KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Djerma




Broj postova : 23
Join date : 2009-11-04
Lokacija : Obrenovac

Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Empty
PostSubject: Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma   Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Icon_minitimeSat Nov 14, 2009 12:43 am

Molim vas da povedete malo vise racuna u odabiru onih koje kikujete i banujete.
Nema smisla...Za sta sam banovan sad u 12:43 mapa nuke area???(moja pretpostavka : bezo od c4 da me ne raznese i naleteo na jednog ct i ukenja me da ubijem sc pre nego sto c4 eksplodira i svi budu mrtvi)
molim tog admina da me odbanuje...
i ovaj ja se trudim da pisem lepo i da se ne nerviram ali ovo stvarno pocinje da mi ide na zivce---
Back to top Go down
Djerma




Broj postova : 23
Join date : 2009-11-04
Lokacija : Obrenovac

Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Empty
PostSubject: Re: Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma   Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Icon_minitimeSat Nov 14, 2009 12:45 am

mogli bi tacnije taj admin koji me banovo mogo bi malo vise paznje da posveti banovanju pravih citera a ne onih ljudi koji zele da pomognu serveru koji opet vrvi od jebenih citera BRE!
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Empty
PostSubject: Re: Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma   Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Icon_minitimeSat Nov 14, 2009 2:05 am

Back to top Go down
Kuzmanovic

Kuzmanovic


Broj postova : 686
Join date : 2009-05-28
Age : 25
Lokacija : Obrenovac

Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Empty
PostSubject: Re: Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma   Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Icon_minitimeSat Nov 14, 2009 3:50 am

Back to top Go down
Sponsored content





Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Empty
PostSubject: Re: Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma   Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma Icon_minitime

Back to top Go down
 
Molim vas da povedete malo vise racuna :Djerma
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sve vise i vise citera.....
» Djerma na ban listi
» iskulirajte malo
» ja dosla da smetam malo
» molim za unban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: