KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

Шта је ово опет бан докле више

Go down 
AuthorMessage
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV

Broj postova : 114

Шта је ово опет бан докле више Empty
PostSubject: Шта је ово опет бан докле више   Шта је ово опет бан докле више Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 10:11 am

Ало ботине мртве докле да ме банујете динамичким јебем вам матер у пичку смрдљиву у праву је поштар и остали што су отишли са сервера и ја идем ви се јебите овде мрш у пичку материну јебем вам матер бануј ме са форума исто боли ме кара
Back to top Go down
View user profile http://www.delije
Dacho

Dacho

Broj postova : 446

PostSubject: Re: Шта је ово опет бан докле више   Шта је ово опет бан докле више Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 3:48 am

NABILDOVANI MRAV wrote:
Ало ботине мртве докле да ме банујете динамичким јебем вам матер у пичку смрдљиву у праву је поштар и остали што су отишли са сервера и ја идем ви се јебите овде мрш у пичку материну јебем вам матер бануј ме са форума исто боли ме кара

LoooL ko te pa sad ban.. ?
Back to top Go down
View user profile
Spartanac

Spartanac

Broj postova : 39

PostSubject: Re: Шта је ово опет бан докле више   Шта је ово опет бан докле више Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 9:52 am

mrav ko te dira jbt????
lol! lol! lol!
Vidim dobro blagosiljas.
Back to top Go down
View user profile
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^

Broj postova : 210

PostSubject: Re: Шта је ово опет бан докле више   Шта је ово опет бан докле више Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:14 pm

MRAVE daj fuckin IP Smile
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Шта је ово опет бан докле више   Шта је ово опет бан докле више Icon_minitime

Back to top Go down

Шта је ово опет бан докле више
Back to top 
Page 1 of 1