KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 opravdanje.....

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ELeKtRiChNa




Broj postova : 23
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : LeSkOvAc

opravdanje..... Empty
PostSubject: opravdanje.....   opravdanje..... Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 3:55 am

e ovako... izvinite za ono masovno banovanje sa servera pod mojim nickom Crying or Very sad
to nisam bila ja sigurno jer sam u to vreme bila unajvece po gradu... Shocked
brat je nosio comp kod nekog lika da mu pojacha ram i shta vec i dok sam se ja setila da skinem pw comp je vec bio na remont... zao mi je stvarno, znam da je delimichno moja greshka, al o5 to je bilo bez mog znanja jer pw nikome pa ni bratu nisam dala.. jovanice hvala za ono debil, mada nisam ja No pozz
Back to top Go down
jovanicaa
Admin
jovanicaa


Broj postova : 466
Join date : 2009-06-04
Age : 36
Lokacija : Beograd

opravdanje..... Empty
PostSubject: Re: opravdanje.....   opravdanje..... Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 10:04 am

elektricna sry i sa moje srane Sad ali sinoc sam ispizdela skinem ban 10 puta 10 puta popijem ban znaci izgorela sam ...a nisam mogla da gledam u pasulj dal si ti ili je neko uzeo tvoj pw... sry jos jednom
Back to top Go down
http://www.smorr.yu
ELeKtRiChNa




Broj postova : 23
Join date : 2009-07-18
Age : 30
Lokacija : LeSkOvAc

opravdanje..... Empty
PostSubject: Re: opravdanje.....   opravdanje..... Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 11:38 am

lol! oky, ja nisam imala poima, danas me svi napadoshe a ja nemam poima o chemu je rech Crying or Very sad
uzivkaj TAMARA Very Happy tongue
Back to top Go down
Sponsored content





opravdanje..... Empty
PostSubject: Re: opravdanje.....   opravdanje..... Icon_minitime

Back to top Go down
 
opravdanje.....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: