KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/

Go down 
AuthorMessage
jovanicaa
Admin

Broj postova : 466

PostSubject: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Fri Jun 19, 2009 12:35 am

Zasto se samo igraju dd2,nuke,aztec i ponekad italy a pritom kad ide neka mapa admin promeni onako kako se njemu igra niti vote niti nista ..kao npr danas bio je dd2 zatim ide train i odjedom posle dd2 je nuke Neutral

ima mnogo mapa koje se mogu igrati a i dobre su i svi vole da ih igraju ...

nek neko od glavnih odgovori,a posle moze Lock Wink

PozZz Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.smorr.yu
jovanicaa
Admin

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Fri Jun 19, 2009 9:21 am

Hvala na odogovoru niste trebali da se cimate.... Wink
Back to top Go down
SM!RN0FF.

Broj postova : 349

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Fri Jun 19, 2009 12:23 pm

Ja koliko znam uvek se stavlja vote...mozda se desilo par puta da nije bilo...

Jbg vi trazite savrsenstvo....
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Fri Jun 19, 2009 12:37 pm

tebi je to savrsenstvo ma daj ti si admin??? bravo Savrsenstvo zato sto je adminu tesko da otkuca amx_votemap paa lol al dobro nebitno je to su neke sitnice koje mnogo iznerviraju ...opet kazem vas server vasa pravila^^ :S
Back to top Go down
HEAD HUNTERS OBR.<3 MARU

Broj postova : 195

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Fri Jun 19, 2009 11:32 pm

JOVANICE AJ NEMOJ DA SE GLUPIRAS MNOGO...KAO 1 REKLA SI DA JE NAS SERVER SMESAN!!!!A JA UVEK DAM VOTE!!!TAKO DA NEMOJ DA SMARAS!!!POSTO VIDIM DA TI JE ZELJA DA RUSIS UGLED SERVERA!!!
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

Broj postova : 349

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Fri Jun 19, 2009 11:41 pm

Ja ne razumem sta ti hoces da postignes Jovanice?
Samo se bre bunis nesto,zna se da na kumu uvek ide vote...Aj prekini vise! Nemas bre veze sa zivotom!!!
Na server dodjes jednom mesecno i tu mi sad nesto mrsis...ccc....
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Sat Jun 20, 2009 12:38 am

ne pokusavam nista da postignem niti mogu niti zelim..samo kazem kako jeste..Drugo svoje ponasenje admina ste pokazali sad na 4umu prema igracima toliko....

trece na serveru sam svaki dan,ali ne sa svojim nickom tako da ono Wink
Back to top Go down
jovanicaa
Admin

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Sat Jun 20, 2009 12:43 am

KuM-HEAD HUNTERS OBR. wrote:
JOVANICE AJ NEMOJ DA SE GLUPIRAS MNOGO...KAO 1 REKLA SI DA JE NAS SERVER SMESAN!!!!A JA UVEK DAM VOTE!!!TAKO DA NEMOJ DA SMARAS!!!POSTO VIDIM DA TI JE ZELJA DA RUSIS UGLED SERVERA!!!

ne nisam rekla da je server smesan ali sad kazem da si ti smesan....kazes TI UVEK DAS VOTE a sta je sa ostalim adminima :S ne radi se samo o tebi ne kontate pricu tako da mislim da nemamo o cemu da raspravljamo trazila sam da mi glavni odgovori ali vidim da se ne javlja ...

tema moze lock....
Back to top Go down
PAINKILLER OVERDOSE

Broj postova : 46

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Sat Jun 20, 2009 12:56 am

jovanice jel si mushko ili imash miushke hormone gledaj svoja posla ne vredjaj...
Back to top Go down
View user profile
Ljuba
Admin

Broj postova : 447

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   Sat Jun 20, 2009 1:27 am

ae malo reda na forumu.....tema zakljucana....
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/   

Back to top Go down

Da li postoji vote ili se igra ono sto se samo adminima igra :/
Back to top 
Page 1 of 1