KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

!!!Zalba!!!

Go down 
AuthorMessage
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 1:39 pm

Evo ja da se pozalim malkice.Kao prvo postovani headadmin servera Ljuba mi je dao suspenziju adminstva na pubu(na 7dana) iz sigurnosnih razloga(bez razloga sam suspendovan,ali ljuba ima pravo da radi to,postovana je ta odluka sa moje strane),zatim da kazem da svi igraci/admini pocinju da seru po meni zbog mandicha,sta ja da radim sto moj sinovac se vama penje na glavu,ne mogu ja da ga sprecim,svi me "mrze" i seru po meni samo zbog toga sto smo ja i mandich rodbina.Danas udjoh na server,normalno sam igrao i sve ok kada je usao Shtare ili Obrenovac(ab),da napomenem da smo ja i on dosada bili u extra odnosima,i pricali smo cak preko moba par puta i sve ok,kada je on danas dosao na server i samo mi rekao esi preneo mandichu ono sto sam ti rekao,ja se ne secam da mi je nesto bio rekao ali nije ni vazno,ja sam pitao sta ili na taj nacin nesto,onda smo nesto jos par recenica razmenili pa je on rekao pun mi te je kurac,na to sam ja uzvratio da i je meni pun kurac njega,pa je on pitao "el pun" ja rekoh jeste,i onda je reko u fazonu kad dodje u Apatin namlatice i mene zajedno sa mandichem,ja sam rekao ok,i taj "ok" stoji.To mogu da razumem ,samo smo se svadjali,zatim sam ja video citera sa nickom "Metallica" covek je ubijao kroz zidove(mene dvaput),i onda sam ga tu i tamo gledao malo i on kako god ide gleda u zid,i cim izleti od zida nisan mu na glavi protivnika sto je ocigledan wh,i rekao sam na admin say 1-3puta da ga banuju kad je odjednom meni usledio kick,ja udjem opet kad ono opet kick,ja udjem opet i onda mi izbaci added to ban list.Mislim stvarno bruka,meni nikad ne bi palo na pamet da banujem drugog admina bez razloga,kao sto se sada desilo u ovom slucaju.I trazim da ljuba kazni odgovornog za ovaj ban,ne kazem da je to Stare,ali ko god da je zasluzuje kaznu,sem ako ne iznese ogroman razlog.Mada sanse da ga poseduje su ravne tome da Mladost Apatin osvoji ligu sampiona.
Back to top Go down
View user profile
SM!RN0FF.

SM!RN0FF.

Broj postova : 349

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 1:43 pm

no comment lol!
Back to top Go down
View user profile
TeRza.

TeRza.

Broj postova : 15

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:53 pm

Takodje no comm.
Back to top Go down
View user profile
burN^

burN^

Broj postova : 405

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:10 am

Slazem se sa Wake-om da napomenem NE ZATO STO SMO IZ ISTOG Grada i isto no comm.....
Back to top Go down
View user profile
Lellche

Broj postova : 190

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:12 am

ebbeno :S
Back to top Go down
View user profile
shtare

shtare

Broj postova : 21

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 10:22 am

bre brate ti si budala kad owolko pises imas ti nesto pametnije u ziwotu?!
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 2:44 am

shtare wrote:
bre brate ti si budala kad owolko pises imas ti nesto pametnije u ziwotu?!

Budala sam jer umem da napisem malo veci tekst? Samo sam hteo da pokazem da dobijam banane za "dz".El imas ti nesto pametnije nego da se izdrkavas na meni na serveru i svaki put me banujes.Mislim ne banujes me vise,ali u zadnje 2nedelje 5puta si me ban.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

!!!Zalba!!! Empty
PostSubject: Re: !!!Zalba!!!   !!!Zalba!!! Icon_minitime

Back to top Go down

!!!Zalba!!!
Back to top 
Page 1 of 1