KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
LsD I beS




Broj postova : 25
Join date : 2009-07-31

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 4:48 am

STVARNO NEMA SMISLA!!!
Sto je najloodje slinavog gospodina sam pitao zasto hoce da me ban posto je pretio!!!
Slinavko je rekao da imam "AKTIVAN KOD"
Sta god to bilo i prc!!!! dobio sam bananu!!!
Jbm ti cs vise!!


NADAM SE DA CE TE OVAJ PUT NESTO PREDUZETI POVODOM OVOGA!!!!!!


Skidaj bre deci admine dajte malo ozbiljnijim igrachima ovo stvarno pocinje da nervira!!!
Back to top Go down
burN^

burN^


Broj postova : 405
Join date : 2009-07-06
Age : 28
Lokacija : Apatin

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 6:12 am

Bio sam prisutan tu i rekao sam Kojari da nebanuje ekey-a posto nema chit ali on ga je ban!!!
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 45
Lokacija : Obrenovac

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 8:03 am

Nebih da se mesam samo zelim da kazem da je taj slinavko kojara Very Happy stariji od tebe bar 15 godina. A sta se izdesavalO izmedju vas stvarno neznam, a i kojara je osnivac kum servera zajedno sa ljubom ozbiljan porodican covek otac troje dece. Tako da me to Slinavi kojara bas nasmejalo lol! da sam morao da prokomentarisem lol!
Back to top Go down
Ljuba
Admin
Ljuba


Broj postova : 447
Join date : 2009-05-26
Age : 50
Lokacija : Obrenovac

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 8:35 am

Ja sam rekao zbog novog chita da se svi banuju,izgledalo je kao mod sto se manifestuje kao da imas maskirno odelo i nemoze ime da ti se ocita,verujem da je kod tebe bio neki bag i jeb...sta reci a kojaru bi trebao za znas ako si kao i ostali iz obrenovca lsd,i da nije slinavko,jeb..
100 puta sam ponovio da se 1 vidi sta je bilo a ne oma ajde vredjanje..
Back to top Go down
KOJARAa




Broj postova : 1
Join date : 2009-08-07

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 8:38 am

LSD EKEY je imao akrivan maskrni mod i zato je dobio ban.vrati se posle 15 min na server sasvim ispravan .
E sad za ono slinavi banovacu svakog iz LSD klana dok se javno ne izvinite osnivacu ovog servera,
i jos nesto ne zaboravite da mi debelo placamo odrzavanje servera da bi se vi igrali a ne da nas neko vredja,pogotovo ne da nas vredja slinava balavurdija.pozdrav i ban za svakog lsd do izvinjenja
Back to top Go down
LsD I beS




Broj postova : 25
Join date : 2009-07-31

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 9:47 am

Izvini za vredjanje, ali mislim da je opravdano bilo sa moje strane!!!
Mislim da sam trebao da posteno dobijem objasnjenje zasto si hteo da me baNNN posto sam te pitao!
Zbog bana bez objasnjenja sam zakljucio da si neozbilnjo dete!!! sry za vredjanje bilo je u afektu... ccc
Izmedju ostalog i ja sam u braku imam devojcicu tako da se nadam da ce mo se skapirati!! Smile
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 45
Lokacija : Obrenovac

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 10:41 am

Ljuba je u pravu nisi trebao da pocnes odmah coveka da vredjas, a pritom neznas ni ko je ni koliko godina ima. Valjda ce Kojara primiti izvinjenje i bice sve u redu, a i sa razlogom je ljut. Ali nadam se da ce biti sve u redu.
Ovde dosta igraca misli da su administratori deca od po 12 godina, i da se izivljavaju nad igracima. Ima i mladjih admina ali su svi ok. Vecina admina su stariji likovi, osnivace da nepominjem.
Zamisli sebe da si ti Kojara i da placas server sa svojim prijateljima i kumovima zbog svoje zabave i zabave drugih koje nepoznajes i banujes nekoga Lsd| Bes iz bilo kog razloga i taj isti dodje na tvoj forum i pocne da te vredja. Sta bih ti uradio da si na njegovom mestu?
Back to top Go down
LsD I beS




Broj postova : 25
Join date : 2009-07-31

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: za postara i kojaru!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 1:32 am

postare - Naravno u tvom navedenom slucaju bi se naljutio, ali u mom slucaju stoji da sam ga lepo pitao za objasnjenje bana - nisam ga dobio!!!! osim bana naravno!!!

kojara - A sto se tice nekog aktivnog "MODA" zabole me bre bas kobas da cheatujem mislim da je to bas neozbiljno !!!!!!!!
E ovako mislim da si dobio izvinjenje od mene za vredjanje a sad ja ocekujem od tebe da ja dobijem izvinjenje za pogresan baN!!!!!!
Back to top Go down
Nervozni Postar

Nervozni Postar


Broj postova : 128
Join date : 2009-05-30
Age : 45
Lokacija : Obrenovac

naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:38 am

Ja tebe potpuno razumem. Ali i Kojaru isto tako jos vise razumem. Ja kad sam poceo da igram na ovom serveru dobio sam IP od drugara rekao mi je da je Obrenovacki server neznajuci da pola osnivaca poznajem. Na samom mom pocetku igranja na ovom serveru dobio sam bananu isto kao ti sada iz istoga razloga od Nese Paintkilera. Covek mi govorio postare gasi mod gasi mod ja pita kakav bre mod i banana. A ja nemam adsl pa da ga resetujem pa da udjem ponovo u igru nego kao slepac zovi sutradan Radijus vektor posto poznajem ljude da mi promene IP adresu. Nisam piso po forumu onaj Slinavi Paintkiler me banovao itd... U stvari to nije nikakav mod nego BAG. Primetio si nekada kada te ubiju pa gledas nekoga a on kad hoda i puca izgleda kao da trci santavo i gleda samo u zid i puca nesto bezveze ustvari nemozes uopste da ga gledas sta radi(valjda si razumeo sta hocu da docaram Very Happy ). E na to je kojara mislio ali to je BAG.
Zato ti kazem da te razumem, ali razumem i kojaru.I ja sam isto pizdeo kad sam dobio bananu zbog toga.
Sledeci put kad te neko od admina opomene da imas ukljucem MOD dovoljno je samo da izadjes iz kauntera i ponovo ga pokrenes i bice sve u redu BAG ce sigurno nestati.
Back to top Go down
Sponsored content





naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Empty
PostSubject: Re: naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!   naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
naravno opet ban ovaj put od kojare!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» opet me ban
» opet sam dobio Ban!!!
» OPET SU POCELI DA ME BAS!!!
» izgleda opet ban
» Zasto opet ban?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Zalbe na rad Admina i Servera-
Jump to: