KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 zalba za ban od kum-bitcha

Go down 
2 posters
AuthorMessage
losmi9999




Broj postova : 3
Join date : 2009-10-02

zalba za ban od kum-bitcha Empty
PostSubject: zalba za ban od kum-bitcha   zalba za ban od kum-bitcha Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 3:15 am

banovao me samo zato sto mu se moze eto digao mu se kurac i ban me idiot!!!zelim da me odbanujete name "animal" i nemojte banovati ljude koji nemaju cit proverite prvo!!!!!!!!!!!!! Mad
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

zalba za ban od kum-bitcha Empty
PostSubject: Re: zalba za ban od kum-bitcha   zalba za ban od kum-bitcha Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 3:17 am

losmi9999 wrote:
banovao me samo zato sto mu se moze eto digao mu se kurac i ban me idiot!!!zelim da me odbanujete name "animal" i nemojte banovati ljude koji nemaju cit proverite prvo!!!!!!!!!!!!! Mad
Cuj sigurno nije bez razloga ... Seti se malo sta je bilo nemoj da vredjas da ne bi i na forumu zavrsio kao na serveru .... Sacekaj da se javi admin ..

poz
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
losmi9999




Broj postova : 3
Join date : 2009-10-02

zalba za ban od kum-bitcha Empty
PostSubject: Re: zalba za ban od kum-bitcha   zalba za ban od kum-bitcha Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 5:08 am

bez razloga je sigurno zato sto nista nisam uradio...odbanovan sam posle pola sata.
Back to top Go down
losmi9999




Broj postova : 3
Join date : 2009-10-02

zalba za ban od kum-bitcha Empty
PostSubject: Re: zalba za ban od kum-bitcha   zalba za ban od kum-bitcha Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 5:12 am

psovao sam zato sto sam se iznervirao....ne mora da znaci zato sto je admin da je upravu....hvala na pomoci.
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

zalba za ban od kum-bitcha Empty
PostSubject: Re: zalba za ban od kum-bitcha   zalba za ban od kum-bitcha Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 10:51 am

losmi9999 wrote:
psovao sam zato sto sam se iznervirao....ne mora da znaci zato sto je admin da je upravu....hvala na pomoci.
Da ti ja objasnim neke stvari bilo kakvo psovanje,vredjanje,prozivanje dobices ban budi siguran...Malo obrati paznju na recnik ..Na serveru si da bi igrao zabavio se a ne vredjao itd....

razmisli....

pozZzzZ

lOooOccCckKk bounce
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





zalba za ban od kum-bitcha Empty
PostSubject: Re: zalba za ban od kum-bitcha   zalba za ban od kum-bitcha Icon_minitime

Back to top Go down
 
zalba za ban od kum-bitcha
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» zalba na Ace-a
» !!!Zalba!!!
» zalba na admina
» zalba na admina
» Zalba na admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: