KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 muflon unban

Go down 
+2
FOXYYYYYYYYYY
dsp.Watch!-.^
6 posters
AuthorMessage
dsp.Watch!-.^




Broj postova : 4
Join date : 2009-08-20
Age : 32
Lokacija : BG

muflon unban Empty
PostSubject: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 2:23 pm

nick : muflon
razlog : neam pojma
admini : ne znam ko je bio , bila neka kumica to sam primetio


igrao 4fun sprdao se sa djukanom Razz bez psovki itd , imao skor tipa 25 : 2 i odjendom added to ban list ... demo dajte da pogledam pls Smile pozz
Back to top Go down
http://dsp-clan.forumotion.com
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 2:35 pm

dsp.Watch!-.^ wrote:
nick : muflon
razlog : neam pojma
admini : ne znam ko je bio , bila neka kumica to sam primetio


igrao 4fun sprdao se sa djukanom Razz bez psovki itd , imao skor tipa 25 : 2 i odjendom added to ban list ... demo dajte da pogledam pls Smile pozz

Evo ja da se javim posto ja imam udela u tom banu,ne znam da li imas wh,ali kad smo igrali ja sam na admin say rekao da provere muflona iz razloga sto sam mislio da mozda imas wh,ukoliko sam pogresio izvinjavam se,nisam ja dao ban,dala je kuma-elektricna ali mislim da nije ok da se krivica svali na nju,jer sam ja na admin say napisao prituzbu koja je nju navela da te ban.Ako nemas wh izvini,a ako imas tornjaj se Smile
Back to top Go down
dsp.Watch!-.^




Broj postova : 4
Join date : 2009-08-20
Age : 32
Lokacija : BG

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 2:37 pm

evo ip 93.86.48.49 pls zovi kumu da da demo ...
Back to top Go down
http://dsp-clan.forumotion.com
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 3:31 pm

dsp.Watch!-.^ wrote:
evo ip 93.86.48.49 pls zovi kumu da da demo ...
Evo ja bih zamolio admine da ti skinu ban,jer vise ja imam ulogu u tvom banu nego KuMa,tako da nju ne treba dirati,ona je mene slusala.Izvini opet,nisam te ni pogledao jer nemam pristup specu,demo nije sniman.Bice ti skinut ban i izvinjenje si vec dobio,muzicke zelje ne radimo .
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 4:15 pm

WaKeUp[JuSt4FuN] wrote:
dsp.Watch!-.^ wrote:
evo ip 93.86.48.49 pls zovi kumu da da demo ...
Evo ja bih zamolio admine da ti skinu ban,jer vise ja imam ulogu u tvom banu nego KuMa,tako da nju ne treba dirati,ona je mene slusala.Izvini opet,nisam te ni pogledao jer nemam pristup specu,demo nije sniman.Bice ti skinut ban i izvinjenje si vec dobio,muzicke zelje ne radimo .

wtf ?? i ban ? daj ovo stvarno postaje neozbiljno ? :S da li je neko pogledao coveka i ima neki dokaz / razlog zasto je banovan ?! :S ili je neko napisao na admin say "ovaj je citer" i eto ban :S tako ste i mene banovali 10x zato pizdim kad vidim tako nesto :S ljudi ako ne znate da procenite citera - NE DIRAJTE OPCIJU AMX_BAN i AMXMODMENU - jel je veeeelika razlika izmedju skill-a i cita :S
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 7:30 pm

Xmmm U prawo je srki :/
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 8:57 pm

Snow[B]oarder wrote:
WaKeUp[JuSt4FuN] wrote:
dsp.Watch!-.^ wrote:
evo ip 93.86.48.49 pls zovi kumu da da demo ...
Evo ja bih zamolio admine da ti skinu ban,jer vise ja imam ulogu u tvom banu nego KuMa,tako da nju ne treba dirati,ona je mene slusala.Izvini opet,nisam te ni pogledao jer nemam pristup specu,demo nije sniman.Bice ti skinut ban i izvinjenje si vec dobio,muzicke zelje ne radimo .

wtf ?? i ban ? daj ovo stvarno postaje neozbiljno ? :S da li je neko pogledao coveka i ima neki dokaz / razlog zasto je banovan ?! :S ili je neko napisao na admin say "ovaj je citer" i eto ban :S tako ste i mene banovali 10x zato pizdim kad vidim tako nesto :S ljudi ako ne znate da procenite citera - NE DIRAJTE OPCIJU AMX_BAN i AMXMODMENU - jel je veeeelika razlika izmedju skill-a i cita :S

Dobio sam bio 2-3sumnjiva heda 2-3runde zaredom pa sam na admin say napisao "admine proveri igraca "muflon" mozda ima wh,hvala." pa mislim da se niko nije odazivao,pa sam za koju rundu napisao opet i napisala mi je elektricna da ga gleda al da nema x-spec,onda sam ja(botovski,al sad nemam sta drugo da kazem) za koju rundu opet rekao da ga provere i mislim da mu je lupljen ban.Ja nisam admin,ali sam sa ovim zalbama na admin say(smaranje moze se reci) uticao na elektricnu tako da ga je ona banovala.Ja se izvinjavam jos jednom sto sam to radio,nemam sta drugo da kazem.Proveriti ga nisam mogao "dont be a pussy,pick a team"
Back to top Go down
ELeKtRiChNa




Broj postova : 23
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : LeSkOvAc

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 5:30 am

wake mi kaze nekoliko puta na admin say da te proverim, lepo mu kazem nemam x-spec jer sam reinstalirala sistem.. on kaze slushaj mene i bot bi primetio da ima :S kao ne treba ti x-spec jer je isuvishe providno.. i eto lupila sam ti ban a ni demo nisam imala Sad sorry josh jednom Rolling Eyes
Back to top Go down
ELeKtRiChNa




Broj postova : 23
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : LeSkOvAc

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 5:33 am

e da i nemoj wake-a optuzivati jer nije njegova krivica, najvishe je moja jer sam bez nekih dokaza dala ban Razz to je od mene silent
Back to top Go down
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]

KuM-AcEeEiZnOGouD [H]


Broj postova : 309
Join date : 2009-05-27
Lokacija : Kuman0v0

muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 11:49 pm

kako prvo nije ti potreban x-spec da uhvatish nekog sa wh-om,wh il aim se primecuje i bez toga.. a ovo treba da ti bude pouka da ne banujesh napamet nekoga da udjesh malo u spectators i da proverish ... ! Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





muflon unban Empty
PostSubject: Re: muflon unban   muflon unban Icon_minitime

Back to top Go down
 
muflon unban
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ae unban bre !
» molba za unban
» Moze li unban
» unbaN - bLeyaa
» molim za unban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: