KuM CS 193.104.68.14:27026
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zasto ban?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
F.b.Y




Broj postova : 4
Join date : 2009-08-02

Zasto ban? Empty
PostSubject: Zasto ban?   Zasto ban? Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 2:08 am

E owako banovan sam sa kuma zato sto sam imao skor 11:1 Mislim da me je banovao WakeuP i pre toga smo se cackali nesto oko klana...ali msm da to nije bio razlog za ban Nisam GA PSOWAO !!!! SAMo smo se rasprawljali kolko ja igram na KuMu zato sto sam se prijavio za kLan molim vas da mi sto pre odg.......I cinimi se da WakeUp iskoricawa swog admina da bi banovo ljude koje Ga ,,Nerviraju,, A ti ljudi nista nisu uradili........Ja se stawrno Izwinjawam WakeUpu ako sam slucajno pogresio i nije me on ban....

P.S: Resetovao sam modem tako da cete me o5 videti Ako me o5 banuje onda msm stawrno Suspect
Back to top Go down
FOXYYYYYYYYYY




Broj postova : 160
Join date : 2009-07-07

Zasto ban? Empty
PostSubject: Re: Zasto ban?   Zasto ban? Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 2:40 am

F.b.Y wrote:
E owako banovan sam sa kuma zato sto sam imao skor 11:1 Mislim da me je banovao WakeuP i pre toga smo se cackali nesto oko klana...ali msm da to nije bio razlog za ban Nisam GA PSOWAO !!!! SAMo smo se rasprawljali kolko ja igram na KuMu zato sto sam se prijavio za kLan molim vas da mi sto pre odg.......I cinimi se da WakeUp iskoricawa swog admina da bi banovo ljude koje Ga ,,Nerviraju,, A ti ljudi nista nisu uradili........Ja se stawrno Izwinjawam WakeUpu ako sam slucajno pogresio i nije me on ban....

P.S: Resetovao sam modem tako da cete me o5 videti Ako me o5 banuje onda msm stawrno Suspect

http://kumovi.roflforum.net/forum-f13/topic-t199.htm Ovde sam opisao neke stvari,a sada cu jos da dodam malo:
Gledaj : Ja znam da cu morati da se suocim sa optuzbama raznih botova i noobova koji ce me pljuvati,jer cu pokusati da ocistim server od citera.E sad ovo sto kazes da iskoristavam admina da banujem one koji me nerviraju znaj da nisi u pravu,samo se trudim da u svakom trenutku na serveru ne igra nijedan citer,tako da budem prinudjen da banujem,jos nijednom dosad nisam dao bananu a da tog igraca nije proverio jos jedan admin pa da se suglasimo oko njega da je citer pa ga banujem,dosad nista nisam uradio na svoju ruku,svaki moj potez je kontrolisan sa strane nekog drugog admina.Evo pitajte neke admine,sami znaju da im kazem da odu u spec da pogledaju neke igrace da ne bude da banujem na svoju ruku.Ja sam te ban i ne trebas da se izvinjavas,trebas samo da prestanes da citujes,jer si citer,to sam video.Od mene neces dobiti unban,i ovom prilikom porucujem ostalim adminima,da znaju da ce biti ovakvih prituzbi na mene,jer bas vidim da su se nesto namerili protiv mene,al neka,znajte admini da botovi dodju sa citom,cituju ko ludi ja odem u spec provalim ih dam im bananu i onda dodju vamo da se zale...Necu posustati ma kolko god me optuzivali,necu se obazirati ni na hvaljenja od strane botova,vise mi znaci da dobijem pohvalu od 2dobra igraca koji igraju lepo i cute,nego od 15 botina koje samo spamuju i cituju...
Back to top Go down
 
Zasto ban?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zasto ban??MMk.
» Zasto ban ?
» Zasto sam Banovan???
» ^W1zArD^ zasto ban?
» zasto sam dobio ban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KuM CS 193.104.68.14:27026 :: Forum :: Clanovi Foruma :: Unban-skidanje bana....-
Jump to: