KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:32 am

Igrao se inferno ,bio sam ct....Nisam igrao nista posebno,partiju pre nego sto sam ban Resio sam 6 kill 5 hs...
Sl.partiju 4 C-Note je kao teror usao u pesak na sredi sa male srede dole (Ne znam kako da objasnim) i prepucavao se s likom na kratkom ...Video sam i skocio u pesak bacio flesh i kill lika.....zatim sam cuo lika da ide sa spona ali nisam stigao da ga kill dobio sam :ADD TO BAN LIST....
Moj IP je 93.87.43.179.....
Hvala....
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:48 am

Ovde si sada debelo slagao da si igrao iz igraone......
I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru Sad(
Moj IP je 93.87.43.179.....


Hahahaha.....
Decko da si igrao iz igraone,nebi se ni zalio na ban vec bi presao na drugi komp,tako da si igrao od kuce sa ukljucenim Wallhack-om...
Back to top Go down
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:51 am

omG bo2 napisao sam moj IP jel je igraona moja,a na tom kopu igram stalno...zato ne lupaj rtde.......
Nek pita SMIRNOFFA ,lelu,elektricnu,snowboardera da li imam...imam i ss i demoe omG...
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:38 am

Nema nista on ..ipak je bot^^ Razz
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:39 am

Ali kako to dokazati kojari Sad
OmG strasno....
Very Happy
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:40 am

Ja te nisam ban ja te necu unban ...Sacekaj da se javi ko te je banovao Smile


zzz Wink
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:41 am

OK...jel dolazi KuM_Kojara na forum...nisam ga nikad vidjao Very Happy
Posto me je on ban zbog 6 kills 5 hs Very Happy with AK47 Very Happy
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:42 am

Ni to ne bi znala da ti kazem .... :/
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:43 am

Very Happy Razz Ok..
Pozz
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:44 am

Ae ae zz jocolor
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 12:16 pm

Mislim da ne dolazi KuM-Kojara na forumu ali nisam sig .. nedrzhite me za rech.... alien
Back to top Go down
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 1:17 pm

Pa i ja isto to mislim... Sad
NE znam vise sta da uradim uvek me ban neki od admina koji nisu cesto na serveru jel ne znaju me....
Imao 6 kills 5 hs i ban...a ja kod sebe u igraonici na svom kompu na kom jedino igram Sad
Strasno !
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 1:18 pm

Sad


ban i ti njih xD
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 1:19 pm

Ma neka ih....ne vredi pricati Sad
Kao da je nemoguce imati 6 kills 5 hs strasno...
Tako su i Snowboardera banovali bzvz kao ima wh i aim imao decko 7 kills 7 hs .... Sad(
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 1:27 pm

znam tebra shta da radim nisam te ja banowala Sad
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:55 pm

Daj ip .... Mad
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Otor!nol@r!ngolog

Otor!nol@r!ngolog


Broj postova : 90
Join date : 2009-08-13
Age : 32
Lokacija : Nova Pazova

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 1:27 am

Unban sam....bio sam add to ban list Very Happy
Sad de li je ban prosao posto mi uvek prodje nakon 1 dana,ili me je neko unban...
Ako me je neko unban tnx u svakom slucaju Very Happy
Pozdrav !
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 1:49 am

tema lock Razz
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Empty
PostSubject: Re: I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((   I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :(( Icon_minitime

Back to top Go down
 
I opet ban...a ja u igraoni omG...ne znam ko je od admina bio na serveru :((
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nema admina na serveru po 2 sata i duze :@
» Trenutno na serveru ima jedno 5 ljudi sa wh i 5-6 sa aimom,a admina nema nigde :(
» opet neki bot od admina banuje me sa drugog nicka
» Ako vi znate zasto sam dobio ban, onda znam i ja.
» Ne znam zasto ne mogu da udjem na server !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: