KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zalba na neustrasivog admina ironmana...

Go down 
+5
Annie.FTW
Dacho
Dzo
KuM-Ir0nMaNNNN^
Astral
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 4:02 am

A mi trazimo da igraci imaju malo vise postovanja i da se tolko neuvlace..ali jbg/a nista od toga :/
Back to top Go down
Astral

Astral


Broj postova : 63
Join date : 2009-09-21
Age : 38
Lokacija : Obrenovac

Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 8:52 am

Lella wrote:
Oces da ja rjesim ovaj problem s banovima ili ces iskulirat i smirit se?!....kao prvo..za vas igrace svi admini se kurce..zasto?..zato sto pravimo reda na serveru i nedamo vam da se kurcite..kao drugo..on i da se kurci nemozes mu nista razumi to..kao trece..de vise razumite da je ovo jbna igrica i da ovo nije demokracija!!!


lol .....strasno koja ti kapiranja imas sto se tice kurcenja .....

tuga..... ako vam je to pravljenje reda...

ako tako nastavite bice zabavno ali samo vama adminima(koji tako kapiraju) kad ostanete sami na serveru....

Nebitno..... vidim da se situacija zagrejava oko swih admina a ja sam napravio zalbu za jednog...

Tako da ostali zaboravite na ovaj Post .....zeleo bi da vidim samo ljubin predlog,komentar na ovaj prvi post sto sam postavio...

Samo trazim demo od Irona da vidim da li stvarno lik furao WH ili vec sta .... ako ga nema nwm samo ga unbann...


ae ZZ ^ HF
Back to top Go down
http://akatsukiclan.bestforumlive.com
G-Shock




Broj postova : 77
Join date : 2009-09-08
Age : 38
Lokacija : Zanzibar

Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 9:18 am

Chek .... ovome nisam mogao da odolim ahahahahahahahahahaha

Pa koji admini problem da reshe kad ste mene 50x banovali zbog WH a pri tome wrlo dobro znate da igramo iz igraonice .... i pored swega toga i dalje ste furali da me banujete iz ne znam kog razloga .....
Low je igra na kumu ..... i nema dobrih igracha .....

Kome smeta da igra na kumu a dosta njih se zhali : ) predjite na drugi serwer moj predlog : )

Ja sam to uradio : )

Enjoy the evening : )
Back to top Go down
http://www.dji-dji.forumotion.com
NABILDOVANI MRAV

NABILDOVANI MRAV


Broj postova : 114
Join date : 2009-08-17
Age : 32
Lokacija : SVUDA

Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 9:23 am

Dzo wrote:
Onda si daho trebao da me opomenes prvo! zasto bi me ti kickovao a nisi me cak ni opomenuo?? Iron je nesto pricao bzw kao "nemojte momci sad svi da budete nabildovani" al to nije opomena te nisam ni menjao...

nebitno je jebbes kick, al me nervira izdrrkavanje!

a to kad je mrav pisao za sestru onom liku( i to u nicku) to niste videli?? ae bre dosta glupiranja tog!

al ako...server puca kao nista zbog vas!
Sta lupas degencino ti kad si mi ukrao nick sta sam trebao da te pustim a nemoj da izmisljas mnogo iron je dobar admin a to sto tebi smeta bole me kara idi leci komplekse na drugom mestu
Back to top Go down
http://www.delije
Sponsored content





Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zalba na neustrasivog admina ironmana...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» zalba na admina
» zalba na admina
» zalba na admina
» zalba za rad admina WaKeUp
» Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: