KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Vazno obavestenje :D

Go down 
+4
C-Noteeeee
krmau
Dr Mike
zotja
8 posters
AuthorMessage
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 4:34 am

Poz svima,dosao sam do nekoliko ideja da popravimo jos malo server,tj da nakupimo raju Very Happy ,sinoc sam dosao do jedne ideje kad sam slucajno bio na guglu i upao na game traker ,i nasao sam sve nase servere,zatim,u pocetku mi delovala kao debilska ideja ali sam se mucio 4.5 sati da stignem dokle sam sada ,a to znaci da sam sve server sa game trakera add u favorites i isao redom na svaki server koji podrzava novi protokaol kao i nas da reklamiram kum,s tim da nakom 3-4 recenice reklama uspem da pobegnem da bi mogao ponovo da se vratim Very Happy ako me u medjuremenu ne banuju ,s tim kad bi makar 5 ili 6 ljudi uradilo isto verujem da bi imalo nekog efekta i nekolicina ljudi bi doslo da vidi kakav je server,a druga ideja po meni i jedna od boljih kako da skupiljo ljude je da svakom klanu ciji igraci budu redovni na serveru dobiju po jedog admina na cw serveru ,tako da cw server ne bi blejao prazan ,a i pub bi se brzo punio,treca ideju sam vec rekao za resetscore ili samo /rs,to je jedna od bitnijiih stvari jer svakom dobrom igracu ako ne krene na pocetku ici ce samo jednom ili 2 puta reconekt,verovatno ce ga smoriti posle drugog puta pa ce odustati tog dana od csa ,pa mislim da je verovatno dobra ideja da se uvede i rs ,jer to nema veze sa citovima ,samo poboljsava kvalitet igre,toliko od mene,poz santa santa
Back to top Go down
Dr Mike

Dr Mike


Broj postova : 26
Join date : 2009-11-06
Age : 46
Lokacija : BARICH

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 6:35 am

OMG,sinko... Jel si priznao roditeljima da se drogirash Question lol! lol!
Back to top Go down
krmau

krmau


Broj postova : 49
Join date : 2009-12-14
Lokacija : Netju Da Vam Kazem xD

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 6:39 am

Za Prvu Ideju Da Se Reklamira Server Na Drugim... Se NEslazem...
zashto:
zamisli zotjo da doje neko da reklamira na KuMu prvi bi ga ja ban na 30 min...
drugo... KuM postoji jako dugo da bi se reklamirao... po drugim srv-ima...
tretje... neam potrebe bitje igracha smao da zazivi ovaj p48... a stiglo i pojachanje kod amina... oto i astral... Very Happy

Za To Admina Na Cw Se Isto Slazem...
Ali Trulo Je Shto... Klanovi Na KuMu nisu Ozbiljni, Nego Klanovi KOji Traju 2-3 nedelje... (chast izuzetcima)...
dalje onda znate shta se deshava...

a za resetscore... pa na tome insistiram da se ubaci ljudi bre...
vishe od vetjine srv imaju to na svojim... smara kada treba itji retry...
podhitno resetscore ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

kamannnnnnnn do pobede... Very Happy
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 7:12 am

vi ste ljudi svi prsli dodjete samo kad se vama igra,a kad bude 4 coveka na serveru ja se drkam po ceo dan da napunim server,zato kad budete po 9 sati dnevno na serveru pricajte kako se puni
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 7:17 am

i ako nisi znao ono kad pise Ovaj server je strava,to drugi reklamiraju,i to vidjam 15 puta dnevno!
Back to top Go down
krmau

krmau


Broj postova : 49
Join date : 2009-12-14
Lokacija : Netju Da Vam Kazem xD

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 7:50 am

znam ja to sve zotjo...
ali tako reklamiraju deca...
idi na milf pa pogle shta pishe u pravilima ponashanja na srv-u... Very Happy
"zabranjeno je reklamiranje tudjih srv na nashem i isto tako i nashih na drugim... "
a mogu slobodno retji da je milf jedan od najjachish srv kod nas...

a ja lichno sam na srv kolko mogu... ja imam dva treninga dnevno i josh plus shkola... Very Happy
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 7:59 am

ja sam uradio sta sam mogao,a vi radite sta ocete,i pazite kad banujete nekog nema vise cile mile,mile je jaci nego ikad
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:01 am

Tuzno,tuzno ... skinuli ste admina Stefanu zato sto je banovo decka koji je sirio i voli siptrariju i jos su tu materijalnim dokazima .... hahahaahahaahahahhaha koja glupost,patriotizma BEZ Rolling Eyes .... a na serveru nema ni 5oro ljudi , jedna se skrpi 10 .. teskom mukom 15 ....
evo danas u najjudarnijem vremenu za igru 20:00 kako izgleda server
Vazno obavestenje :D 13ynqrp

u to vreme se pre mozda 6 meseci cekao dugo za slot a sada ..... HAHA,ali to nije moja stvar hteli ste novi protovol ... UZIVAJTE !!!!

i da pored toga vi se bakcete skidanjem admina za banovanog Albanca Crying or Very sad
TUGAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:39 am

Od prvoga januara 2010 godine svi ozbiljni serveri prelaze na nov protokol tako da ko hoce da igra na ozbiljnim serverima morace da skine novi cs
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 10:52 am

A da i zamolio bih admine da ne radi 1 stvar koja skoro svima ide na q, a to je da kada se igra dust long i dodje 8-9 ljudi,odmah se prebaci na dust 2 ,dodje 12 igraca,zatim posle 15 min ostane 7 igraca i ponovo se vrati long,pa to ti je da se ubijes ko mace,jeste da imam vremena jos uvek ,ali ne moram da trpim bas tolike gluposti
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 11:18 am

a ovo je ozbiljan server ???!!!
Back to top Go down
Dr Mike

Dr Mike


Broj postova : 26
Join date : 2009-11-06
Age : 46
Lokacija : BARICH

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeThu Dec 17, 2009 2:33 pm

Sinko zotja,mislim da si se bez preke potrebe preterano primio.Server ce se napuniti cim svi ostali predju na nov protokol,to je valjda vec svima jasno,i to je neizbezno kao i tvoja smrt kad mi se nadjes na nisanu... Twisted Evil Klinci ne dolaze na server jer je polugodiste i sredjuju ocene,videces posle vikenda kakva ce biti situacija.Ljudi kazu da zaludan pop i ovce krsti,a ima nekih od nas koji imamo nesto u zivotu i pored cs-a pa nismo u mogucnoscu da mu se pridruzimo.To sto se zalazes za server i sto provodis 9 sati igrajuci na njemu je zaista sjajno,ali ne mozes terati ljude oko sebe da rade to isto.Mnogo je vaznije od svega toga,pogotovu za admine kako se ponasaju dok su u igri,a siguran sam da vecina korektno obavlja svoj posao...Dakle opustencija i samo lagano...smiri ruku mozda nesto i pogodis...makar vazduh za pocetak... lol!
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 12:22 am

C-Noteeeee wrote:
a ovo je ozbiljan server ???!!!
За мене јесте. Ја само играм на куму и нигде више резлог томе је што сви моји пријатељи које лично познајем играју на овом серверу. Почетне грешке новог хеададмина се исправљају и биће озбиљан сервер. Отишло је 60% читера и то је велики напредак а сервер ће се пунити сам од себе. Мени је бар лепо играти са већином играча на серверу.
Back to top Go down
zotja

zotja


Broj postova : 225
Join date : 2009-10-04
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 1:17 am

ne teram ja nikog,samo kazem da su svaki dan 10 istih ljudi na serveru
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 1:53 am

Mene prvo nerviraju pojedini admini na serveru. Ponasaju se kao da je njihov server. Taj admin o kome pricam i nije registrovan na forumu. Covek vecito ali vecito kad je jedini admin na serveru pusta sta se njemu igra a pretezno je mapa de_dust long kupi awp i neizlazi iz rupe. Jedva cekam da se zavrsi mapa dodje neka normalna on opet vrati istu mapu de_dust long i izadje sa servera i onda nas 7vs7 igramo tu smaracko stekersku mapu i normalno jedan po jedan izadjemo sa servera. To upravo pisem jer se sada desilo a desilo mi se milion puta sa njim ista stvar. Ili na primer dodje mu neki ortak izrazi zelju sta da igra on menja po njegovoj zelji bez ikakvog dogovora sa ostalim igracima i nesmes ni da se bunis nego izadjes sa servera. Taj isti admin je jednom prilikom na mapi de_dust 2002 on bio teror ostane 1vs1 sa nekim iz CT postavi bombu lik ga ubija krene da skida bombu on ga slapuje neda mu da je skine da bi bomba pukla i dobije 3 fraga lik kaze zalicu se ljubi on na tsay pise zali se boli me kurac. Ja se na njega nezalim meni licno nije uradio nista lose na serveru ali bi trebalo prvo vi admini izmedju sebe da resite neke stvari a ne da pojedini imaju admina za sebe da rade sta se njima prohte kad su sami to tera ljude sa servera.
Back to top Go down
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 29
Lokacija : Apatin

