KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Predlog za server

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Spartanac

Spartanac


Broj postova : 39
Join date : 2009-07-28
Age : 33

Predlog za server Empty
PostSubject: Predlog za server   Predlog za server Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 1:54 am

Posto u zadnje vreme se desavaju mnoge stvari na serveru: od citovanja, vredjanja, mnogo banovanja...
Da ponudm jedan predlog, u cilju poboljsanja servera.
Ali bas me briga dali ce ovo da bude uvazeno ili ne, posto uvek ima neko svoj komentar, i uvek nalazi manu u svemu! Da neduzim dalje...
Head admin bi trebao da zaduzi admine u odredjeno vreme na serveru, tj. da podeli vreme adminima tako da uvek bude po jedan admin na serveru.
Recimo jedan bude od 10 do 12h, sledeci preuzima duznost i tako dalje.
Ako je jedan admin nemoze u svoje vreme da bude na serveru... neka nadje zamenu sa drugim adminom.
Kada bi god admin upotrebio opciju amx_ban, morao bi da ima dokaz za to tj. Da snimi demo ili screen shot (ako je u pitanju psovanje )
I to stavite na forum posle. Posle nece biti sto sam banovan i tako...
Znaci stogo zabraniti opciju banovanja bez dokaza (CVRSTIH)!
Ovo sam napisao u cilju da pomognem... ako neko nema nesto pametno da doda, neka uopste nepise odgovor. Toliko od mene... POZZZZZZZZZZZZZZZZ
Back to top Go down
Snow[B]oarder

Snow[B]oarder


Broj postova : 158
Join date : 2009-07-27
Age : 34
Lokacija : Obrenovac

Predlog za server Empty
PostSubject: Re: Predlog za server   Predlog za server Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 6:53 am

Spartanac wrote:
Posto u zadnje vreme se desavaju mnoge stvari na serveru: od citovanja, vredjanja, mnogo banovanja...
Da ponudm jedan predlog, u cilju poboljsanja servera.
Ali bas me briga dali ce ovo da bude uvazeno ili ne, posto uvek ima neko svoj komentar, i uvek nalazi manu u svemu! Da neduzim dalje...
Head admin bi trebao da zaduzi admine u odredjeno vreme na serveru, tj. da podeli vreme adminima tako da uvek bude po jedan admin na serveru.
Recimo jedan bude od 10 do 12h, sledeci preuzima duznost i tako dalje.
Ako je jedan admin nemoze u svoje vreme da bude na serveru... neka nadje zamenu sa drugim adminom.
Kada bi god admin upotrebio opciju amx_ban, morao bi da ima dokaz za to tj. Da snimi demo ili screen shot (ako je u pitanju psovanje )
I to stavite na forum posle. Posle nece biti sto sam banovan i tako...
Znaci stogo zabraniti opciju banovanja bez dokaza (CVRSTIH)!
Ovo sam napisao u cilju da pomognem... ako neko nema nesto pametno da doda, neka uopste nepise odgovor. Toliko od mene... POZZZZZZZZZZZZZZZZ

matori tvoj predlog nije los ali vrlo vrlo tesko moze da uspe ! ! ! znam iz iskustva jer sam bio do sad organizator 10 online liga i ne mogu da namolim sudiju da dodje koji treba u odredjeno vreme kome je istaknuto kada sudi 2 dana pre meca i moram po 500 din kredita da trosim na dan i ostalo i ako neko ispali iz grada da jurim kuci da zamenim njega i ostalo - tako da veruj mi ovo ce se shvatiti kao jos manja obaveza nego liga, i vrlo vrlo tesko to moze da uspe ! tj ne moguce !

a za dokaze za citovanje to je ok i ja mislim da bi trebalo da bude tako !
Back to top Go down
 
Predlog za server
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KuM pub server
» CW server!!
» Ode server u 3 p.m. :((
» FD za server
» KuM CW SERVER :@

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Obavestenja-
Jump to: