KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Unban za Don Nesu

Go down 
+3
NEsrecko
Ljuba
V@n GoGh
7 posters
AuthorMessage
V@n GoGh

V@n GoGh


Broj postova : 5
Join date : 2014-03-29
Age : 42
Lokacija : Leskovac

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSat Mar 29, 2014 11:31 pm

Nesrecko postavi ovde demo da vidim.
Back to top Go down
V@n GoGh

V@n GoGh


Broj postova : 5
Join date : 2014-03-29
Age : 42
Lokacija : Leskovac

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 1:56 am

I jos nesto,ova rubrika je najpopularnija na forumu upravo zbog admina koji lepe ban kako kome stignu pa posle zalbe dodje unban,sto znaci priznavanje greske prilikom bana.Ne napadam nikoga licno ali jucerasnji ban je dokaz o ovome sto pisem,covek koji je banovan je doveo 7-8 coveka na serveru i koji su skoro svakog dana tu,sad i vise nije bitan demo snimak ovog igraca jer iovako vise nece da igra ovde ali postavi Nesrecko jer ja zelim da vidim...poz
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 8:23 am

Izvini se coveku u moje ime, ja cu to licno resiti.. daj mi njegov id..
Back to top Go down
NEsrecko




Broj postova : 13
Join date : 2014-03-26
Lokacija : Stubline

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 10:58 am

Evo sad ce oratk da postavi posto ja ne mogu sa ovog akaunta, samo ne znam sta ce biti sad kad te uverim da ima !!
Back to top Go down
KuM-Gina




Broj postova : 2
Join date : 2014-03-30

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 11:02 am

www sendspace com/file/2bfynm evo ga demo od srecka
po meni decko ima wh i pametno ga koristi,prati igru kroz zid i ide na stranu na kojoj nema nikog da bi im prisao sa ledja.i naravno karakteristicno za svakog citera,ako citer uopste i ima mozak namerno gine..zaleti se na trojicu da bi ga ubili...
Back to top Go down
KuM-Gina




Broj postova : 2
Join date : 2014-03-30

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 11:03 am

stavite samo tacke izmedju www i sendspace i com ....
Back to top Go down
mix_




Broj postova : 3
Join date : 2014-03-30

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 11:25 am

Sad sam odgledao demo, igrao sam tada kad je banovan mIX nick,bio mi je sumnjiv odmah , Ja ne znam samo posle ovoga ko moze da kaze da nema ,je ili slep ili bezobrazan , sa admin specatorom se jasno vidi kako lik prati enemy ikone kroz zid, a adminu Van Gogh-u jedan veliki pozdrav ,ako ti jel lik drugar ne znaci da smes da se ovako blamiras i da tvrdis da lik nema KAD IMa.. i prozivas ti nekog "nov admin" ,za gledanje citera je potrebna sto veca inteligencija i malo iskustva ,nije nauka... Smesno je komentarisati decka ... Jasno se vidi sa dema sve! Ako nekom nesto nije jasno nek se javi !
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 11:26 am

ok ovo je vec 2 admina da se zale,sada je minimalna greska....
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE




Broj postova : 46
Join date : 2009-05-27

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 11:35 am

kume izvini sad sam gledao demo ovo je sramota ovaj covek nezna da krije wh ne moze da se skine ban, banovao bi i rodjeno dete radi chita a onda bi mu razbio komp u glavu ne oprastamo nikome greske jednom chiter zauvek chiter i to sramota chovek u godinama


Last edited by PAINKILLER OVERDOSE on Sun Mar 30, 2014 11:36 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
bluezik




Broj postova : 2
Join date : 2014-03-30

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 11:36 am

Ovo je tuzno, grehota jedna snazna, covek je uspeo da skrnavi ovu divnu igricu Very Happy HAHAHAHAHAH
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 11:39 am

ok ok rekao sam vec ban ostaje...
Back to top Go down
V@n GoGh

V@n GoGh


Broj postova : 5
Join date : 2014-03-29
Age : 42
Lokacija : Leskovac

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 12:11 pm

Ok ljudi,odgledao sam i ja sada demo pa je redno da se i javim,neznam sta da kazem,ne bih da mlatim praznu slamu,ima sumnjivih sitaucija na demo snimku ali danas smo se culi i kaze mi da stvarno nista nije imao,igra na lap topu sa slusalicama,sad ne bi da ide prica kao u sudnici moja rec protiv njegove ili ostalih admina,neka ostane ovako kako jeste ako je koristio njemu na cast.
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitimeSun Mar 30, 2014 12:15 pm

ok tema zakljucana do daljnjeg.....
Back to top Go down
Sponsored content





Unban za Don Nesu Empty
PostSubject: Re: Unban za Don Nesu   Unban za Don Nesu Icon_minitime

Back to top Go down
 
Unban za Don Nesu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ae unban bre !
» UNBAN ANUNNAKI !
» infinite unban
» Kican unban
» molim za unban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: