KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

Ginekolog Citer

Go down 
AuthorMessage
Steff

Steff

Broj postova : 42

Ginekolog Citer Empty
PostSubject: Ginekolog Citer   Ginekolog Citer Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 1:54 pm

Mozda ovaj post i nije u skladu teme ali nisam znao gde da ga stavim. Znaci hocu da kazem da ima novi citer na serveru. Pozz do svih admina i nek banuju -Ginekolog- (mada kasnije je smenio nick u Rudeee) kad god ga vide Smile . Danas je citovao sa aim. Lik kad god zapuca uvek daje head, a deaths koji ce videti na ss su kad on uopste ne puca nego ostavi protivnika da ga ubije. Gledao sam ga mozda vise od 10 runde i sam siguran da je bio citer. Izaso sam od servera i doso 15 min kasnije on je jos uvek bio tu pa sam uzeo ss bas kad drugi igraci ga opomenuju.

Ginekolog Citer 3354ivs
Back to top Go down
View user profile http://www.security-mk.pro.mk
C-Noteeeee

C-Noteeeee

Broj postova : 148

Ginekolog Citer Empty
PostSubject: Re: Ginekolog Citer   Ginekolog Citer Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 2:25 pm

wauuuuuuuuu 1 citer auuu . kada sam ja danas ulazio bilo ih je po 3,4 aktivna .. FULL opremljeni .
....................................ma ima ih ko govana samo se izivljavaju i niko im nista nemoze.

i da vracajte brzo server na stari nacin funkcionisanja ......... Neutral
Back to top Go down
View user profile

Ginekolog Citer
Back to top 
Page 1 of 1