KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Prvo pocinje slapom

Go down 
AuthorMessage
C-Noteeeee

Broj postova : 148

PostSubject: Prvo pocinje slapom   Mon Sep 14, 2009 4:57 am

Za sve slapove/slayove/kickove/banove ...

Kule,terase,shtekovi postoje na mapi da bi se koristili...Taj koji je pravio te mape nije bez razloga strpao te stvari na jednu mapu,jer glupo bi bilo da na cwu kazhe neki lik nema shtekanja,kao shto rade neki admini...Mislim stvarno nije u redu,mogli bi da obratite pazhnju na to...Kakve veze ima kad vas lik ubije sa nekog mesta odakle ne ochekujete ?? Treba ga odma banovati ili se tripujem ?? Ortak mi je dobio ban pre neki dan zbog kule na cbble-u,zashto,zato shto je ubio admina ?! Pa dajte ljudi imajte malo srca/razumevanja/pameti ...
Back to top Go down
View user profile
Dacho

Broj postova : 446

PostSubject: Re: Prvo pocinje slapom   Mon Sep 14, 2009 6:51 am

NikoLa wrote:
Za sve slapove/slayove/kickove/banove ...

Kule,terase,shtekovi postoje na mapi da bi se koristili...Taj koji je pravio te mape nije bez razloga strpao te stvari na jednu mapu,jer glupo bi bilo da na cwu kazhe neki lik nema shtekanja,kao shto rade neki admini...Mislim stvarno nije u redu,mogli bi da obratite pazhnju na to...Kakve veze ima kad vas lik ubije sa nekog mesta odakle ne ochekujete ?? Treba ga odma banovati ili se tripujem ?? Ortak mi je dobio ban pre neki dan zbog kule na cbble-u,zashto,zato shto je ubio admina ?! Pa dajte ljudi imajte malo srca/razumevanja/pameti ...

Slazhem se ... saamo me nervira kad se neko kachi na kulu na de_inferno ...auu to kako me nervira qq SmileRazz
Back to top Go down
View user profile
Kuzmanovic

Broj postova : 686

PostSubject: Re: Prvo pocinje slapom   Mon Sep 14, 2009 8:24 am

head admin je rekao na pocetku ima swega sem penjanja na mapi....
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin

Broj postova : 466

PostSubject: Re: Prvo pocinje slapom   Mon Sep 14, 2009 11:06 am

DAJ MALO POGLEDAJTE 4UM REKLI SU DA SU PRAVILA KO NA CW ....NEMA VISE RASPRAVE O TOME

lOOocK
Back to top Go down
View user profile http://www.smorr.yu
Sponsored content

PostSubject: Re: Prvo pocinje slapom   

Back to top Go down

Prvo pocinje slapom
Back to top 
Page 1 of 1