KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA

Go down 
+5
burN^
AIDS
>>Kunta_Kinte<<
NABILDOVANI MRAV
*{*TTK*}*
9 posters
AuthorMessage
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 9:54 am

SERVER SE RASPADA!!! OVI ADMINI STA SU SADA SE KURCEEEEEEE!!!!DANAS SAM IGRAO NA SERVER I GATE7 JE IMAO NESTO PROTIV MAKEDONIJU.REKO SAM MU DA NE VREGJA A ON JE STAVIO NICK ZIVELA-GRCKA I JA SAM STAVIO NICK NEZAVISNO KOSOVO I ADMIN MI JE REKO DA SMENIM A JA SAM REKO DA CU SMENITI KAD SMENI TAJ NOOB I NAKON TOGA ME BAN.AdMiNe Ne KuRcI sE kO kLiNaC nEkI!!!!!DA GA NE IMENUJEM ZNA ON KO JE.JA SAM TTK I AKO HOCE NEKO DA ME UNBAN EVO STEAM:
153 STEAM_0:0:1748717895 0 01:08 69 0
MOLIM ZA ODGOVOR !!!
Back to top Go down
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 32
Lokacija : SVUDA

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeTue Dec 01, 2009 1:38 pm

STA VREDJA AKO STAVI NICK ZIVELA GRCKA RETARDE MALI .JOS JEDNOM STAVI NICK NEZAVISNO KOSOVO IZBUSICU TE DUGIM DEVETKAMA JEBEM TI MAMU U PICKU MRS NA SIPTARSKI SERVER
Back to top Go down
http://www.delije
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 12:11 am

*{*TTK*}* wrote:
SERVER SE RASPADA!!! OVI ADMINI STA SU SADA SE KURCEEEEEEE!!!!DANAS SAM IGRAO NA SERVER I GATE7 JE IMAO NESTO PROTIV MAKEDONIJU.REKO SAM MU DA NE VREGJA A ON JE STAVIO NICK ZIVELA-GRCKA I JA SAM STAVIO NICK NEZAVISNO KOSOVO I ADMIN MI JE REKO DA SMENIM A JA SAM REKO DA CU SMENITI KAD SMENI TAJ NOOB I NAKON TOGA ME BAN.AdMiNe Ne KuRcI sE kO kLiNaC nEkI!!!!!DA GA NE IMENUJEM ZNA ON KO JE.JA SAM TTK I AKO HOCE NEKO DA ME UNBAN EVO STEAM:
153 STEAM_0:0:1748717895 0 01:08 69 0
MOLIM ZA ODGOVOR !!!
Decko ti si Dete dbl ili rtd sve jedno odaberi koji ces da budes. Kao prvo mozak ti je sa IQ u minusu idi igraj sa siptarima pa njima stavljaj te nikove. Ako te unbanuju nece biti u redu jer lobiras sa privatnim porukama da daju komentare za tvoje dobro. Evo sta mi je poslao u privatnim porukama mozda je posleo jos nekom kome este nek se javi.
From: *{*TTK*}*
To: >>Kunta_Kinte<<
Posted: Yesterday at 10:08 pm
Subject: CITAJ
ZZ CITAJ MOJ TOPIC I MOLIM TE ODGOVORI MOJ TOPIC JE NA ZALBE ZA RAD ADMINA I SERVERA
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 1:20 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
*{*TTK*}* wrote:
SERVER SE RASPADA!!! OVI ADMINI STA SU SADA SE KURCEEEEEEE!!!!DANAS SAM IGRAO NA SERVER I GATE7 JE IMAO NESTO PROTIV MAKEDONIJU.REKO SAM MU DA NE VREGJA A ON JE STAVIO NICK ZIVELA-GRCKA I JA SAM STAVIO NICK NEZAVISNO KOSOVO I ADMIN MI JE REKO DA SMENIM A JA SAM REKO DA CU SMENITI KAD SMENI TAJ NOOB I NAKON TOGA ME BAN.AdMiNe Ne KuRcI sE kO kLiNaC nEkI!!!!!DA GA NE IMENUJEM ZNA ON KO JE.JA SAM TTK I AKO HOCE NEKO DA ME UNBAN EVO STEAM:
153 STEAM_0:0:1748717895 0 01:08 69 0
MOLIM ZA ODGOVOR !!!
Decko ti si Dete dbl ili rtd sve jedno odaberi koji ces da budes. Kao prvo mozak ti je sa IQ u minusu idi igraj sa siptarima pa njima stavljaj te nikove. Ako te unbanuju nece biti u redu jer lobiras sa privatnim porukama da daju komentare za tvoje dobro. Evo sta mi je poslao u privatnim porukama mozda je posleo jos nekom kome este nek se javi.
From: *{*TTK*}*
To: >>Kunta_Kinte<<
Posted: Yesterday at 10:08 pm
Subject: CITAJ
ZZ CITAJ MOJ TOPIC I MOLIM TE ODGOVORI MOJ TOPIC JE NA ZALBE ZA RAD ADMINA I SERVERA
Poslao sam svima sta su bili online i sta sad ja ne lobiram nego kazem ako hoces da odgovoris i zasto nije banirao i gate7 nego samo MENE????
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 1:22 am

NABILDOVANI MRAV wrote:
STA VREDJA AKO STAVI NICK ZIVELA GRCKA RETARDE MALI .JOS JEDNOM STAVI NICK NEZAVISNO KOSOVO IZBUSICU TE DUGIM DEVETKAMA JEBEM TI MAMU U PICKU MRS NA SIPTARSKI SERVER
Stavio sam to zato sto ja sam iz Makedonije i ne bih teo da iko vregja moju drzavu!!!A sa tim nickom vregjas makedonce!!!
A sta ja vregjam ako stavim nick NEZAVISNO KOSOVO Question Exclamation
Back to top Go down
>>Kunta_Kinte<<

>>Kunta_Kinte<<


Broj postova : 58
Join date : 2009-11-23
Age : 36
Lokacija : Beograd-Dorcol

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 1:34 am

I u pravu je sto te je banovo. Banovao te je sa razlogom i to debelim i nadamo se da neces dobiti unban. Idi kupi maramice curi ti slinavi nos posto imas 13 godina.
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 2:08 am

*{*TTK*}* wrote:

Stavio sam to zato sto ja sam iz Makedonije i ne bih teo da iko vregja moju drzavu!!!A sa tim nickom vregjas makedonce!!!
A sta ja vregjam ako stavim nick NEZAVISNO KOSOVO Question Exclamation
hahahhahaha, i ponavljam hahahhahaha
Back to top Go down
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 28
Lokacija : Apatin

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 2:33 am

AIDS wrote:
*{*TTK*}* wrote:

Stavio sam to zato sto ja sam iz Makedonije i ne bih teo da iko vregja moju drzavu!!!A sa tim nickom vregjas makedonce!!!
A sta ja vregjam ako stavim nick NEZAVISNO KOSOVO Question Exclamation
hahahhahaha, i ponavljam hahahhahaha




AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA KOJI LIK -.-
Back to top Go down
JUst-Ice

JUst-Ice


Broj postova : 143
Join date : 2009-10-03

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 2:54 am

TTK idi na makedonske servere pa ti niko nece vredjati tvoju makedoniju
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 3:11 am

daj smilujte se , vidite da ovaj decko TTK boluje od teske poremecenosti mozga .....

Kosovo <-sveta srpska zemlja ZAUVEK !!!!!!!
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 3:50 am

>>Kunta_Kinte<< wrote:
I u pravu je sto te je banovo. Banovao te je sa razlogom i to debelim i nadamo se da neces dobiti unban. Idi kupi maramice curi ti slinavi nos posto imas 13 godina.
LOL pa ti si valjda veci klinac zato i ni si stavio AGE!!!!
Back to top Go down
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 28
Lokacija : Apatin

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 5:43 am

c note objasn!o Very Happy
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 5:52 am

burN^ wrote:
c note objasn!o Very Happy
Ae brate necu vise da se raspravljam sa vama vi ste obicni igraci na ovom serverom kad budete nesto vise tad mi pisite!
Back to top Go down
*{*TTK*}*




Broj postova : 31
Join date : 2009-10-18
Age : 27

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 5:53 am

C-Noteeeee wrote:
daj smilujte se , vidite da ovaj decko TTK boluje od teske poremecenosti mozga .....

Kosovo <-sveta srpska zemlja ZAUVEK !!!!!!!
Dogji nekad na server kad sam ja ukljucen da ti kazem od sta bolujem
Back to top Go down
GodzillA




Broj postova : 16
Join date : 2009-11-19

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeWed Dec 02, 2009 7:42 am

ttk daj msn da ti objasnu ja nezavsno kosovo u zivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne bidi lud na srpski server pisues protiv srbiju!da ste igrale na ultra isto tj sto napise makedonija e grcka ke dobie ban a ti nema !!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Kuzmanovic

Kuzmanovic


Broj postova : 686
Join date : 2009-05-28
Age : 25
Lokacija : Obrenovac

PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitimeSat Dec 05, 2009 6:43 am

TT-K Imas ti tv u kuci ???
Ako ga imas pogledaj ga pa vidi sta se sve desava na kosovu i zasto....
Mislim stvarno nije u redu da dodjes na srpski server i ocnes da kenjaj zbog nekog ko je savio nik
"Zivela grcka" To je debilizam
Ja imam 10 godina,ali misli da sam pametniji od tebe za neke stvari...
Back to top Go down
Sponsored content





PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Empty
PostSubject: Re: PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA   PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA Icon_minitime

Back to top Go down
 
PAZLJIVO CITAJTE ZA DOBRO SERVERA
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CITAJ PAZLJIVO!
» Odo sa servera..
» ZA IGRACA KUM-A SERVERA
» SIrenje servera
» EVO JEDAN MALI SNIMAK SERVERA KADA NEMA ADMINA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: