*
Back to top Go down
View user profile
Master

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 6:15 am

SM!RN0FF. wrote:

Udji mu u dupence sad ti malo,neka i tebi da admina Smile ..mada kakve admine imate nebi bio najgori..
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 9:20 am

SM!RN0FF. wrote:
Kum postoji vise od godinu dana i kao sto znas,ako igras tamo,da je server uglavnom pun i to je dokaz da se greske desavaju veoma retko...
Nisam ja nista lose rekla,ali zbog takvih gresaka ljudi odlaze ..Nemoj da se nalazis povredjenim nisam rekla da je server los daleko od toga,da je los ne bi igrala tamo ali samo kazem sta bi trebalo kao i svuda znaci samo odvojiti wh od skilla a desi se da neko pogresi ...Zato se trazi demo,ako je admin pogresio ide izvinjenje i unban i kazna adminu realno tako je ...A sad ovde naravno vas server vasa pravila Wink

@edit
stara recenica "bolje citer na serveru,nego banovati skillera"ako vec nisi siguran neka ga ili zovi nekog iskusnijeg ..sto vise skillera bolji server Wink
ako nisam upravu reci te ali ... Smile
Back to top Go down
SM!RN0FF.

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 12:19 pm

Alo Master sad si vec postao bezobrazan,nikome se ja ne uvlacim u dupe pajseru....inace admin sam na Kumu i ne bi mesao kao neki (jovanica) i solio pamet,a Kum je dobar server tako da....
Covek ti je lepo rekao da odjebes sa foruma i ne znam sta vise hoces???? Pravis se tu pametan...ccc.... Mad

A ti si prvi dosao kao neka zenica,hocu demo bla,bla...kmee,kmeee.....smrc.... Izvini pro admine lol!
Idi zali se vrhovnom sudu....INDIJANAC!!!
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 12:33 pm

pa sad pravila se ja pametna ili ne tako ispada...Ono sto sam rekla je sve tako samo je tesko da to prihvatis ali nekad ces mozda ko zna....
Back to top Go down
Steff

Broj postova : 42

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 1:26 pm

Ma sta se bre smarate sa njim. Admin foruma je tu i moze odma da izbrise njegov user.
Back to top Go down
View user profile http://www.security-mk.pro.mk
tectedpro

Broj postova : 6

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 9:39 pm

e Master nema cit ... moze sve vas kumove na kup ! Jer ste vi botine najvece !!! Prekljuce mi neko tamo dao dinamicki !!! Jebem vas u usta botovska ~!!! MRS U PICKU MATERINU !
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 10:00 pm

Ae bre klinjo sevaj!
Back to top Go down
View user profile
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

Broj postova : 195

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 11:45 pm

PROTECKTED AJ NEMOJ DA ME VREDJAS JER JA TEBE NIKAD NISAM VREDJAO (VREDJAS SVE KUMOVE)A TU JOVANICE NEMOJ DA POKUSAVAS DA RUSIS UGLED SERVERA...JER ZNAM STA HOCES I STA POKUSAVAS!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   Fri Jun 19, 2009 11:56 pm

Jovanica:
pa sad pravila se ja pametna ili ne tako ispada...Ono sto sam rekla je sve tako samo je tesko da to prihvatis ali nekad ces mozda ko zna....

Mnogo se pravis pametna i naivna iz koje si ti price ispala??? Jednostavno se ne mesaj...

KuM-HEAD HUNTERS OBR.

--------------------------------------------------------------------------------

PROTECKTED AJ NEMOJ DA ME VREDJAS JER JA TEBE NIKAD NISAM VREDJAO (VREDJAS SVE KUMOVE)A TU JOVANICE NEMOJ DA POKUSAVAS DA RUSIS UGLED SERVERA...JER ZNAM STA HOCES I STA POKUSAVAS!!!!!!!!!!

Ma moze samo da pokusava....Odjednom joj nista ne valja.... Mad
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ban/demo..Master..   

Back to top Go down

Ban/demo..Master..
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» No MASTER TOURNAMENT-FIGHTS and RANKING- THREAD- Check the Sign in Thread