KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ......djordje

Go down 
4 posters
AuthorMessage
......................




Broj postova : 43
Join date : 2009-05-30

......djordje Empty
PostSubject: ......djordje   ......djordje Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 9:51 am

dada bravo za ban dobro pa je za psovanje a ne za cit kao sto me neki admni jure.....
kad se smilujete evo ip pa unban 79.175.90.197

mislim ni ne morate na vama je da odlucite.....

ali ne shvatam da me lik namerno puca 2 puta awpom i kako da odreagujem da mu kazem bravo mnogo dobro gadjas?......


/nek se javi samo admin koji me je ban tj postar.....nek kaze jel ce biti unbana
Back to top Go down
Steff

Steff


Broj postova : 42
Join date : 2009-05-30
Age : 32
Lokacija : Kumanovo

......djordje Empty
PostSubject: Re: ......djordje   ......djordje Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 10:43 am

U pravu su admini za psovanje, ali moje mislenje je da te prvo kick kao upozorenje, pa tek ako nastavis da te ban.
Back to top Go down
http://www.security-mk.pro.mk
......................




Broj postova : 43
Join date : 2009-05-30

......djordje Empty
PostSubject: Re: ......djordje   ......djordje Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 10:57 am

ne ja sam kriv pogresno sam shvatio sve...
mislio sam da je perm ban bio posto se desavalo......
izvinite na psovanju i ostalo sve nece se ponoviti moja greska study study
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

......djordje Empty
PostSubject: Re: ......djordje   ......djordje Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 10:58 am

Dobio si ban na 15 min. a ne perm. Mada za psovanje deteta si trebao da dobijes perm. ban.
Neznam dali umes da citas ali cim se konektujes na server pisu ti pravila sta nesmes da radis i koje su kazne.
Neke od osnivaca ovoga servera znam od malih nogu tj. odrastao sam sa njima a neke sam i licno upoznao i poceli smo da se druzimo i da igramo svakoga vikenda CS u lanu. Server su napravili radi dobre zabave i druzenja sto im je i uspelo. Nije svrha uci na server kupiti pusku i udri ko te ubije ili bilo sta drugo aj da mu se naje... Majke ili bilo sta drugo udji na server i zabavi se igraj radi dobre zabave ma na kom mestu bio. Bar ja tako radim ja nisam pro igrac niti tezim da to budem i bas me briga ko ce da me ubije i koliko fragova cu da imam ja samo igram da se zabavim posto pola servera znam licno i druzim se privatno sa njima.
Neznam koliko godina imas posto ih krijes da si stariji i ozbiljniji nebih nikom psovao dete jer to nije lepo zato sto i ja imam decu kao i svi osnivaci ovoga servera.
Tako da si za tako tesko psovanje dobro prosao samo sa 15 min. bana jer sam bio dobre volje

P.S: Ja za lake psovke prvi put samo kikujem, pa onda banujem, za vredjanje po bilo kojoj osnovi odmah banujem.
Nikad nikoga neopominjem za psovanje i vredjane jer mu sve pise cim se konektuje na server.
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

......djordje Empty
PostSubject: Re: ......djordje   ......djordje Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 10:59 am

Znamo da se nece ponoviti
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
......................




Broj postova : 43
Join date : 2009-05-30

......djordje Empty
PostSubject: Re: ......djordje   ......djordje Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 11:46 am

rekoh moja greska -.-
93 sam godiste.....
a nekad stvarno puknem kad me tako moj ubije namerno mislim nisam trebao da psujem ali kao sto rekoh moja greska nece se ponoviti
Back to top Go down
Sponsored content





......djordje Empty
PostSubject: Re: ......djordje   ......djordje Icon_minitime

Back to top Go down
 
......djordje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» djordje....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: