KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

Zalba na Jovanicu

Go down 
AuthorMessage
Nervozni Postar

Nervozni Postar

Broj postova : 128

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 11:15 am

Kao prvo niti te znam niti poznajem niti sam te ikada video na serveru da igras otkud tebi da sudis sa foruma ko je citer a ko ne i koji je admin u pravu a koji nije i ko ti je dao za pravo da unbanujes nekoga koga je drugi admin banovao.
Kao drugo Zohan je mnogo dobar admin ako neko stalno ulazi sa ukljucenim x-specom to su onda on i Besna Glista. Kad god udje na server uvek ima ukljucen x-spec i prati sumnjive igrace i ja mu sve verujem. Otkud tebi pravo da unbanujes igrace koje je on banovao oces da ja sad ostavim moj msn svim igracima da ih unbanujem kad ti nekoga banujes.Dva admina su pratila tu tvoju Kravu sa ukljucenim x-specom i konsultovala se izmedju sebe i ti se sad nasla pametna i dajes unban nemas ni trunke postovanja prema adminima.
Oces demo dodji sa tom tvojom kravicom kod mene kuci ja cu da vam pokazem demo i tebi i njemu preko interneta nepokazujem samo licno.
Za pocetak mozes malo da pokazes postovanja prema starijim adminima na ovom serveru posto si juce dobila admina.
Ja znam da Ljuba forsira zenski deo populacije i daje im sva moguca ovljascenja ali je u tvom slucaju debelo pogresio jos se nijedna devojka nije tako ponasala kao ti evo vec si mene pocela da nerviras sa tvojim ponasanjem prema Zohanu, Vidi sada zakaci se i sa Glistom ko ga sisa moze tata da ti bude i samnom pravi se pametna unbanuj sve igrace sta te boli uvo mi cemo da cutimo.
Ja mislim da bih ti trebala da obrises celu Ban listu posto ni za jedan ban nema demo snimak to bih ti bilo najpametnije zasto bih Kravica bio izuzetak kakve on privilegije ima da mu se skida ban posto nema demo snimak skini sad lepo svima obrisi celu ban listu ni za jedan ban nema demo.
Eto toliko od mene i jovanice zbog onoga sa Zohanom nemoj me smatrati prijateljom jer si vec pocela da mi igras po zivcima, vidi jos i Glisti pocni da pametujes pa cemo imati ozbiljnih problema.
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 11:35 am

Nervozni Postar wrote:
Kao prvo niti te znam niti poznajem niti sam te ikada video na serveru da igras otkud tebi da sudis sa foruma ko je citer a ko ne i koji je admin u pravu a koji nije i ko ti je dao za pravo da unbanujes nekoga koga je drugi admin banovao.
Kao drugo Zohan je mnogo dobar admin ako neko stalno ulazi sa ukljucenim x-specom to su onda on i Besna Glista. Kad god udje na server uvek ima ukljucen x-spec i prati sumnjive igrace i ja mu sve verujem. Otkud tebi pravo da unbanujes igrace koje je on banovao oces da ja sad ostavim moj msn svim igracima da ih unbanujem kad ti nekoga banujes.Dva admina su pratila tu tvoju Kravu sa ukljucenim x-specom i konsultovala se izmedju sebe i ti se sad nasla pametna i dajes unban nemas ni trunke postovanja prema adminima.
Oces demo dodji sa tom tvojom kravicom kod mene kuci ja cu da vam pokazem demo i tebi i njemu preko interneta nepokazujem samo licno.
Za pocetak mozes malo da pokazes postovanja prema starijim adminima na ovom serveru posto si juce dobila admina.
Ja znam da Ljuba forsira zenski deo populacije i daje im sva moguca ovljascenja ali je u tvom slucaju debelo pogresio jos se nijedna devojka nije tako ponasala kao ti evo vec si mene pocela da nerviras sa tvojim ponasanjem prema Zohanu, Vidi sada zakaci se i sa Glistom ko ga sisa moze tata da ti bude i samnom pravi se pametna unbanuj sve igrace sta te boli uvo mi cemo da cutimo.
Ja mislim da bih ti trebala da obrises celu Ban listu posto ni za jedan ban nema demo snimak to bih ti bilo najpametnije zasto bih Kravica bio izuzetak kakve on privilegije ima da mu se skida ban posto nema demo snimak skini sad lepo svima obrisi celu ban listu ni za jedan ban nema demo.
Eto toliko od mene i jovanice zbog onoga sa Zohanom nemoj me smatrati prijateljom jer si vec pocela da mi igras po zivcima, vidi jos i Glisti pocni da pametujes pa cemo imati ozbiljnih problema.

