KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Jovanice sta glumis ?

Go down 
+3
- sFn -
Snow[B]oarder
bullet for my valentine
7 posters
AuthorMessage
bullet for my valentine




Broj postova : 2
Join date : 2009-10-19

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 1:13 am

Sta glumis jovanice, nekog odgovornog moderatora ? Sto si mi izbrisala teme za glasanje ? Gde da ih stavim u "prijava za klan,klanska pitanja,zalbe ? " reci mi ti ? negu tu glumis kao nekog moderatora, a ne pratis pola topica i sta ljudi sve pisu ! ovo nije da bi se svadjao nego kritika na mestu ja mislim ? ako nije reci ..
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 1:16 am

Stvarno sto je izbrisano ? -.- I ja sam sinoc video tu temu, i dosao danas da vidim ko vodi Smile kad ono nema ! ae stvarno lik je u pravu pushtas ovde napusavanja i ostalo a ne da se zabavimo malo -.- ! zar su obavestenja samo za napusavanja,za ban,kick,prozivanja,napustanja cs-a i ostale fore ? mislim isto da nisi u pravu -.- !
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 1:17 am

ako me ne bude mrzelo okacicu ja isti topic - nemoj ga brisati !
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 2:16 am

Ko Sme Da Se Kladi Samnom, Da Tje Da Ga Mrzi?! Very Happy
:*
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 3:32 am

snow znas ko je vodio kao najbolji igrac. TI Smile
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 3:33 am

ae vratite ono za glasanje bas je extra bilo.nesto novo na forumu nece nikom skoditi Smile
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 3:37 am

mrzi me da pravim Smile ako hoce nek napravi bullet.... jovanice nemoj brisati ti ! a mozda i ja stavim , mada me mrzi , sto kaze stefan Razz
Back to top Go down
- sFn -

- sFn -


Broj postova : 293
Join date : 2009-06-01
Age : 33
Lokacija : Novi Sad

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 3:59 am

Znao Sam Da Niko Ne Sme... Pa Chak Ni Snow... Very Happy
Znam Ga Bolje Nego On Sam Sebe... Razz
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:01 am

da ne smem ? sta ?
Back to top Go down
bullet for my valentine




Broj postova : 2
Join date : 2009-10-19

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:02 am

evo napravicu opet, nadam se da sada nece brisati .
Back to top Go down
C-Noteeeee

C-Noteeeee


Broj postova : 148
Join date : 2009-05-31
Age : 32
Lokacija : Beograd

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:05 am

ma mislis da postigne nesto kada zakljuca topic ili obrise postove.......
igra tamo negde na nekom trecem serveru pa dodje ovde i zavodi red......
(ko da se pita)...
kolko puta je samo to uradila kada sam trebo nesto vazno da kazem ....
pravite onu temu opet :DDD

A NAJVISE NE NERVIRA TO STO JE MOM ORTAKU LAZARU(ANUBISU) ZAKLJUCALA PRIJAVU ZA KLAN.... I KADA SU SE DAVALI ADMINI BILO JE ZAKLJUCANO KAO I DAN DANAS POSLE 2 MESECA JE ISTO ZAKLJUCANO ................


@ Bullet "da te nebih lemo,nemoj biti EMO" Very Happy:D:D
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:16 am

o tome sam i pricao kada sam rekao da mislim da ne radis svoj posao kako trebas jovanice ! nemoj brisati te teme sto je lik okacio, jer ako ne znas koje teme treba da se lokuju i brisu onda bolje nemoj ni raditi to ! ostavi teme , mada ne znam ni ko ce glasati i ostavljati comm, jer su svi ljudi sa ovog foruma kao i sa servera OTERANI !
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:29 am

NISAM CITALA OVO SVE NITI CU ... VI STE BRE DBLI SVI!!!! REKLA SAM DA NECU VISE UCI NIKAD NA SERVER KUM STO VAZI I ZA 4UM NE BI NI SAD ISLA DA MI SNOW NIJE REKO NE ZNAM O CEMU SE RADI KAKVE TEME ..


AJDE LJUBO SKINI MI VISE ADMINA i sa ovog 4uma ...!!!!!!!!!!!



a tebi cu da odglumim botarde raspali prvo pitaj ko je obrisao pa nesto reci..jbe mi se za 4um i server vec sam rekla samo nema ko da procita!!!!!!



LJUBO SKINI MI ADMINA LEPO TI KAZEM ZNACI LEPO POSLEDNJI PUT ...veruj
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:38 am

Ja sam ti obrisao temu pada
nemozes ti da stavis glasanje a za ponasanje mozda te i banujem...
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:40 am

Deca su pokazala kako ih mama naucila recniku .... debili jedni ....ae ljuboo skini admina !!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:41 am

Jos jednom stavi glasanje i smatraj da si banovan oma pada...
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:47 am

E tako mongoloidi reko vam je Ljuba sledeci put pitajte ko je obrisao .....Ja sam rekla da vise na kum necu uci tako ce i biti .....a mene u usta ne uzimajte ae srecno ...
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 4:55 am

omg - niko normalan ove -.- ! definitno se raspada i forum i server zbog sve vise ovakvih stvari !

ja samo ovom prilikom se izvinjavam jovanici, jer sam pogresio , a za dalje me boli q ! zz
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 5:05 am

Snow[B]oarder wrote:
omg - niko normalan ove -.- ! definitno se raspada i forum i server zbog sve vise ovakvih stvari !

ja samo ovom prilikom se izvinjavam jovanici, jer sam pogresio , a za dalje me boli q ! zz
ok ok ... :** a za ostale me boli q Wink
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





Jovanice sta glumis ? Empty
PostSubject: Re: Jovanice sta glumis ?   Jovanice sta glumis ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jovanice sta glumis ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: