KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Propada server ?!

Go down 
+13
Spartanac
PAINKILLER OVERDOSE
Dacho
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]
KuM-Ir0nMaNNNN^
JUst-Ice
Lellche
Snow[B]oarder
AIDS
Ljuba
- sFn -
C-Noteeeee
novkoSCHH
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 12:56 am

Stari protokol al stari i citeri opet su se vratili. Jutros je bilo citera kao u stara dobra vremena. Meni samo nije jasno svi kukaju da im baguje cs. Neznam smo kako meni nebaguje meni radi sasvim normalno kao i onaj stari i svima drugima kojima sam instalirao nisam pecovao stari nego sam ga izbrisao i instalirao nov cs radi mi savrseno. Svi serveri prelaze na nov protokol da bih se resili citera a mi sa novog vracamo na stari sto znaci bice nam server raj za citere jer nemaju gde drugde da igraju sem na nasem serveru. Sad ce neko da kaze bio prazan server, pa bolje je igrati 5 na 5 posteno nego 15 citera na 5 postenih igraca, vecina servera je presla na novi protokol i uvek su puni iako su na novom protokolu, al nema veze ja sam za kako vecina oce, ako oce vecina stari protokol i ja sam za. Samo sto cu pauzirati sa cs-om sve dok se server neprebaci na nov protokol jer vise nemam zivaca da igram sa citerima jutros ih je bilo bas mnogo.
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 2:22 am

za citere postoje admini...malo vise paznje na igrace na serveru i to je to...ako nekog to smara, moze slobodno da ostavia admina...
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 3:31 am

pa taman kad se skoro svi serveri podignu na p48,onda neka se i kum vrati na p48 pa ko oce da igra cs morace da ima taj cs i kraj tako da ce se kum sve jedno napuniti vremenom Smile
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 3:53 am

AIDS wrote:
za citere postoje admini...malo vise paznje na igrace na serveru i to je to...ako nekog to smara, moze slobodno da ostavia admina...
Joj brate mene to uzasno smara. Ustanem ujutru skuvam kafu i ocu malo da igram pre nego sto krenem da zavrsavam dnevne obaveze kad ono prc na serveru bar dva citera i to sa aimom koji i corav vidi ili sa speedom ja ih banujem on se vrate i tako u krug nije ni to posao i onda od moje jutarnje razonode nema nista samo se iznerviram. Lakse mi je da igram ne serveru koji ima protol 48 bar znam da nema citera, ispucam se kao covek i onda mogu da idem da zavrsavam dnevne obaveze. To je neko moje razmisljanje. Nasao sam server koji je presao na protol 48 i na njemu igram na, kum cu svracati iskljucivo kad budu igrali ljudi koje licno poznajem da se malo ispucamo i razonodimo dok nas server potpuno nepredje na protok 48. Nemam ja zivaca a ni vremena da se maltretiram sa citerima.
Back to top Go down
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 4:16 am

kako ocete
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 4:32 am

slazem se u potpunosti sa poshtarem ! ne razumem kako nekom moze da laguje zbog novog protokola ! ja sam patchovao stari i radi savrseno, postar je instal sve novo i radi savrseno - samo vama ne radi kako treba ! kada se prebacio na 48 server se ispraznio jer su citeri otisli tamo gde mogu da igraju, kada se vratio - vratili su se i citeri ! ja sam za vracanje na stari - a ne kao sto aids kaze - za sta sluze admini ! hoces ti da blejis na serveru 2 sata zbog samo 1 igraca koji ce se vracati svakih 3 minuta ? v48ftw
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 46
Lokacija : Obrenovac

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:02 am

Ma meni je sve jedno koji ce protokl da bude. Ako vecina oce stari neka bude stari necu da ja sad nesto solim pamet ja sam samo izneo moj stav i necu da drugi sad nesto misle da ja forsiram ovaj novi. Ja se slazem kako god bude. Mene jedino interuseje kao igraca zastita na serveru (jer u igru ulazim iskljucivo zbog igre i nizbogcega drugoga) kako ce mene server da zastiti kao igraca od citera. Kad admin banuje citera a on se vrati posle min. To je sustina o kojoj pricam. Sto se mene tice moze ovaj stari protokol da ostane non stop i da se neprelazi na novi ja se tu nista nepitam.

I jos jedna vrlo bitna stvar. A to su mape igrace nece sigurno privuci mape koje su kod nas na serveru svaki dan po ceo dan se vrte tri cetiri mape, a tako lepih mapa ima za igranje.
Back to top Go down
novkoSCHH




Broj postova : 38
Join date : 2009-10-18

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 3:00 pm

Sve je to uredu ... Ali mislim da svak mozhe da ushtedi 10evra i da si nabavi steam i da nema problema sa chiteri .. tako da ajde svi svaki dan shtedite po 20dinara za jedan mesec kje da imate Steam i nema da vas boli glava od chiteri a ti poshtare lepo kjesh da popijesh kafu i mozhda kjesh da zaboravish na obaveze i ostakjesh da se pucash Very Happy . Tako da prebacite Kum public u Steam Kum public server . bounce pozz.hvala
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 4:03 am

Meni nelaguje zbog novog protocola naravno lol,nego zbog krshine od kompa znaci KANTA !!!! x)

kome treba kontis u sobi nek se javi,BESPLATNA DOSTAVA Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Kuzmanovic

Kuzmanovic


Broj postova : 686
Join date : 2009-05-28
Age : 25
Lokacija : Obrenovac

Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 6:42 am

hahhahhahaha
Back to top Go down
Sponsored content





Propada server ?! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Propada server ?!   Propada server ?! - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Propada server ?!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KuM CW SERVER :@
» KuM pub server
» CW server!!
» Ode server u 3 p.m. :((
» FD za server

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: