KuM CS 193.104.68.14:27026

Zvanicni forum CS Klana KuM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

zalba za rad admina WaKeUp

Go down 
AuthorMessage
Macko{O}.o

Broj postova : 13

zalba za rad admina WaKeUp Empty
PostSubject: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 1:11 am

WaKeUp = banuje me bez razloga , mislim ima razloga to sto sam ga pobedio u cs-u 1 na 1 . Zbog te banove ne mogu da igram na kumu ....

Ljubo vidi sa njim !
Back to top Go down
View user profile
Mand1ch.ftw

Broj postova : 65

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 1:50 am

Znam Mirka [WaKeUp] lichno,braca smo....Martine tebi mogu reci sa potpunom sigurnoshcu da te nebanuje bez razloga...

Jako se Zajebao Shto Mi Je Spomenuo VUKOVE... jako jako jako (reko sam vetj u jednom topicu)
Ban Ga Chim Ga Vidite...
Chitovao Je Sto Godina Na KuMu jbt... znash ono kada vishe mrzi da ga ban, kolko smara...

Vidish...Josh bi imao razloga ako si mu na serveru verovatno opsovao majku/sestru ili bilo kod chlana porodice shto se verovatno desilo....
Back to top Go down
View user profile
C-Noteeeee

C-Noteeeee

Broj postova : 148

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 4:52 am

Macko ajde ne seri, non stop se qrcis uopste nisi gotivan lik ......(meni si cak licno opsovu kevu,ali sam iskuliro) .....

vidis sta govore za tebe .....ajde FUCK OFF !!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 6:00 am

Macko{O}.o wrote:
WaKeUp = banuje me bez razloga , mislim ima razloga to sto sam ga pobedio u cs-u 1 na 1 . Zbog te banove ne mogu da igram na kumu ....

Ljubo vidi sa njim !

Ovako sad cu da vam ispricam jednu bajku:
Igram ja na kum serveru normalno bzvz se smaram i dodje meni botina sa nickom Mackooo i pocne da mi kenja da sam bot,ja kazem ajd da te bot podere malo 1v1 i odemo na neki serv i krenemo igrati i rez bude 4-4 i on pocne meni da kenja da sam citer i da me psuje i pljuje ja mu rekoh:sve si sada rekao o sebi,vidim da si razmazeni klinac,od sada si moj neprijatelj i otidjoh sa tog servera,on je posle toga stalno bio protiv mene i par puta smo se kacili na serveru,i ja sam mu rekao da kad postanem admin ako bog da uvek imas bananu od mene i moj si neprijatelj zauvek...Onda smo jos jednom pricali nesto na servu i tu i tamo smirili hormone,a jutros oko 11h igramo mi inferno,i Ace mi kaze banuj macka wh,verovatno je covek video da macko cituje,a i stefan je ovde na forumu izneo argumente da on koristi wh,Ace mi je rekao da mu je komp pun citova,i Neso(mandich) mi uvek kaze da je macko citer,a i ovako sam se uvek svadjao sa njim,jutros mi ace rece banuj macka,i ja jos zbog onog razgovora na msnu banujem ga samo na 5min(ace sve moze da potvrdi) i on jos dodje meni ovamo na forum i posalje mi preteci pm u stilu sta ja mislim ko sam ja itd..Otisao sam posle toga na msn i reko sam mu da ima uvek bananu od mene i block sam ga na msn.Ovom prilikom bih zamolio da mu se dodeli ban na forumu,a ja kad god ga vidim na serveru dobice bananu....Cica mica gotova je prica
Back to top Go down
View user profile
Steff

Steff

Broj postova : 42

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 8:44 am

Ja sam takodje jednom primetio da ima WH i sam rekao Ace-u. On je to potvrdio i ne znam dal ga je ban. Ali znam da admini bez raloga ne banuju.
Back to top Go down
View user profile http://www.security-mk.pro.mk
Macko{O}.o

Broj postova : 13

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 11:58 am

c'c'c' VIDIM Da nisam pozeljan na ovom serveru i da sam prejak za vashe igrache ! zz odoh ja sa servera !!! Bye
Back to top Go down
View user profile
Ljuba
Admin
Ljuba

Broj postova : 447

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 12:01 pm

LoL
Back to top Go down
View user profile
C-Noteeeee

C-Noteeeee

Broj postova : 148

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 1:15 pm

Macko{O}.o wrote:
c'c'c' VIDIM Da nisam pozeljan na ovom serveru i da sam prejak za vashe igrache ! zz odoh ja sa servera !!! Bye

Putuj Igumane.
Back to top Go down
View user profile
- sFn -

- sFn -

Broj postova : 293

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 10:37 pm

NikoLa wrote:
Macko{O}.o wrote:

Putuj Igumane.

Ne Brini Za Manastire...
Very Happy

S' Verom U Boga
Back to top Go down
View user profile
burN^

burN^

Broj postova : 405

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 12:43 am

Cuj lika ''Mislim da sam prejak za vas server'' hahahhahaha.....
Back to top Go down
View user profile
FOXYYYYYYYYYY

Broj postova : 160

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 1:36 am

Macko{O}.o wrote:

Aj moj ti usput...
Back to top Go down
View user profile
Mand1ch.ftw

Broj postova : 65

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 3:06 am

WaKeUp[JuSt4FuN] wrote:
Macko{O}.o wrote:

Aj moj ti usput...

To ja tebi govorim ... Razz
Back to top Go down
View user profile
Goldiee

Broj postova : 10

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 2:57 pm

ja sam njegov drug i mogu da potvrdim da koristi BadBoy ... Kad neki lik kaze adminu da ga proveri on se ponasha ko noobina !
Back to top Go down
View user profile
Spartanac

Spartanac

Broj postova : 39

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 3:44 am

hahahahahahaa
lolcina
lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: zalba za rad admina WaKeUp   zalba za rad admina WaKeUp Icon_minitime

Back to top Go down

zalba za rad admina WaKeUp
Back to top 
Page 1 of 1