Nisam upucen u ovaj dogadjaj,ali moram da kazem da je po meni trenugno najbolji admin na serveru Zohan,cak ce i AIDS-a da predje ako ovako nastavi,lepo covek radi svoj posao...
Back to top Go down
View user profile
C-Noteeeee

C-Noteeeee

Broj postova : 148

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 12:09 pm

nemam obicaj da se mesam u ovake stvari,niti zelim ali evo samo da kazem par stvari o prvom delu price jer mi je lik ortak inace nick mu je "Anarchy"i ja sam mu dao IP servera ....Lik igra svoju igru zabole ga da koristi neka sranja na kumu je bio prvi u top15, bio je admin na nol publicu .rikosetu,panetu,cs srbija itd..... Zohan je extra admin i sve ali samo mi nije jasno na koji fazon je zakljuvio da ima WH (reko mi je da je na aztecu roko rafal kroz vrata ) nego ajde da ja nekenjam .....
Voleo bi da dodje Zohan i da se izjasni dali je lik imo WH i sa obzirom da nema nikakav materijalni dokaz ako kaze da je lik ima 100% cit i lepo obrazlozi .... ok netje biti prob recicu liku da vise neulazi na KuM Public !!!!!!!!!!!!! .............................. hvala

C-Note
Back to top Go down
View user profile
Anarchy

Broj postova : 17

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 12:22 pm

Omg nevera Slusaj Postare kao 1 Jovanicaa mi nije skinula bann jer imam adsl kao 2 nick mi je Anarchy!!!kravica na taj nik sam igrao 1 dan samo.Sta prozivas devojku bili su 10000 admina koji su me gledali u specu svaki dann i uvek sam bio prvi sa 40+ i nisam dobio bann???i onda kao fora bio sam Ts i bann pucas kroz zidove ili vrata tako nesto TS puca kroz zidove???bio sam 1 na rank ma da za to ne igram nikad nisam koristio cit niti bilo sta drugo kazem udjite was 6 admina u spec i gledajte me i o5 ce tako biti a sto se tice x-speca odma se provali ko ima WH ko ne ja igram na zvuk.Znaci sto napadas jovanicu za nesto sto nije ona uradela widis da nisam ostavio ip imam adsl i sam skidam bann samo reinstal CS sta me prozivas oces da dodjem kod tebe kuci sta?Ako za nekog stalnog i dobrog igraca sumnjate da je citer obelezite ga i samo record ako se bunni i to je to a ne igram 1 sam na rank resetuje se top 15 menjam nick u kravica i niko ne zna da sam ja i wi dodjete i udarite bann?Nemam nista protiv Zohana al sta se ti javljas kad uopste nisi bitan u ovoj prici jos kao tu napdas sta sad ona je devojka mi smo vise ovo ono sad ce svi na moju stranu?Se osecas jakim sad?sta smekeru?MOZES SAMO DA ME ZOVES TATA doveo sam bar 10 igraca na vas server a ti tako skaces dza bu jer hoces da ti na server bude 1 neko sa 9-10 skor?I ne mesaj se nek se javi zohan ti nisi bitan.Sami unistavate server keve mi ae poz!
Back to top Go down
View user profile
ZohaN

ZohaN

Broj postova : 82

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:46 pm

lol! Sad sam dosao sa posla!!!! Bas lepo!!! Jovancice imas ''X spectate mode'' mozes da skines sa interneta veoma lako! Kad skines instaliraj! Prvo krenes ''X-spectate'' pa igricu! U igrici pritisni f12 f11 f10 i eto veoma lako se gledaju citeri!!
Kad ti to budes imala i kad budem video da palis e onda tek tada mi se mozes obratiti! Iskreno mislim da je najbolje da neznam nikoga jer licno nemam nijednog druga koji igra cs 1.6! Niko mi se nezali i niko mi nekuka da unban i ostale gluposti! Ja nemam vise sta reci! Postare hvala na podrsci! Pozdrav svima!!
Back to top Go down
View user profile
Anarchy

Broj postova : 17

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 7:16 pm

A sto se tice boljih admina i aids,besna glista,aceisnogood,smirnoff su me gledali mali milion puta i nikad nikakvih problema nije bilo a uvek sam imao dobar skor nzm sta prozivas tu kao neko dete ti si admin treba svima da budes za primer bar su nas tako ucili.I sto mesas glistu u ovo on decko nema veze sa ovom pricom niti je nesto kriv nego ti tako samo lupas da bi sam sebi digo cenu.Ako vec ne snimate demoe sta ce vam unban topic?Mozete samo da lupite bann svakom i ej imao si wH imao si aim itd.Stavi se malo na mesto banovanih??Zamisli ti dodjes na server i ja ti lupim dyn i ti lepo pitas na forum anarchy zasto sam banovan brate i ja ti kazem a ti si imao WH znam ja!I sta to tako da ostane?Pa daj da banujemo onda ceo server Samo mozes Reci ti si imao WH ti aim ti speed.Ja nisam 1 slucaj zato ovo pisem iz najboljih namera.Pa kad ostanete na serveru ti i marko 96 i budes imao pozitivan skor nadam se da ces biti srecan sto sabijas CS.Head Admin bi trebao da razmotri ovo jer to je za dobro svih nas i vas naravno!A sto se tice jovanice devojci nisi do kolena bar pravi razliku izmedju citera i dobrog igraca ne lupa dyn kom stigne za dz i ona sama stoji iza onoga sto uradi ne treba joj jos 3 admina pored nje da bi se kurcila.Verovatno si u pravom zivotu isto mnogo hrabar cim bunis admine protiv nje kao ja cu je hejtujem wi me podrzite .Jadan si brate keve mi.!
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin
jovanicaa

Broj postova : 466

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:41 am

ZohaN wrote:
lol! Sad sam dosao sa posla!!!! Bas lepo!!! Jovancice imas ''X spectate mode'' mozes da skines sa interneta veoma lako! Kad skines instaliraj! Prvo krenes ''X-spectate'' pa igricu! U igrici pritisni f12 f11 f10 i eto veoma lako se gledaju citeri!!
Kad ti to budes imala i kad budem video da palis e onda tek tada mi se mozes obratiti! Iskreno mislim da je najbolje da neznam nikoga jer licno nemam nijednog druga koji igra cs 1.6! Niko mi se nezali i niko mi nekuka da unban i ostale gluposti! Ja nemam vise sta reci! Postare hvala na podrsci! Pozdrav svima!!

ok postujem vas X-spectate ali po meni je mnogo bolji "admin tool" sto isto mozes pratiti citera sa tim radim bas dugoo...... pricala sam sa Ljubom dala neko svoje misljenje daleko bilo da imam nesto protiv ZohaN-a niti protiv bilo koga svi ste mi ok...samo kazem i ubedjena sam da decko nema nista gledala sam ga dosta ....goopo je banovati skillere ali ajde bolje da bude vise botova ha bolji server ..... Postar sto se tice dolazenja kod tebe nema potrebe ovo je igrica ne volim da mi neko preti malo i mislim da nema potrebe za tim ....
Back to top Go down
View user profile http://www.smorr.yu
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^

Broj postova : 210

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 11:59 am

jeste upravu je anarcy i ja igram na zvuk.imam sluske i sve lepo cujem ko odakle dolazi.ko nema sluske neka kupi pa neka vidi razliku
Back to top Go down
View user profile
KuM-Ir0nMaNNNN^

KuM-Ir0nMaNNNN^

Broj postova : 210

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 12:02 pm

I KO BUDE DIRAO ZOHANA IMACE POSLA I SAMNOM JEL JE COVEK POSTEN SKROZ.
Back to top Go down
View user profile
jovanicaa
Admin
jovanicaa

Broj postova : 466

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 6:21 am

IrOnMaN wrote:
I KO BUDE DIRAO ZOHANA IMACE POSLA I SAMNOM JEL JE COVEK POSTEN SKROZ.

heh ko te sta pitao :S aj dosta ide lock
Back to top Go down
View user profile http://www.smorr.yu
Sponsored content

Zalba na Jovanicu Empty
PostSubject: Re: Zalba na Jovanicu   Zalba na Jovanicu Icon_minitime

Back to top Go down

Zalba na Jovanicu
Back to top 
Page 1 of 1