KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nema smisla!!! DvD N5010

Go down 
AuthorMessage
DvDN5010




Broj postova : 1
Join date : 2012-01-26

Nema smisla!!!  DvD N5010 Empty
PostSubject: Nema smisla!!! DvD N5010   Nema smisla!!!  DvD N5010 Icon_minitimeThu Jan 26, 2012 8:07 am

Pre nekih sat - dva sam dobio ban, nisam siguran tacno od koga! CS igram oko 10 god. unazad sa manjim ili vecim pauzama, a na vasem serveru sam od pre nekih mesec-dva. Ne znam sve admine, samo KuMa Kojaru i njegovog sina, oni mogu da posvedoce kako igram!!!!
Ne razumem kako neko moze da overi ban bez ikakvog upozorenja, samo zato sto sam ga dobio 3-4 partije za redom i to jos i nisam imao neki skor, mislim 8-3, (igrali smo fy_snow) 2 na 2! Oni koji zele da lece svoje komplekse molim da nadju bolji nacin za to a ne da banuju nekog samo zato sto je u tom trenutku igrao bolje od njih...

Mislim da nije u redu, i da ce se vecina sloziti oko toga da ce i server biti puno poseceniji kad bi se igraci stvarno proveravali, a ne banovali impulsivno u trenutku besa!!!

Toliko od mene i molim za unban...

Pozdrav svima cheers
Back to top Go down
 
Nema smisla!!! DvD N5010
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nema smisla
» Nema smisla
» nema me....
» Nema me 3-4dana :D
» Osnovachi, Zipa Na Server Loma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: