KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 sto ste banovali ?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
kriza identiteta




Broj postova : 2
Join date : 2009-08-03
Age : 37
Lokacija : malo obrenovac malo zemun

sto ste banovali ? Empty
PostSubject: sto ste banovali ?   sto ste banovali ? Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 9:53 am

ae da smo lose ucinili da smo citovali ili tako nesto nego iz cista mira ste banovali minimum 10-oro ljudi i zbog cega ako moze neko da mi objasni
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

sto ste banovali ? Empty
PostSubject: Re: sto ste banovali ?   sto ste banovali ? Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 10:00 am

kriza identiteta wrote:
ae da smo lose ucinili da smo citovali ili tako nesto nego iz cista mira ste banovali minimum 10-oro ljudi i zbog cega ako moze neko da mi objasni

Ja ne znam nista o tome.Sacekacemo nekog ko zna nesto o tome.Ne verujem da je neki KuM namerno to uradio,verovatno ukraden pass ili slicno...
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

sto ste banovali ? Empty
PostSubject: Re: sto ste banovali ?   sto ste banovali ? Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 3:11 pm

Mi se izwinjawamo bilo je do toga da nam ucitawaju pw-owe pritome dojdu na serveru sa nashim nikowima. i banuju swe . nadam se da se ne ljutite i da nasm ostawite ip-we da was unban ..Sory josh jedanput
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Sponsored content





sto ste banovali ? Empty
PostSubject: Re: sto ste banovali ?   sto ste banovali ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
sto ste banovali ?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» zasto ste me banovali

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: