KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zalba na neustrasivog admina ironmana...

Go down 
+5
Annie.FTW
Dacho
Dzo
KuM-Ir0nMaNNNN^
Astral
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Astral

Astral


Broj postova : 63
Join date : 2009-09-21
Age : 38
Lokacija : Obrenovac

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 6:20 am

Zeleo bih da znam sta ima Ironman protiv zotje fisha,vec 2 puta ga bann ZA STALNO ???
Sta treba lik da uradi da ga banuje za FFS STALNO...imao je chit jel da ....koliko ja znam sta treba da radi admin
ako uoci nekog da ima chit kao sto rade aids,burbi,bluzeik,kamichak i jos neki pojedinci....1.da ga upozori
,2.kick,3.bann na 30 min,a ne za stalno i 4.ako je bas toliko uporan tek tad ide Bann za stalno....igram dosta dugo pod raznim nikovima na kumu...imam dosta ortaka i stvarno zelim da nastavim da igram na kumu...ali sad me stvarno ironman razocarao...dobio je admina...ako je..i treba.zato sto igra mnogo i treba da ima admina...ali ne da se ponasa ovako i misli da je bog sto ima admina...Dao sam liku ip da igra na kumu da bi doveli sto vise ljudi ali...kako kad admini banuju ko loodi na kraju ce samo oni ostati da igraju.
Zotja nezna da upali wh ili neki drugi chit...bash bi voleo da vidim taj demo gde kao on ima chit .


Ljubo pogledaj samo koliko ima ljudi na KuM-u...zasto?...zbog pojedinih admina koji zloupotrebljavaju upotrebu admina...

Molim vas resite taj problem i ako moze da se unbann lik... Hvala ..

HF ^ GL
Back to top Go down
http://akatsukiclan.bestforumlive.com
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 8:22 am

ja kad umrem gledam ga sve zna gde ko stoji.i samo izleti i puca a kad udjem u spect odma je kao BOTINA NAJVECA a i tad su na serveru bili jos admina pa neka kazu.
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 8:27 am

NA SERVERU IMA MALO IGRACA ZATO STO IMA MILION CITERA KOJI NECE DA SKINU PROTOCOL 48 NEGO SU OTISLI NA DRUGE SERVERE GDE NIJE JOS P48 DA BI NASTAVILI DA CITUJU.JA NEMAM NISTA PROTIV TEBE NISTA I NEZNAM STO SI DOSO TI DA SE ZALIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Back to top Go down
Dzo

Dzo


Broj postova : 18
Join date : 2009-07-07
Age : 34
Lokacija : Letonija!

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 8:48 am

pa ako on igra na kumu znaci da ima protokol 48

a i iron pre neki dan si nas kickovao bzw zato sto smo svi napisali NABILDOVANI...sta glumis ne razumem??? otkad je
zabranjeno stavljati takav nick?? ne dopsutas zezanje na serveru a to je preduslov da ljudi dolaze na server.CS SE IGRA ZBOG ZABAVE
A NE ZBOG IZD^KAVANJA ADMINA!
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:35 am

Dzo....Kick sam te ja nesmaraj IronMannn-a kad neznas kako je chuti bolje .. A ne tu da mi
glumish ludilo ili sta ja znam ... i To dobio si kick zato sto si pocheo da prichas svachega ...
Nzm mislim da si se nesto zakachio sa "Mrava"...
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:46 am

ja vas kikovo
sta je vama
nisam jedini admin na serveru
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 10:02 am

hahahahhahahahaa... Very Happy
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 10:16 am

da komentaroshem li ?:S



reci su suvvisne :/
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Astral

Astral


Broj postova : 63
Join date : 2009-09-21
Age : 38
Lokacija : Obrenovac

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:28 am

---ja kad umrem gledam ga sve zna gde ko stoji.i samo izleti i puca a kad udjem u spect odma je kao BOTINA NAJVECA a i tad su na serveru bili jos admina pa neka kazu.


lolololololololololololol...to je vec vredjanje Irone !!!!


Sto se ja zalim.....zato sto mrzim nepravdu.....zato sto znam lika i znam da nekoristi nista.......


Reci annie slobodno u chemu nisam u pravu? Bio sam admin na brdo severa napustio sam to jer smara me ta obaveza,pa znam koji je posao admina...
...Jel sam nekad opsovo na serveru?.... Jel sam nekog smarao i spamovo za chit ....nisam...jer se nekurcim .....Nit se nikom neuvlacim u bulju za admina... i igram na kumu for fun.....ali swakog cu da podrzim ko bude banovan za dzabe .....nit ga admin neisprati lepo nego mrzi ga da bleji u specu i neko proda pricu da ima chit i odma bann za STALNO omfg....(izuzev pojedinih admina..rispect za njih)

Tuga.....
Back to top Go down
http://akatsukiclan.bestforumlive.com
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:58 am

brate jesi u pravo..

ali ja neznam ko je bio na serveru tad posto ja nisam bila i da sam bila bio mi suspendovan admin Sad

nije sad rec tu da se vregjamo i to tako zbog jedne igrice jbt [ kasno sam ukapirala to Razz ] Mozda je samo pogresio ja se ne mesham .. Very Happy

Astral produzi da igras na Kumu i uzivaj :* FTW Very Happy
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Astral

Astral


Broj postova : 63
Join date : 2009-09-21
Age : 38
Lokacija : Obrenovac

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:01 pm

----Astral produzi da igras na Kumu i uzivaj :* FTW


Respect za ovo annie... cheers
Back to top Go down
http://akatsukiclan.bestforumlive.com
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:04 pm

Respeeeeeeecttttttttt yooo yo hahahahahah Very Happy :*
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Astral

Astral


Broj postova : 63
Join date : 2009-09-21
Age : 38
Lokacija : Obrenovac

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:07 pm

hahahha za 16 god ti si crazy dojaja ^^ <3 I love you

nego batalimo to vratimo se na prvobitnom problemu .....

bash bi voleo da cujem druge komentre,predloge da se resi ovaj problem....
Back to top Go down
http://akatsukiclan.bestforumlive.com
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:10 pm

vazi tu sam ja citam i gledam sve.. Razz
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:12 pm

Astral a kakve veze ti imas sa ovim!?!?!?!??!?!?!
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:18 pm

stani ti oces da mi kazes da kad aids,burbi,bluzeik,kamichak vide citara oni ga upozoravaju pa kick pa ban na 30min ae molim te kad si to video!!!
Back to top Go down
Astral

Astral


Broj postova : 63
Join date : 2009-09-21
Age : 38
Lokacija : Obrenovac

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:45 pm

Vec sam to objasnio u mom prvom i drugom postu ....

aids daje 30min bann to je dovoljna kazna, a bann za stalno to je gubljenje ljudi na serveru....
a za bluzeika,burba,kamicka i jos par oldschool admina netrebam nista da pricam to swi znaju kako rade swoj posao...

ispravite me ako gresim...
Back to top Go down
http://akatsukiclan.bestforumlive.com
Dzo

Dzo


Broj postova : 18
Join date : 2009-07-07
Age : 34
Lokacija : Letonija!

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 1:20 pm

Onda si daho trebao da me opomenes prvo! zasto bi me ti kickovao a nisi me cak ni opomenuo?? Iron je nesto pricao bzw kao "nemojte momci sad svi da budete nabildovani" al to nije opomena te nisam ni menjao...

nebitno je jebbes kick, al me nervira izdrrkavanje!

a to kad je mrav pisao za sestru onom liku( i to u nicku) to niste videli?? ae bre dosta glupiranja tog!

al ako...server puca kao nista zbog vas!


Last edited by Dzo on Sat Oct 10, 2009 11:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 1:25 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA iznervirala sam se ..


Pa sta tu lupas si ti admin ... Ljuba ce da vidi i da odgovori .. polako breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Pa preteraste bre !
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
AIDS

AIDS


Broj postova : 93
Join date : 2009-06-02
Lokacija : Trst

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 10:43 pm

ja dajem 30 min za psovanje, a citerima ide permanent...
al jbg, kad je neko adminu sumnjiv, treba da ode u spec, i da ga pogleda barem 5 min, da moze da potvrdi dal je citer ili ne...
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:33 pm

Astral wrote:
Zeleo bih da znam sta ima Ironman protiv zotje fisha,vec 2 puta ga bann ZA STALNO ???
Sta treba lik da uradi da ga banuje za FFS STALNO...imao je chit jel da ....koliko ja znam sta treba da radi admin
ako uoci nekog da ima chit kao sto rade aids,burbi,bluzeik,kamichak i jos neki pojedinci....1.da ga upozori
,2.kick,3.bann na 30 min,a ne za stalno i 4.ako je bas toliko uporan tek tad ide Bann za stalno....igram dosta dugo pod raznim nikovima na kumu...imam dosta ortaka i stvarno zelim da nastavim da igram na kumu...ali sad me stvarno ironman razocarao...dobio je admina...ako je..i treba.zato sto igra mnogo i treba da ima admina...ali ne da se ponasa ovako i misli da je bog sto ima admina...Dao sam liku ip da igra na kumu da bi doveli sto vise ljudi ali...kako kad admini banuju ko loodi na kraju ce samo oni ostati da igraju.
Zotja nezna da upali wh ili neki drugi chit...bash bi voleo da vidim taj demo gde kao on ima chit .


Ljubo pogledaj samo koliko ima ljudi na KuM-u...zasto?...zbog pojedinih admina koji zloupotrebljavaju upotrebu admina...

Molim vas resite taj problem i ako moze da se unbann lik... Hvala ..

HF ^ GL

Sto se tiche Kick-Ban nemoras ti da nas uchis .. Ali po twoje kad se daje ta opomena ako Igrach ima cheat "MOZDA" bi ugasio ali veruj drugi put opet bi dosao sa citom ..zato najbolje ban permanently.. PO MOJE...
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:38 pm

Dzo kako ti kazhes ...za jedan kick ja bi trebalo da te molim da se smiris da ne psujes ili da ne goworis svashta bezveze ... ?...Isto i ako ima chit...?

Nikada to nechu da uradim a i ako mislim da je neko chiter nebi mu ni dao opomenu ..znaj mozda bi pobegao ako sam siguran BAN(permanently) bi ga 100 % verujte.
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 1:05 am

ja jesama kikovao neke koji su stavili NABILDOVANI. zato sto je MRAV reko da nece da mu kradu nick
Back to top Go down
Lellche




Broj postova : 190
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : Hrvatska,Djakovo.

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 1:32 am

Oces da ja rjesim ovaj problem s banovima ili ces iskulirat i smirit se?!....kao prvo..za vas igrace svi admini se kurce..zasto?..zato sto pravimo reda na serveru i nedamo vam da se kurcite..kao drugo..on i da se kurci nemozes mu nista razumi to..kao trece..de vise razumite da je ovo jbna igrica i da ovo nije demokracija!!!
Back to top Go down
Dzo

Dzo


Broj postova : 18
Join date : 2009-07-07
Age : 34
Lokacija : Letonija!

Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 3:58 am

za ovo drugo si tako bezobrazno lupilaaaa...

TRAZIMO SAMO POSTENE ADMINE I BOLJE USLOVE ZA IGRU!
Back to top Go down
Sponsored content





Zalba na neustrasivog admina ironmana... Empty
PostSubject: Re: Zalba na neustrasivog admina ironmana...   Zalba na neustrasivog admina ironmana... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zalba na neustrasivog admina ironmana...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» zalba na admina
» zalba na admina
» zalba na admina
» zalba za rad admina WaKeUp
» Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: