KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!

Go down 
AuthorMessage
Cirra*

Broj postova : 9

Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Empty
PostSubject: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:38 pm

E ovako... 2 puta sam bio ban od strane ovog admina, a ionako retko igram... Prvi put sam popio ban, JER SAM ZAMISLITE PRIJAVIO POTENCIJALNOG CITERA OVOM ADMINU?! Jel ne smem, treba javno da vodim raspravu o tome? To sam vec rekao HEAD HUNTERS-u, rekao je da ce resiti to... A evo pre 10 min drugi put, i to dinamicki ban od strane istog admina, koji je samo usao na server i banovao me, bez ikakvog razloga, niti me je gledao, nista... Jednostavno ga je zvao igrac kome sam dao 2 head-a zaredom, i koji mi je rekao da se ne kurcim :S... Ne mora niko da skida ban itd, samo neka se potrude da skrenu paznju ovom adminu, da nekad pripazi sta radi, ako je admin nije Bog... Hvala...
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

Broj postova : 936

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:41 pm

Aaaaaau brate meni je ace brat i momentalno spawa neznam koi ti je ali ne lazi ...

Back to top Go down
View user profile http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:44 pm

Ja sam video njega da malopre ulazi na server, i toliko, banovan sam, da lazem nemam razloga, a ti ne bi trebala tako da napadas... Nisam ni lud, ni corav, VIDEO sam njegov nick, i kraj... Uostalom, ovo nisam pisao da ti citas, vec neko drugi... Ocekujem da neki HEAD admin odgovori na ovo ako ima vremena, toliko...
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:46 pm

AKo wech nisi informiran hakowaju nam pw-owe i kazhem ti da neznam nebi rekla swi admini znaju da mi je on rogjen brat isto bi ti i Ljuba odgoworio i ne napadam te...
Back to top Go down
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:49 pm

Ok, izvini, kazem ionako slabo igram na ovom serveru... Ali ako vec nije bio on, neko je usao na njegov nick... A za prvi put je sigurno on igrao, a to je bilo pre vise od mesec dana... Ako sam vec banovan, mislim da bi trebalo da znam razlog... Recice Ljuba sta misli, ako zeli da komentarise...
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:51 pm

Deshawalo se i to pre izwini za nezgodnim slucajem ostawi msn kontaktiracemo te.. mozda je ace 1 put.. ili preklapanja ipowa neznam ali znam da sad te nije on Sad
Back to top Go down
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:54 pm

Ok, nije problem... Prvi put jeste... A sad sam samo video njegov nick, a ako vam vec hakuju pw-ove, verujem ti da nije on onda... Msn ---> cirra_92@hotmail.com
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:55 pm

Ma Ok mozda za 1 put za sad mogu da se zakunem da nije Wink
Back to top Go down
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:57 pm

Ok, zalba onda moze da se ponisti, nisam znao za to hakovanje... Smile
Ali to prvi put nije bilo u redu, samo sam prijavio nekoga na admin say...
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 3:00 pm

brate da znash aL smarau spamuju na admin say i tebi dojde da banujes nekoga .. al ako te banowao znaci da imao je razloga... znam aceta ( jes da otju da ga ubijem ) ali to je to Razz

josh jednom izwini
Back to top Go down
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 3:02 pm

Ma jok, pa nisam spamovao, samo sam tu jednu jedinu recenicu njemu napisao... Ok, nije problem... Smile
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 3:04 pm

kralj Razz
Back to top Go down
EvoNNNz0r -.-

EvoNNNz0r -.-

Broj postova : 10

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 7:26 pm

Vamo se samo Annye i cirra dop , koda na msnu... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 11:29 pm

nego kako Razz
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 11:32 pm

Cirro ne mora da znaci da te je Ace banovao,poznavajuci ga,ne bih rekao da te je on ban.Mozda je jos neki admin bio na servu.
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 11:34 pm

Wake Up Razz botino stara Razz

izwini morala sam Razz
Back to top Go down
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 12:25 am

Ne, pa niko drugi nije bio, a posto je taj igrac pretio da ce me banovati itd, non-stop sam gledao koji admin ulazi, i samo je usao Ace... 100 posto sam siguran...
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 12:27 am

Koi Igrac ti pretio ?

Nick Molim
Back to top Go down
burN^

burN^

Broj postova : 405

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 12:27 am

Nenose svi admini tag KuM-
Back to top Go down
View user profile
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 12:31 am

Pa banovan sam tek kad je usao Ace... A nick moram da se setim :S Jer ne mogu na server da udjem da vidim jel igra...

Last edited by Cirra* on Sat Aug 08, 2009 12:32 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Annie.FTW

Annie.FTW

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 12:31 am

taj rad Razz
Back to top Go down
KuM-AcEeEiZnOGouD [H]

KuM-AcEeEiZnOGouD [H]

Broj postova : 309

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 1:20 am

znaci izvinjam se svima... neko mi hackovao pw i banirao na kumu banirao isto i mog ortaka Marchelo^ videli ste ga na servera to nisam ja... ipak se izvinjavam ,cirra ostavi ip da te unban ,,
Back to top Go down
View user profile
Cirra*

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 2:35 pm

Ok, izvini zbog zalbe, nisam znao da imate problema sa hakerima... Evo ip-a ---> 93.184.94.154, pa ko moze neka unban...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!   Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD! Icon_minitime

Back to top Go down

Zalba na rad admina AcEeEiZnOGouD!
Back to top 
Page 1 of 1