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:28 am

Nervozni Postar wrote:
Mene prvo nerviraju pojedini admini na serveru. Ponasaju se kao da je njihov server. Taj admin o kome pricam i nije registrovan na forumu. Covek vecito ali vecito kad je jedini admin na serveru pusta sta se njemu igra a pretezno je mapa de_dust long kupi awp i neizlazi iz rupe. Jedva cekam da se zavrsi mapa dodje neka normalna on opet vrati istu mapu de_dust long i izadje sa servera i onda nas 7vs7 igramo tu smaracko stekersku mapu i normalno jedan po jedan izadjemo sa servera. To upravo pisem jer se sada desilo a desilo mi se milion puta sa njim ista stvar. Ili na primer dodje mu neki ortak izrazi zelju sta da igra on menja po njegovoj zelji bez ikakvog dogovora sa ostalim igracima i nesmes ni da se bunis nego izadjes sa servera. Taj isti admin je jednom prilikom na mapi de_dust 2002 on bio teror ostane 1vs1 sa nekim iz CT postavi bombu lik ga ubija krene da skida bombu on ga slapuje neda mu da je skine da bi bomba pukla i dobije 3 fraga lik kaze zalicu se ljubi on na tsay pise zali se boli me kurac. Ja se na njega nezalim meni licno nije uradio nista lose na serveru ali bi trebalo prvo vi admini izmedju sebe da resite neke stvari a ne da pojedini imaju admina za sebe da rade sta se njima prohte kad su sami to tera ljude sa servera.


Da to nije Bluezik ?
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:46 am

burN^ wrote:
Nervozni Postar wrote:
Mene prvo nerviraju pojedini admini na serveru. Ponasaju se kao da je njihov server. Taj admin o kome pricam i nije registrovan na forumu. Covek vecito ali vecito kad je jedini admin na serveru pusta sta se njemu igra a pretezno je mapa de_dust long kupi awp i neizlazi iz rupe. Jedva cekam da se zavrsi mapa dodje neka normalna on opet vrati istu mapu de_dust long i izadje sa servera i onda nas 7vs7 igramo tu smaracko stekersku mapu i normalno jedan po jedan izadjemo sa servera. To upravo pisem jer se sada desilo a desilo mi se milion puta sa njim ista stvar. Ili na primer dodje mu neki ortak izrazi zelju sta da igra on menja po njegovoj zelji bez ikakvog dogovora sa ostalim igracima i nesmes ni da se bunis nego izadjes sa servera. Taj isti admin je jednom prilikom na mapi de_dust 2002 on bio teror ostane 1vs1 sa nekim iz CT postavi bombu lik ga ubija krene da skida bombu on ga slapuje neda mu da je skine da bi bomba pukla i dobije 3 fraga lik kaze zalicu se ljubi on na tsay pise zali se boli me kurac. Ja se na njega nezalim meni licno nije uradio nista lose na serveru ali bi trebalo prvo vi admini izmedju sebe da resite neke stvari a ne da pojedini imaju admina za sebe da rade sta se njima prohte kad su sami to tera ljude sa servera.


Da to nije Bluezik ?

E upravo taj tantus ... Cool
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 9:47 pm

Ma nije bitno koji je ja se nezalim na nikoga. Tema je potekla kako privuci igrace na server a pojedinci teraju igrace sa servera svojim postupcima. Pogledajte samo spisak admina i vidite koji admini igraju na serveru od kako je server presao na protol 48 pola ih nedolazi a mozda i vise.
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeSat Dec 19, 2009 11:52 pm

a sta mislite o tome da se napravi KuM Zmurka?
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 5:38 am

AIDS wrote:
a sta mislite o tome da se napravi KuM Zmurka?

haah to je dobra ideja ...za public uzmete onaj najefriniji paket 14+2 netreba vise jer iovako nema ni 10 ljudi , a za osatak para otvorite neki HnS ,awp ,zmurku ili KZ ... i naistom ste Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
JUst-Ice

JUst-Ice


Broj postova : 143
Join date : 2009-10-03

Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitimeSun Dec 20, 2009 5:53 am

ma zmurka kz beta alfa itd smrde dobro je ovako placajte vi ako ocete ta sranja
Back to top Go down
Sponsored content





Vazno obavestenje :D Empty
PostSubject: Re: Vazno obavestenje :D   Vazno obavestenje :D Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vazno obavestenje :D
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» vazno obavestenje
» VAZNO OBAVESHTENJE
» obavestenje za igrache
» ......vazno upozorenje za server i forum.........
» Obavestenje za Admine KUMA!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: