KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ibiza^ vs. KuM

Go down 
+3
- sFn -
SM!RN0FF.
**angel_baby**
7 posters
AuthorMessage
**angel_baby**




Broj postova : 209
Join date : 2009-05-28
Age : 34
Lokacija : Beograd , Vozdovac

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 5:53 am

19: 17

ibiza^ postawa:

Ibiza^+18
ibiza^Dule
ibiza^Vigos
ibiza^ Pandur
ibiza^Jagodica Bobica
Back to top Go down
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 6:41 am

+18 sam bio ja Very Happy
A samo da dodam da su nam 2 partije uzeli na kvar,jer su igrali protiv 3 igraca...ali nema veze... Laughing
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 7:41 am

Tako Je Machke... Zao Mi Je Sto Nisam Mogao Da Igram... Ali Imam Dva Treninga Dnevno... Smile
Spremam Se Za Olipijadu 2012 god... Smile hahahahahha
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:37 pm

ok...dobili ste nas...ali ova ekipa igra mnogo manje zajedno poceli smo mozda 2 3 dana pre tog cw da igramo zajedno...a jos nismo bili kompletni....dog cemo za drugi put cw i sig ce rezlutat biti drugaciji...
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:40 pm

i da lol mrzi me da pisem ali u zadnje vreme retko gubimo cw tj samo 2 cw smo izgubili do sad...a od ta 2 jedan od citera i svi smo izasli na sred cw...a drugi od vas...tako da ce ova postava kuma sig biti kidacka...
Back to top Go down
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:49 pm

KuM-HEAD HUNTERS OBR. Sre Jul 01, 2009 2:37 am

--------------------------------------------------------------------------------

ok...dobili ste nas...ali ova ekipa igra mnogo manje zajedno poceli smo mozda 2 3 dana pre tog cw da igramo zajedno...a jos nismo bili kompletni....dog cemo za drugi put cw i sig ce rezlutat biti drugaciji...

Hahahaha! Mi prvi put igramo zajedno lol!
A ne hvalis se kako ste cim smo promenili strane igrali protiv troje ljudi,a receno je da se saceka?
Izgubili ste od druge ekipe Ibize,kao sto rekoh prvi put smo grali u tom sastavu...i prvi cw uopste...
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:51 pm

Head Brate...
Nasha Ekipa, Koja Je Igrala Protiv Vas... Prvi Put Se Sastala NA Cw-u Protiv vas kada ssu igrali... Smile
a Drugo... Svaka cast na Pobedama... Ali je Pitanje, Protiv Koga Ste Igrali...
Sredicu vam Ja Dva-tri Cw-a u Kojima Ce Te Mozda uzeti Jednu Partiju...
Nesmes Brate Se Tolko dizati U Nebo, veruj Mi... Igrali Ste Protiv Nekih Botova ciji Klan traje Mozda 2 nedelje...
Trazite Neki Klan Za Koji Se Cuo... Smile
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:54 pm

izvini mi nismo bili kompletni falila su 2 igraca sa kojima bi sigurno pobedili...a kad budemo mogli igracem nasa 1 protiv vase i onda da komentarisemo...a mozda i necemo posto ce moj kom.biti samo hahahaha smesni ste!
Back to top Go down
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.


Broj postova : 349
Join date : 2009-05-29
Age : 36
Lokacija : Beograd/Mirijevo

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 2:03 pm

Ae mojne dva igraca tri igraca,to ti ne vredi...izgubili ste i jednostavno to prihvati...za revansh imate pravo i kad sakupite te vase sa strane pozovi i igracemo...lock Smile
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 2:05 pm

samo da znas da nismo nikog sa strane doveli!!!!
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE




Broj postova : 46
Join date : 2009-05-27

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 2:18 pm

ja shto nisam bio tu da pustam macu da me ubija... Smile
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 2:23 pm

TI SE NESO SIG NEBI BIO U SASTAVU PUSTAO BI MARIJU DA TE UBIJE...MADA I TAD BI DOBILI DA JE IGRAO 1 TIM LOL :)IGRACEMO REVANS SIGURNO Smile
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE




Broj postova : 46
Join date : 2009-05-27

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 2:26 pm

ja nebi smeo ako marija igra ona sve u srce puca odma skine 100h...
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 2:59 pm

I vec sam jednom rekao negde na forumu izmedju ljubavi i mrznje je veoma tanka linija da to mislim i za ovo dvoje........
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 3:02 pm

Molim Vas Da Shvatite...
Nasha Ekipa Sto Je Igrala jE Bila 2.-3. sastav Ibize...
I Dobili Vas... a Cuo Sam Nesto Da Ste Uzeli 2-3 Partije Na kvarno... Ok Opusteno...
Drugo... Imate 20 KuMova, Sto Straijih To Mladjih...
A Vi Dovodite Igrace Sa Strane...
Igrajte Sa Time Sta Imate, Kao Mi...
Dovodite Igrace, Samo Da Bi Dobili Cw... To Je Sramota...
Sta Ce Vas Onda Tolko...
A Bas Me Jako Zanima Ko vam Je Prvi Tim... ?!
Djura pzela, zu zu?!
KoJi ce Da igra Za hellsing Snowborderov?! Smile
ali ok... Smile
Opet Ne Vredi Jedan Igrac, Ne Igra On Sam... Smile
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 13
Join date : 2009-05-26

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 3:15 pm

ma stevane ides mi polako na zivce svuda se trpas kao da si neki advkat isteran si iz kuma i nisi nedju prvim adminima bio nego u 3 turi admina,od nas si i naucio da igras cs,dobio si admina zato sto si napisao nesto za karadzica pa si dobio na 24 ha i molio si me kao boga da ti produzim,i nisi igrao po 3-4 meseca jeli ti tata nije dao komp i sad krivis sliku o sebi i velicas se nerazumem te bas najbolje....sta hoces u stvari jeb.....
Back to top Go down
http://KiMcaffe.info
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU


Broj postova : 195
Join date : 2009-05-28
Lokacija : kozuar :)

Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 3:26 pm

sfn bas si bot ali ono tezak...rekao sam ti da nikog sa strane nismo doveli....momci koji su igrali su novi kumovi kapiras??
Back to top Go down
Sponsored content





Ibiza^ vs. KuM Empty
PostSubject: Re: Ibiza^ vs. KuM   Ibiza^ vs. KuM Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ibiza^ vs. KuM
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: KuM CS Klan :: Odigrani mecevi-
Jump to: