KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 OMG..........

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

OMG.......... Empty
PostSubject: OMG..........   OMG.......... Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 3:42 am

Igram cs(NICK DELIJA) inferno CT i jedan od T mi kazhe da iam cit meni scor je bio 7-2 i reko sam mu da neam cit a bot pocheo da me psuje reko mi je


*DEAD* kosovo brdjani : delija $*-!$ ti sestru gasi cit

sta sam trebo da uradim da stavim sanin nick i da ga ban ?? Ako bi uradio to odma bi postala Frka ..
Sad NERWOZAN SAM Exclamation
Back to top Go down
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^


Broj postova : 210
Join date : 2009-08-17
Age : 30
Lokacija : Bg.(bezaniska kosa(bK4)) :D

OMG.......... Empty
PostSubject: Re: OMG..........   OMG.......... Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 3:50 am

jbg valjda ces u kum brzo pa nece biti toga vise
Back to top Go down
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

OMG.......... Empty
PostSubject: Re: OMG..........   OMG.......... Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 4:00 am

Obavestis admina o tome a ako nije admin tu ti nastavis da igras! Ti se samo zalis po forumu! A moj savet ti je da ne uzimas tudj PW nego ga zasluzi!! Jer ti nisi admin nego tvoja sestra! lol!
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

OMG.......... Empty
PostSubject: Re: OMG..........   OMG.......... Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 4:06 am

Zohane kako bi ti bilo tebi da psuje neko twoju seku i nisam uzeo njen PW a admina nije bilo, malo kasnije je dosao PAINKILER OBERDROSE i reko sam njemu ali nisata mi nije wratio :S
Back to top Go down
ZohaN

ZohaN


Broj postova : 82
Join date : 2009-05-29
Age : 42
Lokacija : Obrenovac

OMG.......... Empty
PostSubject: Re: OMG..........   OMG.......... Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 7:02 am

I ja bi se iznervirao!!!
Owako oko 02:00 sati na serveru je dosao jedan Lik sa nick Odkachenko ... pocheo je da sabija samo u glawu ...satawio sam se u SPEC i gledao sam ga celo vreme i iam demo koi mozhe da potwrdi da je citer ..ima i nekoliko lika sa servera koi takodje mogu da potwrde da je bio chitre .. Nisam imao na msn nikoga od admin pa sam stawio SANIN nick(nick moje sestre KuMa-Saniii*) znam da sam pogresio to sto koristim njen nick ali stv nije zheleo da ugasi cit

Ko oche da pogleda DEMO nema se jawi na moj msn WwW.DaCh0@live.com


IZWINJAWAM SE AKO SAM POGRESHIO NESTO...
Uzimao si PW!!
Back to top Go down
Dacho

Dacho


Broj postova : 446
Join date : 2009-06-08
Age : 32

OMG.......... Empty
PostSubject: Re: OMG..........   OMG.......... Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 9:51 am

REko sam da sada nisam upotrebio PW a to sto sam ga ban jesam loso uradio A?

Sta bi trbalo da izadje celi server zbog jednog debila da je imao neko admin sig ne bi ga ja ban ali nije bilo ... i Jedva chekam da udjem u clan ako bog da .. pa widechemo ...

Wink
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

OMG.......... Empty
PostSubject: Re: OMG..........   OMG.......... Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 10:22 pm

Trenutno nisam u stanju da citam sve ovo ...Ali rekla da se ovakve glooope teme ne otvaraju....Kad imate problem cimajte admine na msn .... ovakve teme ne sluze nicemu ..



lock
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
Sponsored content





OMG.......... Empty
PostSubject: Re: OMG..........   OMG.......... Icon_minitime

Back to top Go down
 
OMG..........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: