KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ZA ADMINE! :S

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Lunjica

Lunjica


Broj postova : 29
Join date : 2009-08-21
Age : 29
Lokacija : Beograd

ZA ADMINE! :S Empty
PostSubject: ZA ADMINE! :S   ZA ADMINE! :S Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 8:59 am

Ljudi... Ne moze da se vodi server ovako... :S

Meni su skoro o5 vratili admina, ocekujem i da mi skinu admina ponovo zato sto se mng zalim, ali je to nbtno...

Admina ponovo imam mozda 5 dana... Ja za 5 dana, NISAM odigrala sve ukupno 1 mapu na serveru... Jedino ja i BurB proveravamo tamo...

Ja zovem NEKE admine u spec da mi pomognu sa proveravanjem... Oni meni na admin say napisu ]AE LUNJO ISKULIRAJ IH, UDJI IGRAJ, STA TE BRIGA ZA NJIH... koja je fora tu ?

Jedini je zotja pomogao i Burb... Niko vise nije hteo...

Meni se isto igra cs kada udjem na server, ali prvenstveno treba da se proveri server, pa onda da se igra.... Ne mogu ja sama da proveravam 30 igraca... Samo sto banujem njih 3jicu, dodju jos 3jca sa wh-om...ili aim-om....

Ako mozete, potrudite se da u buduce pomazete jedni drugima na serveru, oko citera, i svega drugog sto se servera tice...

NEMAM NAMERU DA SE SVADJAM SA NEKIM.... SAMO SAM NAPISALA ONO STO MISLIM!
Back to top Go down
Kuzmanovic

Kuzmanovic


Broj postova : 686
Join date : 2009-05-28
Age : 25
Lokacija : Obrenovac

ZA ADMINE! :S Empty
PostSubject: Re: ZA ADMINE! :S   ZA ADMINE! :S Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 6:37 am

ja sam samo danas bann jeno 10 ljudi...
Back to top Go down
 
ZA ADMINE! :S
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Za Admine....
» ZA SVE ADMINE ..
» zalba na admine
» zalba na admine!!!
» Za sve admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: