KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 publicxxxxxxxxx

Go down 
2 posters
AuthorMessage
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

publicxxxxxxxxx Empty
PostSubject: publicxxxxxxxxx   publicxxxxxxxxx Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 9:47 am

mislim da bi krajnji red bio da se ubace par plugina da se olaksa   rad adminima ,konkretno mislim na demorecorder ,da se snima igra kako bi igrac imao sta da ostavi kao dokaz ... druga stvar lucia hall,  da ne cekas  20 minuta u spektru da citer naidje na nekog nego da se reaguje odmah , GAG, pa jbt ovo je jedini server koji nema nikakav gag ,ni auto ni mogucnost da admin gaguje ....
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

publicxxxxxxxxx Empty
PostSubject: Re: publicxxxxxxxxx   publicxxxxxxxxx Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 2:17 pm

Plugin ne valja nista, jednostavno je zastareo...
Izaslo je dosta hackova koji zaobilaze ovaj plugin, uz to lucia baguje server i cesto se prikazuje i normalnim igracima pa obican igrac dobije ban ni kriv ni duzan..
Gag sam sada sredio, a za snimanje pa nije ni ranije bilo ako se admini dogovore to je to a i admin koji banuje moze da ga snimi.Poenta je da sta god ubacim dizem ping na serveru.
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

publicxxxxxxxxx Empty
PostSubject: Re: publicxxxxxxxxx   publicxxxxxxxxx Icon_minitimeSat Feb 01, 2014 9:32 pm

gag sredjen ,lucia inastalirana ali je ne palite bez veze ubi server za 20/ms dize ping...a admini imaju ss pa neka se zezaju pred ban posle ide pravdanje... tako da je to za sada Ekipa KuMa na usluzi 24h Smile
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

publicxxxxxxxxx Empty
PostSubject: Re: publicxxxxxxxxx   publicxxxxxxxxx Icon_minitimeSun Feb 02, 2014 7:03 am

pa tako je ,malo da se unapredi igra... sad i admin pocetnik moze lako da proveri bez problema, a pritom koliko mi se cini bilo je 1-2  igraca koji su redovni zadnje 2 nedelje, a  nisu bas cisti
jos jedna sugestija vezano za  /admins, prikazuje ko je  od admina online , veoma glupo ,vec vidjena situacija igraca(citera ) koji ulaze preko busta, odmah proveravaju dal ima admina ... bilo bi bolje da se to iskljuci ,i samo ostavis kontakt mail /skype sta god gde moze da se kontaktira head admin i to je to ..

btw prica o luciji kako povecava ping plasira Kgb , plugin uopste ne povecava ping niti zeza server ,vec samo trazi vece resurse sa hosting masine, a kad vec placas server ,normalno da ces staviti sta je bolje za srw
Back to top Go down
 
publicxxxxxxxxx
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: