KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zasto?Ko?kada?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Dzo

Dzo


Broj postova : 18
Join date : 2009-07-07
Age : 34
Lokacija : Letonija!

Zasto?Ko?kada? Empty
PostSubject: Zasto?Ko?kada?   Zasto?Ko?kada? Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 6:08 am

banovan sam ne znam iz kog razloga

sinoc sam igrao na serveru...jutros kada sam pokusao da udjem na server pise da sam na listi banovanih...ne znam ko je to uradio ni kada jer dok sam igrao nisam imao problema...sam sam izao sa servera i CS-a kada sam se smorio Evil or Very Mad

IP 91.185.105.165
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Zasto?Ko?kada? Empty
PostSubject: Re: Zasto?Ko?kada?   Zasto?Ko?kada? Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 6:53 am

Dzo wrote:
banovan sam ne znam iz kog razloga

sinoc sam igrao na serveru...jutros kada sam pokusao da udjem na server pise da sam na listi banovanih...ne znam ko je to uradio ni kada jer dok sam igrao nisam imao problema...sam sam izao sa servera i CS-a kada sam se smorio Evil or Very Mad

IP 91.185.105.165

Koji nick nosis kad igras?
Back to top Go down
Dzo

Dzo


Broj postova : 18
Join date : 2009-07-07
Age : 34
Lokacija : Letonija!

Zasto?Ko?kada? Empty
PostSubject: Re: Zasto?Ko?kada?   Zasto?Ko?kada? Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 1:39 pm

uglavnom dzo...ponekad ne igram ozb stavim bree ili blea
Back to top Go down
Annie.FTW

Annie.FTW


Broj postova : 936
Join date : 2009-05-26
Age : 30
Lokacija : ** Kumanovo-Makedonija **

Zasto?Ko?kada? Empty
PostSubject: Re: Zasto?Ko?kada?   Zasto?Ko?kada? Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 1:42 pm

xmmmmmmmmmmmm Rolling Eyes
Back to top Go down
http://tha-diwas-cs-clan.gettalk.net/
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Zasto?Ko?kada? Empty
PostSubject: Re: Zasto?Ko?kada?   Zasto?Ko?kada? Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 12:02 am

Dzo wrote:
uglavnom dzo...ponekad ne igram ozb stavim bree ili blea

Gledaj ja te nisam banovao niti te se secam se serveram,ne znam ko te je ban niti znam da li je imao dobar razlog.Ne mogu da te unban jer u slucaju da si citovao i neki ti admin dao bananu nije u redu da te ja unban.Tako da potrazi malo da saznas ko te je ban,ako bas nikako da ne mozes da nadjes,onda moze unban da dobijes.Smile
Back to top Go down
Dzo

Dzo


Broj postova : 18
Join date : 2009-07-07
Age : 34
Lokacija : Letonija!

Zasto?Ko?kada? Empty
PostSubject: Re: Zasto?Ko?kada?   Zasto?Ko?kada? Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 1:32 am

skinut mi je ban...izgleda da nije ni bio ban vec imam problema sa netom...izgleda da je bio neki bag...svejedno hvala
Back to top Go down
Sponsored content





Zasto?Ko?kada? Empty
PostSubject: Re: Zasto?Ko?kada?   Zasto?Ko?kada? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zasto?Ko?kada?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» EVO JEDAN MALI SNIMAK SERVERA KADA NEMA ADMINA
» Zasto ban?
» Zasto ban??MMk.
» Neznam zasto ban
» Zasto ban ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: