KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Za Head Admina!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

Za Head Admina! Empty
PostSubject: Za Head Admina!   Za Head Admina! Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 11:37 pm

*DEAD* . : na majkuti ZOHANE SVE DA TI EB
E ovako da meni makedodac psuje mater bez razloga necu dozvoliti zato Neso nezelim vise admina jer necu da se nerviram i da lupam monitor da meni klinac neki psuje majku! Znas me i poslusaj moj savet makedonac netreba da bude ADMIN na SRPSKOM serveru! Nemam nista protiv makedonaca ali posle ovoga samo mogu da kazem da su svi velika GOVNA! Promenjen mi je nick!
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Za Head Admina! Empty
PostSubject: Re: Za Head Admina!   Za Head Admina! Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 1:46 am

Mislim Da Je Sve Jasno...
KuM Je Izgubio Naj Ljude Zbog Makedonaca...
Zato Shto Imaju Vetja Prava Oni Nego Mi Srbi, Na KuMu...

marija (angel_baby), Slavko (Head Hunters Obr.), Nervozni Poshtar, Zohan...
samo par ljudi, koji su vredeli... ima ih josh...
Back to top Go down
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

Za Head Admina! Empty
PostSubject: Re: Za Head Admina!   Za Head Admina! Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 3:30 am

I jos nesto zao mi je sto nisam slikao zaboravio sam kad sam usao bio je Dacho on je pustio awp mapu a ljudi poceli da idu sa servera! Jos jedan savet budite uvereni da mi nije stalo do admina ali nemoj da dozvolite da vam svako bude admin na serveru !!!!
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Za Head Admina! Empty
PostSubject: Re: Za Head Admina!   Za Head Admina! Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 11:56 am

ZohaN wrote:
I jos nesto zao mi je sto nisam slikao zaboravio sam kad sam usao bio je Dacho on je pustio awp mapu a ljudi poceli da idu sa servera! Jos jedan savet budite uvereni da mi nije stalo do admina ali nemoj da dozvolite da vam svako bude admin na serveru !!!!

Brate to za awp_map ja sam dao VOTE .. i izglasali su "DA" a nisam bio tu kad te psowao taj RTD.. Znachi sad zbog jednog kretana pochinjemo opet da se svadjamo... :/
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE




Broj postova : 46
Join date : 2009-05-27

Za Head Admina! Empty
PostSubject: Re: Za Head Admina!   Za Head Admina! Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 2:22 pm

zohane dacho ti nije pisnuo ni rech, zashto ti smeta?... meni psuju majku svaki dan i nashi i makedonci i svi redom, pa trebao si da ban... u buduce javi mi to na msn ili me nazovi nema potrebe na forum... kome se nesto ne svidja na kumu ima 1000 servera...
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE




Broj postova : 46
Join date : 2009-05-27

Za Head Admina! Empty
PostSubject: SFN   Za Head Admina! Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 2:24 pm

od sfn-a nemoze da se zivi... ajde idi na neki drugi forum pa pishi, nisi u kumu...
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Za Head Admina! Empty
PostSubject: Re: Za Head Admina!   Za Head Admina! Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 3:23 pm

Shta Ne Moze Da Se Zivi, Nisam Dva Meseca nIShta Napisao Ovde bre...
a jako je glupo shto netjesh da se javish na msn-u, kada otju date pitam neshto...
Back to top Go down
Sponsored content





Za Head Admina! Empty
PostSubject: Re: Za Head Admina!   Za Head Admina! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Za Head Admina!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pitanje za head admina
» KuM-HEAD HUNTERS OBR.
» JEDNO PITANJE ZA HEAD ?
» Novi head admin Nesa
» Srecan Rodjendan Nashem Head Adminu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: