KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Samo za Tamaru

Go down 
2 posters
AuthorMessage
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Samo za Tamaru Empty
PostSubject: Samo za Tamaru   Samo za Tamaru Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 7:21 am

ДА ЛИ МОЖЕШ ДА МИ КАЖЕШ ШТО ТОЛИКО БРАНИШ МАНИДЋА ЈЕЛ ТИ СЕ ОН СВИЂА ИЛИ НЕШТО ДРУГО КАД ГА ВИДИШ НА СЕРВЕРУ ИАКО МУ ЈЕ ЗАБРАЊЕНО ДА УЛАЗИ НИКАД ГА НЕ БАНУЈЕШ НЕГО МУ ЈОШ УДОВОЉАВАШ И ДАЈЕШ ЗАПРАВИМО ДА ВОДИ СЕРВЕРОМ.. Mad ...знам да ћеш сада имати неки разлог и казаћеш да сам ја први почео сигурно свађу а он је невин,.ZAMOLIO BI HEAD ADMINA DA RESI PROBLEM OVAJ
Back to top Go down
http://www.delije
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Samo za Tamaru Empty
PostSubject: Re: Samo za Tamaru   Samo za Tamaru Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 7:34 am

Ej muka mi je tebe ,mandica i svi debila koji se ne znaju ponasati .....Znaci dodjem da igram i banujem ako ima citera .....vi mi se tamo prepucavate i psujete KO DA RODITELJE NEMATE ili vas nisu naucili kulturi .... znaci bole me za sve vas takve .....


da se pravim nevinom i to necu rekla sam sve sto sam imala ...ako nekome sta nije jasno nel Ljuba otvoti log i vidi sta se pisali mene bole uvo ...



10 PUTA SAM REKLA DA MI SE SKINE ADMIN DA NE ZELIM DA IGRAM SA OSOBAMA KOJE NEMAJU OSNOVNU KULTURU TO MI NE TREBA HVALA BOGU PA IMA SERVERA KOLKO GOD ZELITE

POSLEDNJI PUT NEK MI SE SKINE ADMIN NE ZELIM VISE DA SE DRUZIM SA OVAKVIMA ....SKIDAM KAPU NEKIMA I POZDRAVLJAM IH ....TOLIKO OD MENE


edit: i jos nesto ne lozim se na njega daleko bilo dosta je mladji (pedofil nisam) decka imam hvala bogu ....

TERRANET <3 Wink
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 33
Lokacija : SVUDA

Samo za Tamaru Empty
PostSubject: 3443   Samo za Tamaru Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 7:46 am

Sa kakvima sta ja trebam da gledam dok mi Mandic kenja rekao sam da mu je ljuba pozdravio kevu i ti dodjes i gagujes mene a njega ne ,znam da ti je zao sto su mu zabranili da igra ali jbg.Pitam kako mozes ti kao admin da pises na serveru retardi bezite iz baze ,pa mentolu necu da pricam sa tobom itd????
Back to top Go down
http://www.delije
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

Samo za Tamaru Empty
PostSubject: Re: Samo za Tamaru   Samo za Tamaru Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 8:00 am

NABILDOVANI MRAV wrote:
Sa kakvima sta ja trebam da gledam dok mi Mandic kenja rekao sam da mu je ljuba pozdravio kevu i ti dodjes i gagujes mene a njega ne ,znam da ti je zao sto su mu zabranili da igra ali jbg.Pitam kako mozes ti kao admin da pises na serveru retardi bezite iz baze ,pa mentolu necu da pricam sa tobom itd????

Ja se kunem da sam gag oboje on je izaso i skinui gag sam .... uostalom takvima se ne pravdam rekoh vec .. NEK LJUBA VIDI LOG .....


I slusaj rekla sam ljubi par puta kao i veceras da mi skine admina zasto nece to ne znam .....

ALi jedno znam da na ovaj server vise nikad necu uci zbog takvih kao sto ste vi ,,casti izuzecima ....


Admin sam na TerraNet-u dodji da vidis ko igra i kako oni su gospoda za neke od vas ..... molim te nemamo cemu raspravljati vise ....


Ugled servera dodje neko nov i vidi 2 dbl-a se napusavaju vredjaju admina ima al ih pusta da posto eto tako oni to vole da rade naravno da niko normalan nece ostati na serveru da igra .... ja samo kazem realnost ali me bole bas uvo pa nek kaze neko da nisam upravi ....


Ja vas pozdravljam sve,uci vise necu na server,pooooz!
vama zelim lepe skorove i druzenje ako to mozete al cisto sumljam!!



Tema moze Lock!! Ljubo amx off!! Hvala Wink
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





Samo za Tamaru Empty
PostSubject: Re: Samo za Tamaru   Samo za Tamaru Icon_minitime

Back to top Go down
 
Samo za Tamaru
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Samo za jowanicu
» Samo za jovanicaaa
» samo ja :P Annieeeee !!
»  Ponovo otvaranje KuMa
» citeri propali samo na serveru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: